• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MADIETTAvohoz na dnesek
    fotogalérka vašich módních kreací

    Ukažte, jak jste se oblékli a vymódili na akce a příležitosti všeho druhu; škola, práce, party, festival, karneval, divadlo, kamkoliv. Meze se nekladou.

    Pokud si vysloveně nepřejete, aby vaši fotku někdo komentoval, napište to k ní. Ostatní účastníky prosíme, aby to respektovali.

    Jinak jsou komentáře a diskuse povoleny, nicméně mají pravidla.
    1) není žádoucí komentovat fyzický vzhled, natož ho zostouzet. Odpusťte si narážky na postavu, tvář, špeky, vyčnívající žebra, tvar nohou, tetování, barvu vlasů. Můžete komentovat, zda se oblečení hodí k tělesnému typu, ale urážky a posměch se tolerovat nebudou.
    2) nebudu trpět žádné narážky a invektivy osobního charakteru.
    3) osobní spory a antipatie a frustrace si ventilujte někde jinde.
    4) za cokoli z výše uvedeného dostanete varování, uplatňuju princip jednou a dost, budete-li se i po varování chovat jako hovada, dostanete na týden RO. Vrátíte-li se a budete v hovádkovství pokračovat, dostanete permanentní ban.

    rozbalit záhlaví
    SPIKE411
    SPIKE411 --- ---
    LILITH_: To mi připomnělo…

    Aoki releases 'Pajama Suits' for comfortable telework with a sharp look - Japan Today
    https://japantoday.com/category/features/new-products/aoki-releases-'pajama-suits'-for-comfortable-telework-with-a-sharp-look
    SWIST
    SWIST --- ---
    LILITH_: díky za info. Tohle by taky asi bylo to co sháním. Under Armor znám, ale hlavně jako první vrstvu, nenapadlo mě se tam kouknout po něčem takovém. :)

    Každopádně jsem měl dneska v plánu proběhnout Václavák - je tam mango, HM, m&s a snad ještě jeden tady zmiňovaný obchod. A hned v mango jsem vzal ty modré lněné, které postoval ID Asymetric. Takže děkuju všem. :)
    Zbývají mi už jen rozumné boty a budu to mít snad komplet.. A pak třeba překonám svoji nechuť k focení sebe sama a přispěju i fotkou. :D
    LILITH_
    LILITH_ --- ---
    SWIST: Asi to nebude úplně relevantní info, ale ex měl přesně to, co hledáš, z Japonska. Byl to nějakej polyester, vypadalo to jako oblekový kalhoty, ale byl to funkční tenkej materiál. Když jsme pak hledali nějakej ekvivalent dostupnej tady, zjistili jsme, že to dělaj některý sportovní firmy, ale velikostně nenašel, co chtěl, takže nevím, jak to vypadá v reálu. Namátkou si pamatuju tohle:
    Kalhoty Under Armour UA Showdown Chino Taper Pant-BLK | UnderArmour.cz
    https://www.underarmour.cz/ua-showdown-chino-taper-pant-blk
    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    KOUDY: a sirky?
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    BEEBLEBROX: to je hlavne nuz, ale dik :*
    SWIST
    SWIST --- ---
    ASYMETRIC: Ano, slim fit sice není můj ideální popis, ale něco takového hledám. Díky moc. :)
    ASYMETRIC
    ASYMETRIC --- ---
    SWIST: Co něco takového?
    Lněné kalhoty slim fit - Muž | OUTLET Česká republika
    https://www.mangooutlet.com/cz/muz/kalhoty/lnene-kalhoty-slim-fit_17010051.html?c=56&n=1
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    MAR_TINA: Bily kalhoty. Az nekdo vymysli takovy, ve kterych clovek nedela spodarovou show, vzbudte me.
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    SWIST: dřív byly dámské lněné nebo bavlněné plátěná kalhoty na léto z 90 % bílé. Bezva. Párkrát jsem si koupila levnější značku a rovnou je obarvila na červeno nebo tmavomodro a pak začla nosit.
    SWIST
    SWIST --- ---
    KURE: Že bude v tmavé barvě větší teplo než v světlé je mi jasné a jsem s tím smířený. Ale stále je velký rozdíl tmavé kalhoty z vlny a tmavé oblekové kalhoty z lnu, nebo jiného lehkého/prodyšného materiálu.
    Komplet ve světlých barvách se cítím divně. :D
    KURE
    KURE --- ---
    SWIST: obávám se, že chtít letní oblečení v kterym není horko a trvat na tmavé barvě je absurdní.
    Afaik ideální letní barvy tady předvedl "pjincezna" KOUDY
    A to že letní věci se dělaj ve světlých barvách prostě není náhoda.
    SWIST
    SWIST --- ---
    GENEVIEVE: V jenom HM jsem se byl kouknout (Palác Flora). Je pravda, že lněných věcí tam měli relativně hodně, některé kousky mi přišly docela fajn i co se týče střihu/materiálu, ale výběr barev byl strašný. U věcí co se mi líbily neměli barvu, kterou jsem chtěl a obráceně, plus se mi zdálo jako by to tam lidi náhodně roznosili po polovině oddělení. :D
    Ale zkusím se asi kouknout ještě do nějakého většího.
    BEEBLEBROX
    BEEBLEBROX --- ---
    KOUDY: Když jsi krásná princezna, projdou ti i ty klíče v kapse
    GENEVIEVE
    GENEVIEVE --- ---
    SWIST: narazila jsem, že HM mělo sekci přímo se lnem, ale netuším kvalitu ani jsem to moc neprohlížela :-)
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    Nechavat si narust dlouhy vlasy je fakt peklo. Nastesti mi kamoska pujcila celenku.

    NOIK
    NOIK --- ---
    SWIST: pozor ovšem na to, že len je trochu napíču v tom, že když trochu navlhne, tak trochu začne dřít a veškerej jeho bonus je ten tam!

    //...osobně nosim roky kalhoty s pukama, M&S, 100% polyester, v létě v zimě, nikdy se nezmuchlaj i když se vyválíš poblitej v pangejtu furt seš jak ze žurnálu, v létě si sice i dcera ťuká na čelo, ale zatim jsem nenašel nic lepšího:( ..tak pokud něco najdeš, dej vědět!
    BESTZYE
    BESTZYE --- ---
    DEB: potřebuju tu kabelku!
    MART1NKA
    MART1NKA --- ---
    SWIST: Skús Van Graaf, ten je na slušnejšie fajn. Neviem ako letné, ale bežné chinos tam majú v mnoho veľkostiach.
    SWIST
    SWIST --- ---
    PRDELOID: Díky za info ohledně dalších materiálů.. Po lnu jsem právě u košile přímo šel a zadařilo se. U kalhot jsem oběhal asi 5 obchodů a bez úspěchu. Nechci světlé, ideálně tmavě modré, nebo nějaká podobná tmavá barva... V Celio jsem narazil na fajn, ale dělají je jen do vel 38, já potřebuju tak 42.. :X Koukal jsem ještě na M&S tam mají nějaké lněné přímo oblekové, tak je zkusím.. Ale tím jsem tak vyčerpal obchody do kterých chodím když potřebuju něco slušnějšího. Nemám v tom vůbec přehled. :D
    PRDELOID
    PRDELOID --- ---
    SWIST: len je perfektní materiál na léto, případně směs bavlna/len Nebo viskóza, ale 100% viskózové kalhoty by se ti rozdrbaly,proto koukej po blendu bavlna 50%/viskoza 50%
    SWIST
    SWIST --- ---
    Zdravim. Pardon za OT...
    Nemáte někdo tip na lehké slušné kalhoty ve kterých se člověk neupeče? Popřípadě kde se po nich v Praze kouknout? Oblek a X klasických košil mám, ale chtěl bych něco slušnějšího (do divadla, na svatby atp.) v čem se v létě neupeču. Zatím jsem pořídil jen nebělenou lněnou košili..
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam