• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MADIETTAvohoz na dnesek
    fotogalérka vašich módních kreací

    Ukažte, jak jste se oblékli a vymódili na akce a příležitosti všeho druhu; škola, práce, party, festival, karneval, divadlo, kamkoliv. Meze se nekladou.

    Pokud si vysloveně nepřejete, aby vaši fotku někdo komentoval, napište to k ní. Ostatní účastníky prosíme, aby to respektovali.

    Jinak jsou komentáře a diskuse povoleny, nicméně mají pravidla.
    1) není žádoucí komentovat fyzický vzhled, natož ho zostouzet. Odpusťte si narážky na postavu, tvář, špeky, vyčnívající žebra, tvar nohou, tetování, barvu vlasů. Můžete komentovat, zda se oblečení hodí k tělesnému typu, ale urážky a posměch se tolerovat nebudou.
    2) nebudu trpět žádné narážky a invektivy osobního charakteru.
    3) osobní spory a antipatie a frustrace si ventilujte někde jinde.
    4) za cokoli z výše uvedeného dostanete varování, uplatňuju princip jednou a dost, budete-li se i po varování chovat jako hovada, dostanete na týden RO. Vrátíte-li se a budete v hovádkovství pokračovat, dostanete permanentní ban.

    rozbalit záhlaví
    VAMPY
    VAMPY --- ---
    MEZZANA: Odkud ten kardigan? Je bozi!
    MEZZANA
    MEZZANA --- ---
    Nechtěně Star wars impression.
    ZLOKOCKA
    ZLOKOCKA --- ---
    MAR_TINA: To je bozi! Da se nekde sehnat?
    NANTHEI
    NANTHEI --- ---
    MAR_TINA: ježiš jako kouká z tý mikiny! to je super :)
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    Nemám úplně dobré místo na focení, ale mám oblíbené tričko.

    K_A_R_K_U_L_K_A
    K_A_R_K_U_L_K_A --- ---
    pro představu je to tento https://www.fade.cz/lampo-kabat
    K_A_R_K_U_L_K_A
    K_A_R_K_U_L_K_A --- ---
    K_A_R_K_U_L_K_A: zjistila jsem, že jsem si opravdu koupila nejmenší velikost, co u toho modelu vyrábí (ozn. 38), o kterém mi z fade.cz sdělili, že to odpovídá naší XS?! já mám přesně průměrnou výšku (169 cm) a kabát mi není do půli lýtek, jak ho deklarují, ale sahá těsně nad kotníky. rukávy nemám jako modelka do zápěstí, ale zakrývaj mi celé dlaně a v pase velikou rezervu. já si myslím, že i když nejsem velká, nejsem zdaleka nejdrobnější z žen, takže mě překvapuje, že italská značka dělá nejmenší model tak "velký"
    mně se moc líbí ten model, ale vy byste ho na mým místě nosili, když mi "sedí", jak to popisuju nebo to, co popisuju není taková katastrofa a klidně na mě nemusí vypadat blbě. je na mý poměry dost drahý, tak dokonce uvažuju rady od stylisty
    BACCARA
    BACCARA --- ---
    Carhartt wip je oblečení které nosí lidé ve městě, Carhartt nosí chlapy na vrtné plošině. Pracovní oblečení se v normálních obchodech neprodává.
    NOIK
    NOIK --- ---
    MAR_TINA: to co hledáš se jmenuje přechodová parka
    KURE
    KURE --- ---
    MAR_TINA: bundy koukněte wellensteyn. Je to pěkně ušitý, zajímavé materiály, velikej výběr velikostí. Vymakany detaily. Není to úplně lidovka, ale mám od nich dvě a spokojenost.
    K vidění jsou v tom outletu u letiště.
    DROOPI
    DROOPI --- ---
    MAR_TINA: ja mam takovou od Columbie, je to takova trekova (oderu vzdorna, vetru a desti vzdorna) vetrovka s podsivkou, sediva zihana barva co se da ale nosit i do mesta. Jen teda stala 3500 tisice no.
    N_I
    N_I --- ---
    MAR_TINA: ja ji teda sehnal u the north face...ps. neudelas v tom ostudu u mladejch pac to nosi i par raperu dneska...
    carhart a dickes je takovej gant pro lehky fríky...mozna
    ACIDQA
    ACIDQA --- ---
    MAR_TINA: carhartt vlastne taky, se mi ty nazvy nejak pletou :)
    EZOUN
    EZOUN --- ---
    MAR_TINA: Street style verze je Carhartt - jina cedulka na obleceni a bohuzel i jina cedulka s cenovkou
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    ACIDQA: na tu zančku určitě koukneme.
    Protože modelové nemají na těle obtáhlé slimky!
    ACIDQA
    ACIDQA --- ---
    MAR_TINA: cyklisti totiz jsou vychrtly buzny! Me to strasne bere!

    Muj ex ex byl profi hokejista, stehna mel obri a kupoval dziny i jiny hadry od dickies, nevim, jak jsou na tom ted teda, ale tenkrat mel snad vsechny bundy dickies
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    KAIAFOX: kapsáče a kraťasy na míru nebo tepláky, fakt. Naštěstí se našel jeden model kraťasů na kolo, protože jinak podle výrobců cyklooblečení jsou cyklisti vychrtlý buzny :D
    Teplá bunda na kolo na míru. (záda a ramena). Podzimní / jarní středně slušná bunda zoufalství, už roky ji prostě nemá a netušíme, kde koupit.

    Tímto se ptám, bunda typu ne moc barevná spíš turistická, ŠIROKÁ PŘES ZÁDA A RAMENA, ale ne obří na břicho, na podzim a déšť či slabou zimu. Kde takovou koupit?
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    MAKII: synovi, který má stehna jako kmeny staletých dubů, se podařilo ulovit několikero kalhot tady:
    Suit and shirt men’s mode : Praha | Stores celio
    https://store.celio.com/cz/boheme/praha?l=en_GB
    KAIAFOX
    KAIAFOX --- ---
    MAKII: Zkus se poptat ve fitness/posilovacích auditkách. Imho budou místní muži vědět, kde se dá něco koupit.. pochybuju, že by chodili jen ve sportovním, nebo si nechali šít na míru.
    MAKII
    MAKII --- ---
    NAVARA: Jo tak tos mi radost neudělal.. on ani neposiluje, jen jezdí do práce na kole a celej den je na nohou. :(
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    MAKII: Nevyrábí se, bude muset na mířenku. S ostatním oblečením, co krejčí nešijí (na ven, džíny,…) pak o pár čísel větší a nechat zkrátit. Ti co navrhují oblečení do obchodů nejspíše nikdy neviděli chlapa, co posiluje a nevynechává leg day.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam