• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MADIETTAvohoz na dnesek
    ACIDQA
    ACIDQA --- ---
    MAR_TINA: no, zrovna vk delaji jen v tehle jedne barve ;)
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    GENEVIEVE: nemá sladěný make-up s rouškou, jiný odstín :(
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    GENEVIEVE: v tabore jsem videl marku s cernou koženou rouškou a chromovym zipem na pusu a la pulp fiction. byla to prodavacka v potravinach
    GENEVIEVE
    GENEVIEVE --- ---
    nikdy jsem si toho nevšimla, ale máte pravdu, je to creepy. :-D

    TOXICMAN
    TOXICMAN --- ---
    MAR_TINA: ale ta barva neni design, bílé nemají stejnou funkčnost jako tyto měděné

    neumím to posoudit, nakolik je to marketing, ale je to česká firma, která to vyrábí tady v česku a předpokládám, že to skutečně funguje

    viz jejich web
    "Nano respirátor VK RespiPro druhé generace funguje na bázi dvojité ochrany, kdy nanovlákenná membrána z zachytí viry, které akcelerovaná měď aktivně a konstantně likviduje. Díky tomu lze respirátor považovat za samosterilizační a lze jej nosit opakovaně bez žádné další údržby po dobu až jednoho týdne (168 hodin kumulativně) či do doby jeho mechanického opotřebení."
    AIJA
    AIJA --- ---
    ACIDQA:
    Něco podobného jsem nedávno řekla kolegyni:-)
    Ale ona si tu barvu pochvaluje, že respirátor nevypadá hned upatlaně od makeupu. Chtělo by to z vnější strany jinou barvu než bombarďákovou...
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    TOXICMAN: dělají ho i v jiných barvách, ne?
    TOXICMAN
    TOXICMAN --- ---
    SALAMAN: sorry, ale je pohodlnej, lehkej, dobre se pres nej dycha a vydrzi vecnost...
    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    SALAMAN: Mně to připomíná Voldemorta.
    A je mi to tak nepříjemné, že až na 1 výjimku se snažím s těmi lidmi, co to mají na obličeji, raději nekomunikovat.
    Jestli se dalo kdy vyrobit něco fakt hnusného, tak tohle patří do top výběru ,-(
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    Je to fakt dost creepy no..Ja si vzdycky vzpomenu na nejaky monstra ze Silent Hillu :)
    BERUSKA_CA
    BERUSKA_CA --- ---
    ENDER: Jo. Taky mne hned napadla Geishy hlaska o sourku stareho diabetika. Ona tim pomlouvala kabelky, ale tohle je evidentne nejakej upgrade.
    ENDER
    ENDER --- ---
    SALAMAN: me to pripomina sourek... Fakt nevim proc.
    SALAMAN
    SALAMAN --- ---
    Já se lidí v tělovejch respirátorech hrozně lekám. Vypadaj, že nemaj obličej. Hlavně je nenoste, až bude tma, pls.
    WRNQ
    WRNQ --- ---
    ACIDQA: Jejich věhlas šiřím, kde můžu. Moc díky, žes mě na ně navedla;)
    DELIRIUM
    DELIRIUM --- ---
    ACIDQA: :D ok, zítra jdu bez něj :D teď to z hlavy nedostanu, dík moc! :D
    ACIDQA
    ACIDQA --- ---
    DELIRIUM: mně taky, ale vypadá jak spoďáry starý báby.
    Ještě přes tyhle se dýchá skvěle: https://www.balerina.cz/
    DELIRIUM
    DELIRIUM --- ---
    No to mě nesmírně těší, že vás můj respirator tak zaujal :D Dýchá se přes něj asi nejlíp z těch všech, co sem měla.
    PETRUSCHKA
    PETRUSCHKA --- ---
    DELIRIUM: ten respiloňácký tělový repirátor mám taky, ale nemůžu ho nosit. Vypadám v něm moc jako diplodocus
    SMETY
    SMETY --- ---
    DELIRIUM: barva sedí k respirátoru
    DELIRIUM
    DELIRIUM --- ---
    Zaplevelim to tu novým kabátem.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam