• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MADIETTAvohoz na dnesek
    DROOPI
    DROOPI --- ---
    CMLKA: nejdriv ale 1KA nahodi fotku domaciho vohozu.
    ATUARFIK
    ATUARFIK --- ---
    A já nemám doma televizi!
    CMLKA
    CMLKA --- ---
    GENEVIEVE: tak to nevim, metrem uz jsem nejela 3/4 roku...
    GENEVIEVE
    GENEVIEVE --- ---
    CMLKA: a co ty odhalený kotníky v metru!
    CMLKA
    CMLKA --- ---
    TATEREZA: a pojdme rozjet flejm o topeni 3 2 1 nebyl tu aspon mesic :))
    TATEREZA
    TATEREZA --- ---
    K_A_R_K_U_L_K_A: fakt si raději přitopíte, než si vzít něco na sebe? lidstvo má před sebou ještě dlouhou cestu k nějakýmu uvědomělýmu fungování:)
    K_A_R_K_U_L_K_A
    K_A_R_K_U_L_K_A --- ---
    1KA: viď :) sice trochu větší účet za topení, ale zas ušetřím, pač si nekoupím tepláky nebo něco
    1KA
    1KA --- ---
    Já doma nenosím nic.
    DEB
    DEB --- ---
    ja nenosim teplaky, ja nosim loungewear :D
    1TERESKARASTY1
    1TERESKARASTY1 --- ---
    MADIETTA: To jsem si myslela. Aspoň jsem teď díky Tobě našla jaké šaty kopírovali :)
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    1TERESKARASTY1: floryday jsou klasicky Číňani, co kradou originály z celého světa a šijou podle nich baj voko nějakou aproximaci. Co ti přijde, se bude originálu podobat jen velmi vzdáleně.
    1TERESKARASTY1
    1TERESKARASTY1 --- ---
    MADIETTA: Díky! Nedávno mi padlo tohle do oka, ale asi je to nějaká pochybná stránka / kvalita? https://www.floryday.com/cs/Blok-Barev-Dlouhy-Rukav-Nad-Koleno-Saty-m107520854 Hlavně když to teď vidím od Ungiko https://www.etsy.com/...ype=all&ga_view_type=gallery&ga_search_query=ungiko&ref=sr_gallery-1-1&col=1
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    1TERESKARASTY1
    1TERESKARASTY1 --- ---
    MADIETTA: Ahoj kde prosím kupuješ Ungiko?
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    GEISHA: proč kalhoty? Mám dvoje na ven (většinou je stejně nenosím). Doma nosím šaty, mikino-šaty nebo tuniky. Pod to buď nic (v létě), v zimě legíny nebo punčocháče. Nic pohodlnějšího jsem neobjevila. Třeba takhle. Nebo tak. Teď v zimě furt tahám moje milovaný mikinový Ungiko, který si hodlám pořídit ještě aspoň troje.
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    KEMENTARI: a jak ji to v tom vohozu slusi.
    KEMENTARI
    KEMENTARI --- ---
    SARAJ: Tak kdyz muze mit dite Geisha... ;) :D
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    KEMENTARI: :D oh well, tesne vedle;)
    ORIKA
    ORIKA --- ---
    KEMENTARI: ja si to vtipne spojila a dumala, jak je mozny, ze je Saraj 10 let na HO, z toho navic 5 na matersky, kdyz vim, ze detna neni a pracovne furt nekam jezdi/lita..:D
    KEMENTARI
    KEMENTARI --- ---
    SARAJ: Tvl, nejdriv jsem te spatne pochopila a asi minutu si myslela, ze jsi uz pet let na matersky ty... O_O
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam