• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MADIETTAvohoz na dnesek
    fotogalérka vašich módních kreací

    Ukažte, jak jste se oblékli a vymódili na akce a příležitosti všeho druhu; škola, práce, party, festival, karneval, divadlo, kamkoliv. Meze se nekladou.

    Pokud si vysloveně nepřejete, aby vaši fotku někdo komentoval, napište to k ní. Ostatní účastníky prosíme, aby to respektovali.

    Jinak jsou komentáře a diskuse povoleny, nicméně mají pravidla.
    1) není žádoucí komentovat fyzický vzhled, natož ho zostouzet. Odpusťte si narážky na postavu, tvář, špeky, vyčnívající žebra, tvar nohou, tetování, barvu vlasů. Můžete komentovat, zda se oblečení hodí k tělesnému typu, ale urážky a posměch se tolerovat nebudou.
    2) nebudu trpět žádné narážky a invektivy osobního charakteru.
    3) osobní spory a antipatie a frustrace si ventilujte někde jinde.
    4) za cokoli z výše uvedeného dostanete varování, uplatňuju princip jednou a dost, budete-li se i po varování chovat jako hovada, dostanete na týden RO. Vrátíte-li se a budete v hovádkovství pokračovat, dostanete permanentní ban.

    rozbalit záhlaví
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    MAR_TINA: ja to na tehle mladejch kolouskach davam:D
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    SARAJ: ty slimfity by měly konečně zmizet. Prostředni je nejhorší.
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    AIJA: jako z tehle fotky neni moc poznat, jak mu to sedne. Jinak to rozhaleny na hrudi s chlupama, doufam u mne na svatbe nikdo mit nebude... Boty videt nejsou atd.
    AIJA
    AIJA --- ---
    KOUDY:
    Jen Ital zná ten zááázrak:-)
    AIJA
    AIJA --- ---
    BEEBLEBROX:
    Tak to je jiná! Stačí mít sako proporčně správně.
    BEEBLEBROX
    BEEBLEBROX --- ---
    Říkal někdo modrý sako?

    Vohoz na svatbu

    KOUDY
    KOUDY --- ---
    AMANT: I fotky na Maradonu mam..neboj :)
    AIJA: No ja nevim..Tohle je klasicka italska letni konfekce..Vybiram podle rukavu, kdyz mi jsou dobre rukavy tak ok..Kdybych si vybral o cislo vetsi sako, tak mi bude asi dole delsi, ale rukavy zas budu mit pres pulku dlane, coz se uplne nenosi. Verim ze kdybych si nechal usit nejakej blazer na miru, tak se to vychyta, ale u italsky konfekce jsem to neresil. Diky za zpetnou vazbu ale..Priste budu koukat i na tenhle aspekt :)
    SMETY
    SMETY --- ---
    NEI: Say no more :-D, ale na pláž nebo v tomhle hellu venku bych to na sebe netahal
    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    KAIAFOX: to je v pořádku, člověk nemusí vše chápat ;)
    JAKE_UP
    JAKE_UP --- ---
    KOUDY: Já se omlouvám, že znovu obtěžuji, ale přijde mi to sako krátký a ten první knoflíček hrozně nahoře.
    SMETY
    SMETY --- ---
    SARAJ: DI? :-D
    LUCIASHECK
    LUCIASHECK --- ---
    KOUDY: Definitivne mnohem lepsi nez ten smazanej. Par musek by se sice taky naslo, ale neni to nesmyslnej paskvil :)
    AIJA
    AIJA --- ---
    KOUDY:
    Proč tě tak baví ty malý saka? Proporčně je snad na menšího chlapa. Klopy kapes jsou v nesmyslý dýlce, pod rozepnutým knoflíkem ti leze pupek. Ani Hejlík už je nenosí...
    KAIAFOX
    KAIAFOX --- ---
    MICHELLEDANIELS: Potom teda nechápu ten první příspěvek :D.
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    KOUDY: no vidis, tohle je cajk a o zakazu modrejch veci to snad neni , ne? Chapu, ze vybrat potrebne z poznamek je tezka prace, ale to das:)
    Simte , co je to ten helenohoudovskej nazor, at jako vim.
    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    KAIAFOX: Já se k tomuhle dál nebudu vyjadřovat, neříkám, že jich musí mít člověk 20 párů, prostě nosit školní pantofle nebo skate boty k šatům není nic pro mě, ale jak už jsem někde zmínila... každý ať si nosí co chce, nikomu do toho nekecám a nechci aby mi taky někdo do toho kecal.
    AMANT
    AMANT --- ---
    KOUDY: tohle mi prijde celkem dobry, akorat je skoda ze mas hodinky jen na jedny ruce..:P
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    NEI: Jenom tmavě modrý a ne blazer na pláž :(
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    SARAJ: To ze jsem se potricitce odstehoval po deseti letech z centra do klidny lokality k prokopaku imho neznamena, ze uz nemuzu nosit modry saka a obleky ;)..ale necham ti tvuj helenohoudovskej svetonazor teda. Ja budu na jare a v lete nosit modry veci dal. Mam je rad a jdou mi k modrejm ocim :)


    SARAJ
    SARAJ --- ---
    NEI: ja mam, ale je ve skrini, se do nej nenarvu, tak ho nenosim, mno:D
    KAIAFOX
    KAIAFOX --- ---
    MICHELLEDANIELS: S tím teda nesouhlasím. Je sice hezké mít ke každé sukni jedny boty, ale když si sestavíš šatník "chytře", není to nutné. Stačí vědět, s čím si co můžeš dovolit kombinovat, takže nakonec ti stačí několik párů a šlus.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam