• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MADIETTAvohoz na dnesek
    STEPNI_VLK
    STEPNI_VLK --- ---
    Panové (ale klidně i dámy), nějaký tip na kvalitní a vkusné pánské boxerky?
    MEI
    MEI --- ---
    KAIAFOX: Tipuji Gelard nebo podobně krejcovstvi, které dosiva na míru.
    LUCYA
    LUCYA --- ---
    KAIAFOX
    KAIAFOX --- ---
    JAKE_UP: Košile odkud, prosím?
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    Podumala jsem a rozhodla se ode dneška dát do záhlaví zhruba toto:

    Komentáře a diskuse povoleny, nicméně mají pravidla.
    1) není žádoucí komentovat fyzický vzhled, natož ho zostouzet. Odpusťte si narážky na postavu, tvář, špeky, vyčnívající žebra, tvar nohou, tetování, barvu vlasů. Můžete komentovat, zda se oblečení hodí k tělesnému typu, ale urážky a posměch se tolerovat nebudou.
    2) nebudu trpět žádné narážky a invektivy osobního charakteru.
    3) osobní spory a antipatie a frustrace si ventilujte někde jinde.
    4) za cokoli z výše uvedeného dostanete varování, uplatňuju princip jednou a dost, budete-li se i po varování chovat jako hovada, dostanete na týden RO. Vrátíte-li se a budete v hovádkovství pokračovat, dostanete permanentní ban.

    Chci, aby to tu bylo pestré, aby sem lidi dávali outfity nejrůznějších stylů, aby se tu nebál a nestyděl dát svůj vohoz nikdo, ať už je mladej, starej, hubenej nebo tlustej, ať se oblíká jako Guth-Jarkovský, Kanye, basic bitch nebo pinup panenka. Ne aby se tu opakovalo jen pár odvážných.

    O výše uvedeném můžete vést spory, můžete s tím nesouhlasit, ale to je asi tak všechno, co s tím můžete dělat. Udělali jste mě správcem, tak sestimsmiřte.
    SITH
    SITH --- ---
    kravata i barva jsou super :)
    WISTARIE
    WISTARIE --- ---
    JAKE_UP: k těm hrncům bych se tedy vzala i to mimořádně lákavé investiční poradenství.
    SUBVERSION
    SUBVERSION --- ---
    JAKE_UP: tezko by se shanela vic nevkusna kravata) jinak ano, cesky obchodnik 2021
    JONY
    JONY --- ---
    GEISHA: u matky se může předpokládat, že pásečkem seřezala harantě a už nevrátila na outfit
    DAKRLS
    DAKRLS --- ---
    JAKE_UP: já se taky zásadně češu až potom co se vyfotim na nyx
    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    MADIETTA: už držim, mlčim, šoupu....
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    MICHELLEDANIELS: a ty taky!

    TVL moderovat tuhle diskusi, to je práce pro vraha.
    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    MADIETTA: právě že dlouho nic nevjelo (špitla mezi dveřmi a utíkala, než dostane flákanec)
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    MOODYCAT: já nevím, co do tebe vjelo, ale nenuť mě dávat ti RO.
    PRDELOID
    PRDELOID --- ---
    sako nesako, ale u spodní fotografie chybí pod košilí nátělník pod košili. chápu že v létě je vedro, ale v tom případě používáme chladivou viskózu, idelálně micromodal. Nechceš obchodní partnery obtěžovat prosvítajícím pupkem či mokrými koláči v podpaždí.

    U horní košile zřejmě i s nátělníkem a zejména kvituji epesní monogram a knoflíčky
    JAKE_UP
    JAKE_UP --- ---
    ENDER: Takže předpokládám, že si nejdřív oblékneš sako a až pak si uvazuješ kravatu.
    ENDER
    ENDER --- ---
    JAKE_UP: gentleman nikdy neodklada sako, kdyz ma kravatu!
    JAKE_UP
    JAKE_UP --- ---
    NE7RA: Ve špičkách pašuju balonky s kokainem.

    ENDER: Fotka byla původně určena slečně, která vlhne z košil a kravat. Nebudu to přece zakrývat sakem. Až ti dokrvácí oči, zkus se ale zamyslet nad tím, jestli třeba sako nečekalo na věšáku v chodbě.

    DABE: Jsem na vsi.
    POZITRON
    POZITRON --- ---
    MOODYCAT: mrdani evokuje preci to dite, pokud tedy neni adoptovany. :)
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    GEISHA: Chybi mi k tomu podkolenky a kostkovana sukne, takhle to vubec neevokuje mrdani. Nebyly by aspon kozy?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam