• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MADIETTAvohoz na dnesek
    fotogalérka vašich módních kreací

    Ukažte, jak jste se oblékli a vymódili na akce a příležitosti všeho druhu; škola, práce, party, festival, karneval, divadlo, kamkoliv. Meze se nekladou.

    Pokud si vysloveně nepřejete, aby vaši fotku někdo komentoval, napište to k ní. Ostatní účastníky prosíme, aby to respektovali.

    Jinak jsou komentáře a diskuse povoleny, nicméně mají pravidla.
    1) není žádoucí komentovat fyzický vzhled, natož ho zostouzet. Odpusťte si narážky na postavu, tvář, špeky, vyčnívající žebra, tvar nohou, tetování, barvu vlasů. Můžete komentovat, zda se oblečení hodí k tělesnému typu, ale urážky a posměch se tolerovat nebudou.
    2) nebudu trpět žádné narážky a invektivy osobního charakteru.
    3) osobní spory a antipatie a frustrace si ventilujte někde jinde.
    4) za cokoli z výše uvedeného dostanete varování, uplatňuju princip jednou a dost, budete-li se i po varování chovat jako hovada, dostanete na týden RO. Vrátíte-li se a budete v hovádkovství pokračovat, dostanete permanentní ban.

    rozbalit záhlaví
    HAJOUNEK
    HAJOUNEK --- ---
    TOXICMAN: sorry za OT ale problém u těch nanovláken a opakovanýho nošení je ten, že snadno dojde k jejich narušení, když je respirátor zmuchlanej v kapse, nebo kabelce a tím pádem ztrácí avizované vlastnosti, těm 168 hodinám bych moc nevěřila
    DEB
    DEB --- ---
    TOXICMAN: mit na obliceji tyden opakovane jeden respirator, tak se asi pobliju
    TOXICMAN
    TOXICMAN --- ---
    MAR_TINA: ale ta barva neni design, bílé nemají stejnou funkčnost jako tyto měděné

    neumím to posoudit, nakolik je to marketing, ale je to česká firma, která to vyrábí tady v česku a předpokládám, že to skutečně funguje

    viz jejich web
    "Nano respirátor VK RespiPro druhé generace funguje na bázi dvojité ochrany, kdy nanovlákenná membrána z zachytí viry, které akcelerovaná měď aktivně a konstantně likviduje. Díky tomu lze respirátor považovat za samosterilizační a lze jej nosit opakovaně bez žádné další údržby po dobu až jednoho týdne (168 hodin kumulativně) či do doby jeho mechanického opotřebení."
    AIJA
    AIJA --- ---
    ACIDQA:
    Něco podobného jsem nedávno řekla kolegyni:-)
    Ale ona si tu barvu pochvaluje, že respirátor nevypadá hned upatlaně od makeupu. Chtělo by to z vnější strany jinou barvu než bombarďákovou...
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    TOXICMAN: dělají ho i v jiných barvách, ne?
    TOXICMAN
    TOXICMAN --- ---
    SALAMAN: sorry, ale je pohodlnej, lehkej, dobre se pres nej dycha a vydrzi vecnost...
    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    SALAMAN: Mně to připomíná Voldemorta.
    A je mi to tak nepříjemné, že až na 1 výjimku se snažím s těmi lidmi, co to mají na obličeji, raději nekomunikovat.
    Jestli se dalo kdy vyrobit něco fakt hnusného, tak tohle patří do top výběru ,-(
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    Je to fakt dost creepy no..Ja si vzdycky vzpomenu na nejaky monstra ze Silent Hillu :)
    BERUSKA_CA
    BERUSKA_CA --- ---
    ENDER: Jo. Taky mne hned napadla Geishy hlaska o sourku stareho diabetika. Ona tim pomlouvala kabelky, ale tohle je evidentne nejakej upgrade.
    ENDER
    ENDER --- ---
    SALAMAN: me to pripomina sourek... Fakt nevim proc.
    SALAMAN
    SALAMAN --- ---
    Já se lidí v tělovejch respirátorech hrozně lekám. Vypadaj, že nemaj obličej. Hlavně je nenoste, až bude tma, pls.
    WRNQ
    WRNQ --- ---
    ACIDQA: Jejich věhlas šiřím, kde můžu. Moc díky, žes mě na ně navedla;)
    DELIRIUM
    DELIRIUM --- ---
    ACIDQA: :D ok, zítra jdu bez něj :D teď to z hlavy nedostanu, dík moc! :D
    ACIDQA
    ACIDQA --- ---
    DELIRIUM: mně taky, ale vypadá jak spoďáry starý báby.
    Ještě přes tyhle se dýchá skvěle: https://www.balerina.cz/
    DELIRIUM
    DELIRIUM --- ---
    No to mě nesmírně těší, že vás můj respirator tak zaujal :D Dýchá se přes něj asi nejlíp z těch všech, co sem měla.
    PETRUSCHKA
    PETRUSCHKA --- ---
    DELIRIUM: ten respiloňácký tělový repirátor mám taky, ale nemůžu ho nosit. Vypadám v něm moc jako diplodocus
    SMETY
    SMETY --- ---
    DELIRIUM: barva sedí k respirátoru
    DELIRIUM
    DELIRIUM --- ---
    Zaplevelim to tu novým kabátem.
    DRAGON1FLY
    DRAGON1FLY --- ---
    Gábi, těš se 😉

    HAJOUNEK
    HAJOUNEK --- ---
    KAIAFOX: meh.. to je jak pěst na oko
    GLOBALISTA
    GLOBALISTA --- ---
    koncert Poutníci - 50 let, punčocháče tmavě vínové

    KAIAFOX
    KAIAFOX --- ---
    MICHELLEDANIELS: Na Google mi to vyplivlo docela pěkný kombinace...

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam