• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MADIETTAvohoz na dnesek
    ETERNITY
    ETERNITY --- ---
    GIRAFFKA: Vybavila se mi ta vikingska baba z Zpritomnelych v dile, kde mela kocovinu:)
    GIRAFFKA
    GIRAFFKA --- ---
    NEI: to abych te drazdila;) pres den mi drzely vlasy, vecer zakryly pandi liceni.
    ETERNITY
    ETERNITY --- ---
    Nahodou... Nekteri lidi si proste vystrednosti muzou dovolit
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    ty bryle jsou jen vtip na fotku ne, tento odpad prece nikdo soudny na oci nevezme
    ETERNITY
    ETERNITY --- ---
    V Ove nemilosrdne snezi

    CMLKA
    CMLKA --- ---
    GIRAFFKA: Aha, jasne 😂
    GIRAFFKA
    GIRAFFKA --- ---
    CMLKA: s chlupatou vestou a kabelkou s tlustoretezovym uchem prece...
    CMLKA
    CMLKA --- ---
    GIRAFFKA: Jak jinak? Ja uz je mam taky a musim rict, ze jsou mega pohodlny a prijemne teply, asi nic jinyho celou zimu nosit nebudu
    ACIDQA
    ACIDQA --- ---
    Kůstky!
    DEB
    DEB --- ---
    K_A_R_K_U_L_K_A
    K_A_R_K_U_L_K_A --- ---
    ten Pinko kabát https://nyx.cz/files/000/023/2389576_17224d25e99d6237e1c9/original.jpg?name=pinko_lampo_coat.jpg
    jsem si nechala. nějak jsem se nemohla smířit s tím, že jsem takový pidižvík (protože zas tak drobná nejsem), že mi je velká nejmenší velikost, co vyrobili. máti i ségra mě od vracení odrazovaly, že přece v tom nemusím vypadat jako ta modelka :) a já jsem uznala, že podobný kabát patrně neseženu a taky to, že je tou délkou dost praktický, protože třeba jak potřebuju rychle vyběhnout ven, stačí když to na sebe hodím a nemusím se zdržovat oblíkáním dalších svršků :) no a samozřejmě to jistí decentní páseček

    https://nyx.cz/files/000/023/2389580_dfd7be3225ce88331895/original.jpg?name=pinko_x.jpg

    ale raději jsem si ještě šla koupit bundu do Bershky


    boužel musím říct, že se ta bunda přestává líbit :) když se stáhnu páskem a ignoruju ty zapínací cvočky, ujde to, ale jinak si v tom připadám jak v pytli. a zase nejmenší velikost XS :( tak mě napadlo to použít jako podšívku toho pláště Guess, co jsem dávala v květnu a docela to sedí (fotku nemám)
    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    Jako matka na šípky

    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    Jako matka na prodlouženou

    BAMBERLOK
    BAMBERLOK --- ---
    Covid vohoz

    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    Cisty, skvely.
    DEB
    DEB --- ---
    včera, dnes a zítra

    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    chcipam nudou

    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    1KA: prd v techhle kalhotech musi byt mimoradny zazitek :)
    1KA
    1KA --- ---
    MICHELLEDANIELS: ale prd.
    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    1KA: přesně druh oblečení ve kterém bych vypadala jak plnej pytel na odpadky :))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam