• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MADIETTAvohoz na dnesek
    fotogalérka vašich módních kreací

    Ukažte, jak jste se oblékli a vymódili na akce a příležitosti všeho druhu; škola, práce, party, festival, karneval, divadlo, kamkoliv. Meze se nekladou.

    Pokud si vysloveně nepřejete, aby vaši fotku někdo komentoval, napište to k ní. Ostatní účastníky prosíme, aby to respektovali.

    Jinak jsou komentáře a diskuse povoleny, nicméně mají pravidla.
    1) není žádoucí komentovat fyzický vzhled, natož ho zostouzet. Odpusťte si narážky na postavu, tvář, špeky, vyčnívající žebra, tvar nohou, tetování, barvu vlasů. Můžete komentovat, zda se oblečení hodí k tělesnému typu, ale urážky a posměch se tolerovat nebudou.
    2) nebudu trpět žádné narážky a invektivy osobního charakteru.
    3) osobní spory a antipatie a frustrace si ventilujte někde jinde.
    4) za cokoli z výše uvedeného dostanete varování, uplatňuju princip jednou a dost, budete-li se i po varování chovat jako hovada, dostanete na týden RO. Vrátíte-li se a budete v hovádkovství pokračovat, dostanete permanentní ban.

    rozbalit záhlaví
    TCHYBABA
    TCHYBABA --- ---
    AKISAN: Děkuji ;)
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    TCHYBABA: boží
    TCHYBABA
    TCHYBABA --- ---
    ELLA
    ELLA --- ---
    SALAMAN
    SALAMAN --- ---
    CYBORCA
    CYBORCA --- ---
    2NDREALITY:..predevsim z tech tvych zbytecnych komentatu napric nyxem.
    CYBORCA
    CYBORCA --- ---
    Dnes zase oslava :)

    1KA
    1KA --- ---
    DEB
    DEB --- ---
    GEY_KO: dekuji*
    K_A_R_K_U_L_K_A
    K_A_R_K_U_L_K_A --- ---
    GEY_KO
    GEY_KO --- ---
    DEB: Vytecne*
    TCHYBABA
    TCHYBABA --- ---
    SUBVERSION: Nutně potřebuji do práce! ;)
    SUBVERSION
    SUBVERSION --- ---
    MISSDNB: dostala jsem ho jako darek a je z trikator.cz,
    maji vtipne veci, treba https://www.trikator.cz/cs/t-nenechseock-panske-tricko
    docela kvalitni zpracovani jinak
    MISSDNB
    MISSDNB --- ---
    SUBVERSION: Kde jsi sehnala to triko? Je skvělý!!
    SUBVERSION
    SUBVERSION --- ---
    Chlubím se novým trikem)

    BERUSKA_CA
    BERUSKA_CA --- ---
    GEISHA: Ja jsem letadlo :)

    SITH
    SITH --- ---
    DEB: smooth criminal
    DEB
    DEB --- ---
    konecne jsem uz zase o něco vic kovboj

    NAVARA
    NAVARA --- ---
    SIEGR: A ručník máš kde, he?
    SIEGR
    SIEGR --- ---
    Blbé zrcadlo, blbé světlo ale někam proste musím “nenápadně” nacpat, že mám po x letech kalhoty vel. 38. Jupí :D

    ELIS
    ELIS --- ---
    CMLKA: Mám od nich nějaký starší s uni velikostí, který po vyprání ztratily tvar a lesk a jsou akorát tak na doma. Ale pak afaik změnili dodavatele a ty novější, co mám, mají jinej střih a vypadají pořád dost pevně i po delším nošení. Tyhle konkrétně jsou z nejnovější várky, co naskladnili, mám je teprve chvíli, ale nepředpokládám, že by šli s kvalitou dolů, bude to stejnej typ. Jsou pevnější, 88 % PES, 12 % spandex, dobře drží - nerolujou se z břicha, ani nevyjíždějí nad kotníky. A jsou akorát dlouhý (mám 174 cm). Ale mám jich vícero a střídám to, takže žádný z těch nových za sebou nemají víc než já nevim pět praní, takže se zas nemůžu úplně zaručit :) Ale za ty prachy mi přijdou dobrý.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam