• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MADIETTAvohoz na dnesek
    fotogalérka vašich módních kreací

    Ukažte, jak jste se oblékli a vymódili na akce a příležitosti všeho druhu; škola, práce, party, festival, karneval, divadlo, kamkoliv. Meze se nekladou.

    Pokud si vysloveně nepřejete, aby vaši fotku někdo komentoval, napište to k ní. Ostatní účastníky prosíme, aby to respektovali.

    Jinak jsou komentáře a diskuse povoleny, nicméně mají pravidla.
    1) není žádoucí komentovat fyzický vzhled, natož ho zostouzet. Odpusťte si narážky na postavu, tvář, špeky, vyčnívající žebra, tvar nohou, tetování, barvu vlasů. Můžete komentovat, zda se oblečení hodí k tělesnému typu, ale urážky a posměch se tolerovat nebudou.
    2) nebudu trpět žádné narážky a invektivy osobního charakteru.
    3) osobní spory a antipatie a frustrace si ventilujte někde jinde.
    4) za cokoli z výše uvedeného dostanete varování, uplatňuju princip jednou a dost, budete-li se i po varování chovat jako hovada, dostanete na týden RO. Vrátíte-li se a budete v hovádkovství pokračovat, dostanete permanentní ban.

    rozbalit záhlaví
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    ACKO: jo!!! :) vytahla jsem krabice!
    ACKO
    ACKO --- ---
    Tak jsem i objednala dvoje sandály na podpatku... a budu je nosit! Chci zas zpátky ten normální život.
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    MAWERICK: zeny maji sve triky:D obzvlaste, pokud jsou lehce lamy a berou si na cesty boty rovnou z krabic, ze;))
    Zisi, ja bych nekam jela..

    ORIKA: lodicka ti ma predevsim udelat radost a krasnou nohu +prodlouzit telo, jinak nema vyznam si mrvit chodidla a pater;) na 10cm jehly s uzkou spickou pec, kdyz se ti nelibi:D taky nosim kulaty spicky a silnejsi podpatek a babsky si fakt nepripadam;)
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    SARAJ: mně už léta funguje varianta navlíknout je na pánská kopyta. "Rozšlápnou" je místo mě. :)
    MAWERICK
    MAWERICK --- ---
    SARAJ: no je videt ze spojeni cetovatelky a profesionalni nakupci lodicek se nezapre :D
    ORIKA
    ORIKA --- ---
    JAKE_UP: to mas mocinky smulecku :D
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    MAWERICK: kazdej ma nejaky treci plochy, ze, ja klasicky spicky bot, takze nandam tlusty fusky, narvu se prstama do boty, nemusis celou nohu, staci ten kus co resis - vezmes fen, zapnes na mirny fuk a nahrejvas. Kuze se nahrejva, povoluje, tvaruje se..;) Varianta, kdyz mas vic casu - nacpat do nich ziplock s vodou a do mrazaku, voda tuhne, rozpina se. - bota povoluje. Lze i v hotelovem pokoji - vetsina ma v minibaru i minimrazak a v koupelne fen:D
    MAWERICK
    MAWERICK --- ---
    SARAJ: troje ponozky znam, ale fen?
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    MAWERICK: staci je doma rozchodit. A pouzit trik - trojite ponozky a fen, funguje i na lakovky.
    JAKE_UP
    JAKE_UP --- ---
    Mocinky by mě zajímalo pozadí názoru, že naprosto čistá, elegantní lodička je nevkusná.
    ORIKA
    ORIKA --- ---
    GEY_KO: diky za odpoved. Takze pokud to nema misto podpatku 10 cm vysokou jehlu a spici deformujici prsty, tak je to babska bota, chapu.
    Priznavam, ze jsem do dnesniho dne netusila, ze je striktne stanoveno, jak maji lodicky vypadat. Clovek se stale uci novym vecem :) Osobne radeji zustanu u tech "babskych" bot, lodicky z tveho obrazku mi prijdou nevkusne, i kdyz chapu, ze po nich spousta zen touzi, protoze "labutinky".
    MAWERICK
    MAWERICK --- ---
    taky je otazka co to bylo zac.. kdyz nepadnou "dokonale" tak to vzdycky bude "tezky" a kdyz nejsou kozene tak to bude jeste horsi...
    MAWERICK
    MAWERICK --- ---
    JONY: no tak pokud si je vzala "rovnou z krabice" na nekolik hodin vecer tak se neni moc co divit :)
    pravidlo 1 - nove boty vzdycky "vyvencit" doma nejakou dobu :) (ono to vlasne plati stejne i u chlapu. Taky je to lepsi)
    JAKE_UP
    JAKE_UP --- ---
    JONY: Klinik taky dobrý.
    JONY
    JONY --- ---
    Já si s jehlami vzpomněl na dávný zážitek, jak jsme s kamarádkou vyrazili do Státní opery, s tím, že předtím jsme naplánovali stylovou večeři a potom nějaké bdsm techtle mechtle. Vzala si k nadšení nás obou :) vysoké jehly, co doposud neměly vhodnou příležitost k vyvenčení. Skončilo to tak, že přesuny i s pomocí taxi probíhaly v pozici slečna pevně ve mně zaklíněná a zlatou tečkou při odchodu z Opery byla situace, která bdsm hrátky přesunula z plánovaného soukromí na chirurgickou ambulanci :)
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    HANELA: bože můj, ten titulek je takovej clickbait :D
    MAWERICK
    MAWERICK --- ---
    HANELA: jak to udelala? :) To je jednoduchy... maji nekde v palaci pravdepodobne ruskou sluzku a ta ji to naucila :) Rusky zda se maji na chozeni na jehlach po prakticky cemkoliv nejakej vrozenej talent :)
    HANELA
    HANELA --- ---
    Kate to umí, chodit na vysokých podpatcích
    Kate Middleton na pohřbu prince Philipa šokovala: Fanoušci žádají vysvětlení
    https://www.msn.com/cs-cz/zabava/celebrity/kate-middleton-na-poh%C5%99bu-prince-philipa-%C5%A1okovala-fanou%C5%A1ci-%C5%BE%C3%A1daj%C3%AD-vysv%C4%9Btlen%C3%AD/ar-BB1fRoUA?li=BBOoPmi
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    ACKO: mě zachraňuje to, že mám na zimu teplé chelseas na podpatku, které už roky nosím úplně všude a ke všemu. Vlastně nosím na jaře a v létě podpatky mnohem míň než v zimě. :D
    ACKO
    ACKO --- ---
    Já jsem už asi podpatky zapomněla nosit :-(, dám jim šanci teď zjara, ale nevím, jestli to není ztracený.
    MART1NKA
    MART1NKA --- ---
    SARAJ: moja matka mala vzdy boty rozdelene na boty na nosenie a boty do taxiku.
    vysoke ihly su boty do taxiku. neda sa v tom chodit inde ako v interieri a i to len po obmedzenu dobu, na nejaku udalost, idealne v sede, nie celodenne.
    ak to nejaka dokaze dlhsie, good for her.

    SARAJ: ja na letne svadby uz lodicky nenosim. mam hezke svedske drevaky a serem na to. k svadbovemu typu siat to staci. vlastne uz lodicky nenosim vobec, akurat mi na ne sada prach.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam