• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MADIETTAvohoz na dnesek
    fotogalérka vašich módních kreací

    Ukažte, jak jste se oblékli a vymódili na akce a příležitosti všeho druhu; škola, práce, party, festival, karneval, divadlo, kamkoliv. Meze se nekladou.

    Pokud si vysloveně nepřejete, aby vaši fotku někdo komentoval, napište to k ní. Ostatní účastníky prosíme, aby to respektovali.

    Jinak jsou komentáře a diskuse povoleny, nicméně mají pravidla.
    1) není žádoucí komentovat fyzický vzhled, natož ho zostouzet. Odpusťte si narážky na postavu, tvář, špeky, vyčnívající žebra, tvar nohou, tetování, barvu vlasů. Můžete komentovat, zda se oblečení hodí k tělesnému typu, ale urážky a posměch se tolerovat nebudou.
    2) nebudu trpět žádné narážky a invektivy osobního charakteru.
    3) osobní spory a antipatie a frustrace si ventilujte někde jinde.
    4) za cokoli z výše uvedeného dostanete varování, uplatňuju princip jednou a dost, budete-li se i po varování chovat jako hovada, dostanete na týden RO. Vrátíte-li se a budete v hovádkovství pokračovat, dostanete permanentní ban.

    rozbalit záhlaví
    ETERNITY
    ETERNITY --- ---
    GIRAFFKA: Vybavila se mi ta vikingska baba z Zpritomnelych v dile, kde mela kocovinu:)
    GIRAFFKA
    GIRAFFKA --- ---
    NEI: to abych te drazdila;) pres den mi drzely vlasy, vecer zakryly pandi liceni.
    ETERNITY
    ETERNITY --- ---
    Nahodou... Nekteri lidi si proste vystrednosti muzou dovolit
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    ty bryle jsou jen vtip na fotku ne, tento odpad prece nikdo soudny na oci nevezme
    ETERNITY
    ETERNITY --- ---
    V Ove nemilosrdne snezi

    CMLKA
    CMLKA --- ---
    GIRAFFKA: Aha, jasne 😂
    GIRAFFKA
    GIRAFFKA --- ---
    CMLKA: s chlupatou vestou a kabelkou s tlustoretezovym uchem prece...
    CMLKA
    CMLKA --- ---
    GIRAFFKA: Jak jinak? Ja uz je mam taky a musim rict, ze jsou mega pohodlny a prijemne teply, asi nic jinyho celou zimu nosit nebudu
    ACIDQA
    ACIDQA --- ---
    Kůstky!
    DEB
    DEB --- ---
    K_A_R_K_U_L_K_A
    K_A_R_K_U_L_K_A --- ---
    ten Pinko kabát https://nyx.cz/files/000/023/2389576_17224d25e99d6237e1c9/original.jpg?name=pinko_lampo_coat.jpg
    jsem si nechala. nějak jsem se nemohla smířit s tím, že jsem takový pidižvík (protože zas tak drobná nejsem), že mi je velká nejmenší velikost, co vyrobili. máti i ségra mě od vracení odrazovaly, že přece v tom nemusím vypadat jako ta modelka :) a já jsem uznala, že podobný kabát patrně neseženu a taky to, že je tou délkou dost praktický, protože třeba jak potřebuju rychle vyběhnout ven, stačí když to na sebe hodím a nemusím se zdržovat oblíkáním dalších svršků :) no a samozřejmě to jistí decentní páseček

    https://nyx.cz/files/000/023/2389580_dfd7be3225ce88331895/original.jpg?name=pinko_x.jpg

    ale raději jsem si ještě šla koupit bundu do Bershky


    boužel musím říct, že se ta bunda přestává líbit :) když se stáhnu páskem a ignoruju ty zapínací cvočky, ujde to, ale jinak si v tom připadám jak v pytli. a zase nejmenší velikost XS :( tak mě napadlo to použít jako podšívku toho pláště Guess, co jsem dávala v květnu a docela to sedí (fotku nemám)
    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    Jako matka na šípky

    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    Jako matka na prodlouženou

    BAMBERLOK
    BAMBERLOK --- ---
    Covid vohoz

    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    Cisty, skvely.
    DEB
    DEB --- ---
    včera, dnes a zítra

    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    chcipam nudou

    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    1KA: prd v techhle kalhotech musi byt mimoradny zazitek :)
    1KA
    1KA --- ---
    MICHELLEDANIELS: ale prd.
    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    1KA: přesně druh oblečení ve kterém bych vypadala jak plnej pytel na odpadky :))
    JAJITA
    JAJITA --- ---
    Si tady jen tak juchnu, ve čtvrtek se tady otvírá prodejna Marks & Spencer. Jupí, už nebudu muset pro prádlo a punčocháče do Brna nebo do Prahy :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam