• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MADIETTAvohoz na dnesek
    DEB
    DEB --- ---
    SUBVERSION: neni to muj styl, ale neoznacila bych je za otřesný ci hnusný, je to normální vypasovany kabat

    dvourady rovny kabat mam na wishlistu, hodne vojenskej styl bych brala
    vypasovany dvourady jsem drive mela, velice vyrazne modre barvy, koupila ho ode me tenkrat Zuzka (id huzba)
    SUBVERSION
    SUBVERSION --- ---
    DEB: mam 4 minusy. anyway, z nejakeho duvodu takovy kabat ale ve skrini nemas, ze)
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    PETRUSCHKA: mas svuj styl a je to podle me lepsi nez ty depesacky fedory nasazeny do tyla, rnb trilby za kazdyho pocasi, kozenej konackej statson a nebo cast uniformy kanadsky jizdni policie. je to takovy neotrely a asi se nikdo nebude zubit, kdyz obcas nesmeknes vcas :)
    DEB
    DEB --- ---
    SUBVERSION: minusek mas ode, nesouhlasim s tvrzenim, ze ty kabaty jsou strasny
    SUBVERSION
    SUBVERSION --- ---
    takze se tu smi psat jen pekne veci a komplimenty? jsem myslela ze mame tu freedom of speech.. (?) :)
    koukam ted na pravidla skupiny a vidim "Pokud si vysloveně nepřejete, aby vaši fotku někdo komentoval, napište to k ní."
    PETRUSCHKA
    PETRUSCHKA --- ---
    PALEONTOLOG: není to tak hrozné. Ono člověku nepřidá fotočočka mobilu. Každopádně jsem tady nastartoval místní mínusovače :-D
    TABO
    TABO --- ---
    GEISHA: Ten svetr bych moc potrebovala, doporusila bys mi, prosim, znacku? :)
    SUBVERSION
    SUBVERSION --- ---
    HAJOUNEK: kabáty vypadají strašně, ne děvčata
    DEB
    DEB --- ---
    vsechny kabaty jsou super, pokud pres ne nechcete nosit perovou vestu:))))

    POZITRON
    POZITRON --- ---
    MOODYCAT: kabaty v pohode, to uz spis ten pesar vypada zvlastne :)
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    RIMMSI: já ten obrázek nevidím, ale do klobouku rozhodně jdi! přece nebudeš nosit nějakou placatou čepici, něco s kšiltem nebo nedejbože pletenou čepici. jen pozor na bonton, s kloboukem se musí trochu umět zacházet, jinak se člověk snadno shodí. kor před starší generací, která si ještě pamatuje gutha-jarkovského
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    PETRUSCHKA: homburg je teda solidně ujetej, ještě s tou úzkou krempou, to je fakt na komika :-)
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    HAJOUNEK: Jsem si zcela jista, ze pod tema strasnyma kabatama jsou minimalne prumerne hezke divky.
    HAJOUNEK
    HAJOUNEK --- ---
    MOODYCAT: To je ale tvůj problém, že jo 🙃 a není potřeba kvůli tomu osočovat děvčata, že vypadaj strašně
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    HAJOUNEK: Jakmile ma neco v privlastku “zenske”, tak se od toho vzdaluju co nejdal.
    HAJOUNEK
    HAJOUNEK --- ---
    Náhodou mně zas přijdou dvouřadé kabáty velmi velmi ženské a slušivé :-)
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    Hele jestli je to tady jako dukazni material, ze ty dvourady kabaty vypadaj strasne, tak to delate velmi efektivne :).
    GENEVIEVE
    GENEVIEVE --- ---
    KALHOTKA: já chci do týmu šilhavých mariňáků!

    SALAMAN
    SALAMAN --- ---
    RIMMSI: Klobouk dobrej, ale vzal bych si kabát jen s jednou řadou knoflíků. Dvouřadý jsou pro tlusťochy a šilhavý mariňáky.
    MIYU
    MIYU --- ---
    RIMMSI: trochu mi to evokuje konfederačního vojáka, asi díky kombinaci s kabátem, možná ke zvážení jestli to je jak chceš/můžeš působit na lidi
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam