• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MADIETTAvohoz na dnesek
    fotogalérka vašich módních kreací

    Ukažte, jak jste se oblékli a vymódili na akce a příležitosti všeho druhu; škola, práce, party, festival, karneval, divadlo, kamkoliv. Meze se nekladou.

    Pokud si vysloveně nepřejete, aby vaši fotku někdo komentoval, napište to k ní. Ostatní účastníky prosíme, aby to respektovali.

    Jinak jsou komentáře a diskuse povoleny, nicméně mají pravidla.
    1) není žádoucí komentovat fyzický vzhled, natož ho zostouzet. Odpusťte si narážky na postavu, tvář, špeky, vyčnívající žebra, tvar nohou, tetování, barvu vlasů. Můžete komentovat, zda se oblečení hodí k tělesnému typu, ale urážky a posměch se tolerovat nebudou.
    2) nebudu trpět žádné narážky a invektivy osobního charakteru.
    3) osobní spory a antipatie a frustrace si ventilujte někde jinde.
    4) za cokoli z výše uvedeného dostanete varování, uplatňuju princip jednou a dost, budete-li se i po varování chovat jako hovada, dostanete na týden RO. Vrátíte-li se a budete v hovádkovství pokračovat, dostanete permanentní ban.

    rozbalit záhlaví
    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    MADIETTA: už držim, mlčim, šoupu....
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    MICHELLEDANIELS: a ty taky!

    TVL moderovat tuhle diskusi, to je práce pro vraha.
    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    MADIETTA: právě že dlouho nic nevjelo (špitla mezi dveřmi a utíkala, než dostane flákanec)
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    MOODYCAT: já nevím, co do tebe vjelo, ale nenuť mě dávat ti RO.
    PRDELOID
    PRDELOID --- ---
    sako nesako, ale u spodní fotografie chybí pod košilí nátělník pod košili. chápu že v létě je vedro, ale v tom případě používáme chladivou viskózu, idelálně micromodal. Nechceš obchodní partnery obtěžovat prosvítajícím pupkem či mokrými koláči v podpaždí.

    U horní košile zřejmě i s nátělníkem a zejména kvituji epesní monogram a knoflíčky
    JAKE_UP
    JAKE_UP --- ---
    ENDER: Takže předpokládám, že si nejdřív oblékneš sako a až pak si uvazuješ kravatu.
    ENDER
    ENDER --- ---
    JAKE_UP: gentleman nikdy neodklada sako, kdyz ma kravatu!
    JAKE_UP
    JAKE_UP --- ---
    NE7RA: Ve špičkách pašuju balonky s kokainem.

    ENDER: Fotka byla původně určena slečně, která vlhne z košil a kravat. Nebudu to přece zakrývat sakem. Až ti dokrvácí oči, zkus se ale zamyslet nad tím, jestli třeba sako nečekalo na věšáku v chodbě.

    DABE: Jsem na vsi.
    POZITRON
    POZITRON --- ---
    MOODYCAT: mrdani evokuje preci to dite, pokud tedy neni adoptovany. :)
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    GEISHA: Chybi mi k tomu podkolenky a kostkovana sukne, takhle to vubec neevokuje mrdani. Nebyly by aspon kozy?
    DELIRIUM
    DELIRIUM --- ---
    Kancelář stajl
    IFKA
    IFKA --- ---
    MEI: co teda má?
    MEI
    MEI --- ---
    IFKA: Jenže ona tu 24 nemá ;-)
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    IFKA: 24 po dvou detech? Ta yoga umi fakt zazraky.
    DELIRIUM
    DELIRIUM --- ---
    IFKA
    IFKA --- ---
    DELIRIUM: že kazim radost, to je jiný systém měření, ona má v tom tvým číslování lajferských 23 nebo 24, to se nedá srovnat
    DEB
    DEB --- ---
    DELIRIUM: hodně se ptáte, velikost 32, není to spolupráce, jsem si koupila za svy
    DELIRIUM
    DELIRIUM --- ---
    DEB: Postrádám info o velikosti kalhot, to si musím o všechno psát do direktu?!
    DEB
    DEB --- ---
    boty se mi tam nevešly, tak jsem vam je tam domontovala

    ENDER
    ENDER --- ---
    JAKE_UP: kosile+kravata a bez saka? Au...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam