• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MADIETTAvohoz na dnesek
    GENEVIEVE
    GENEVIEVE --- ---
    KOUDY: píšou boxerky, já to moc nerozlišuju :-D

    AMANT: já teda pro muže kupuju ty verze se zvířátky, ale přijdou mi v pohodě. Každého vkus :-)
    KAPLIK
    KAPLIK --- ---
    STEPNI_VLK: Björn Borg sammy
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    To jsou ale trenky, ne boxerky.. nebo uz se to dneska nerozlisuje?:)
    MISHACZEQ
    MISHACZEQ --- ---
    STEPNI_VLK: Gant - jsou neznicitelny (neoperou se, guma se nevytaha ani se neprošoupou)
    AMANT
    AMANT --- ---
    ENDER: pod 60kg myslis doufam:)) ja myslim roky:))
    ENDER
    ENDER --- ---
    AMANT: taky nechapu, myslel jsem, ze vsichni pod 60 nosi tanga..
    AMANT
    AMANT --- ---
    GENEVIEVE: boze! to si kupujou pubertaci, aby vypadali starsi a nalili jim ne? jak tohle muze nosit nekdo pod 60..
    TLAMPAC
    TLAMPAC --- ---
    STEPNI_VLK: Styx, kvalitní určitě, vkusný, no musí se vybírat ..
    GENEVIEVE
    GENEVIEVE --- ---
    STEPNI_VLK: mě se líbí ze Spencera. Vydrží dlouho, látka mi přijde kvalitní, nevytahuje se guma a tak celkově v porovnání mi vychází nejlépe. A většinou narazím i na hezký vzory :-)

    Tkané vzorované boxerky z čisté bavlny, 3 ks
    https://www.marksandspencer.com/cz/tkan%C3%A9-vzorovan%C3%A9-boxerky-zandnbsp%3B%C4%8Dist%C3%A9-bavlny-3andnbsp%3Bks/p/P60503978.html
    ASYMETRIC
    ASYMETRIC --- ---
    STEPNI_VLK: Schiesser 95/5.
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    STEPNI_VLK: Ja beru leta od hollisteru ty packy po trech/peti a spokojenost - https://www.zalando.cz/hollister-co-5-pack-boxerky-black-h0482o02j-q11.html
    NJAL
    NJAL --- ---
    STEPNI_VLK: Za me M&S, ale ja jsem funkcionalista. :-)
    STEPNI_VLK
    STEPNI_VLK --- ---
    Panové (ale klidně i dámy), nějaký tip na kvalitní a vkusné pánské boxerky?
    MEI
    MEI --- ---
    KAIAFOX: Tipuji Gelard nebo podobně krejcovstvi, které dosiva na míru.
    LUCYA
    LUCYA --- ---
    KAIAFOX
    KAIAFOX --- ---
    JAKE_UP: Košile odkud, prosím?
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    Podumala jsem a rozhodla se ode dneška dát do záhlaví zhruba toto:

    Komentáře a diskuse povoleny, nicméně mají pravidla.
    1) není žádoucí komentovat fyzický vzhled, natož ho zostouzet. Odpusťte si narážky na postavu, tvář, špeky, vyčnívající žebra, tvar nohou, tetování, barvu vlasů. Můžete komentovat, zda se oblečení hodí k tělesnému typu, ale urážky a posměch se tolerovat nebudou.
    2) nebudu trpět žádné narážky a invektivy osobního charakteru.
    3) osobní spory a antipatie a frustrace si ventilujte někde jinde.
    4) za cokoli z výše uvedeného dostanete varování, uplatňuju princip jednou a dost, budete-li se i po varování chovat jako hovada, dostanete na týden RO. Vrátíte-li se a budete v hovádkovství pokračovat, dostanete permanentní ban.

    Chci, aby to tu bylo pestré, aby sem lidi dávali outfity nejrůznějších stylů, aby se tu nebál a nestyděl dát svůj vohoz nikdo, ať už je mladej, starej, hubenej nebo tlustej, ať se oblíká jako Guth-Jarkovský, Kanye, basic bitch nebo pinup panenka. Ne aby se tu opakovalo jen pár odvážných.

    O výše uvedeném můžete vést spory, můžete s tím nesouhlasit, ale to je asi tak všechno, co s tím můžete dělat. Udělali jste mě správcem, tak sestimsmiřte.
    SITH
    SITH --- ---
    kravata i barva jsou super :)
    WISTARIE
    WISTARIE --- ---
    JAKE_UP: k těm hrncům bych se tedy vzala i to mimořádně lákavé investiční poradenství.
    SUBVERSION
    SUBVERSION --- ---
    JAKE_UP: tezko by se shanela vic nevkusna kravata) jinak ano, cesky obchodnik 2021
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam