• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MADIETTAvohoz na dnesek
    fotogalérka vašich módních kreací

    Ukažte, jak jste se oblékli a vymódili na akce a příležitosti všeho druhu; škola, práce, party, festival, karneval, divadlo, kamkoliv. Meze se nekladou.

    Pokud si vysloveně nepřejete, aby vaši fotku někdo komentoval, napište to k ní. Ostatní účastníky prosíme, aby to respektovali.

    Jinak jsou komentáře a diskuse povoleny, nicméně mají pravidla.
    1) není žádoucí komentovat fyzický vzhled, natož ho zostouzet. Odpusťte si narážky na postavu, tvář, špeky, vyčnívající žebra, tvar nohou, tetování, barvu vlasů. Můžete komentovat, zda se oblečení hodí k tělesnému typu, ale urážky a posměch se tolerovat nebudou.
    2) nebudu trpět žádné narážky a invektivy osobního charakteru.
    3) osobní spory a antipatie a frustrace si ventilujte někde jinde.
    4) za cokoli z výše uvedeného dostanete varování, uplatňuju princip jednou a dost, budete-li se i po varování chovat jako hovada, dostanete na týden RO. Vrátíte-li se a budete v hovádkovství pokračovat, dostanete permanentní ban.

    rozbalit záhlaví
    FRENNET
    FRENNET --- ---
    NAVARA: a sakra, ja penezenku nemam, penize nosim v prihradce etui....co ted? :(
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    FRENNET: pokud máš peněženku správné velikosti, aby ti to ty přihrádky udělalo :)
    FRENNET
    FRENNET --- ---
    DEB: takze 3 přihrádky?
    DEB
    DEB --- ---
    CMLKA: kapsicka neni, ale vzhledem k tomu ze je ta ledvinka z opravdu pevne tluste kuze, tak penezenka, telefon a bryle tam poskladam jak do aktovky, na druhou stranu moc tam toho nedas

    CMLKA
    CMLKA --- ---
    DEB: Diky, na tu jsem uz asi koukala, ale vevnitr neni zadna kapsicka, vid? Rikam si, jestli to neni divny mit tam ty veci jen tak volne...
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    DEB: z díry na koleně nejsem urvaná a sebe si v tom vůbec nedokážu představit, ale na tobě je to skvělý. Fakt se mi to moc líbí!
    MART1NKA
    MART1NKA --- ---
    DEB: Hľadala som ju, dámska už je len v najväčšej veľkosti.
    DEB
    DEB --- ---
    AKISAN: cece netusim, uz je jednu sezonu stara, ale urcite bufou mit neco podobnyho
    CMLKA: tuto, ale momentálně nemaji cernou https://www.nila.cz/ledvinka-spade-belt-nude
    CMLKA
    CMLKA --- ---
    DEB: co je to za ledvinku prosím?
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    DEB: maj tu kosili v panskym XXL? :) je supr
    DEB
    DEB --- ---
    MART1NKA: Mango,
    KAIAFOX: dekuju!
    KAIAFOX
    KAIAFOX --- ---
    DEB: Krásný, jednoduchý, tak podzimní, love it!
    MART1NKA
    MART1NKA --- ---
    DEB: Košeľokabát odkiaľ?
    DEB
    DEB --- ---
    papirova taska neni součástí, jen nesu jumbo muffiny do prace

    DWAY
    DWAY --- ---
    AETHER
    AETHER --- ---
    ETERNITY
    ETERNITY --- ---
    K_A_R_K_U_L_K_A: fakt velky. Vratila bych.
    K_A_R_K_U_L_K_A
    K_A_R_K_U_L_K_A --- ---
    a ještě hodím teda vohoz z minulýho týdne

    K_A_R_K_U_L_K_A
    K_A_R_K_U_L_K_A --- ---
    SOLEI: ale vždyť je tam i fotka, jak stojí rovně. já když stojím rovně, mám prostě rukávy delší. a hlavně oni v tom číslování mají chaos. mají tam uvedeno rozměry u velikosti 34, kterou vůbec nenabízeli
    trošku mi opravdu ty rukávy překáží, ale nejsem si už jistá, zda je to důvod k vrácení. a teď koukám, že už ho nenabízí, najednou všechny velikosti zmizly, i když před týdnem jich měli 5 různých. zajímavé :)
    já se to včera snažila nafotit večer, jedna fotka horší než druhá
    https://nyx.cz/files/000/023/2364505_da6c6ee4cbb6d4b29755/original.jpg?name=pinko-lampo.JPG
    (na nohách mám kecky)
    SOLEI
    SOLEI --- ---
    K_A_R_K_U_L_K_A: píšou, že modelka má 181 cm píšou i reálnou délku kabátu.
    SOLEI
    SOLEI --- ---
    K_A_R_K_U_L_K_A: ale ona ho má delší než do půli lytek a rukavy jsou jí jsou dlouhé. Představ si ji jak stojí bez podpatků a nemá ruce v kapsách.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam