• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MADIETTAvohoz na dnesek
    BERRUNA
    BERRUNA --- ---
    ZRK: ta druhá fotka - princezna se zlatou hvězdou a myší kabátek - dívej ;-)

    SPIKE411
    SPIKE411 --- ---
    Pche, bunda s kapucí do divadla. Amatéři, na audienci u krále jedině v crocsech.

    ‘Beautifully chosen’: David Hockney’s yellow Crocs impress King Charles | Fashion | The Guardian
    https://www.theguardian.com/fashion/2022/nov/26/david-hockney-yellow-crocs-impress-king-charles
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    Imho umis i tu kapuci naplnit charisma/os9bnosti kterou ma dopln9vat. Za me v poradku.
    V kterym divadle nedas kabat do satny, wut, irelevantni noticka
    BERUSKA_CA
    BERUSKA_CA --- ---
    ZRK: Jestli se v tom necitis, vrat ho. Stejne ho nebudes nosit.
    ZRK
    ZRK --- ---
    PRDELOID: 😅👌
    WRNQ
    WRNQ --- ---
    CMLKA: Přesně!
    PRDELOID
    PRDELOID --- ---
    ZRK: mně se to líbí, vypadá to trochu jako hlava s bobříkem
    CMLKA
    CMLKA --- ---
    ZRK: he vidis, ja prvni vec, ze vsech zimnich bund ten lem s chlupama sundavam :D
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    ZRK: vyber si kabát s kapucí, který ti sluší a přišij chlupy - normálně se kupuje zapínací nebo přišívací chlupatý lem různých barve a tlouštěk řádově za pár stovek.
    Zapínací má dírky a na kapucu našiješ knoflíky.
    MORGYSZ
    MORGYSZ --- ---
    ZRK: takhle jsem si predloni kupovala jiny kabat ciste kvůli kapuci. Mela jsem ho na sobe presne 2x a prodavam dal.
    ZRK
    ZRK --- ---
    KAIAFOX: nebo tak. Stará paní s květákem 😅👌
    Erika fashion. Už jen to jméno...ale v tomhle asi fakt trefa vedle :(
    KAIAFOX
    KAIAFOX --- ---
    ZRK: V tom bych si spíš představila starou paní s květákem a přelivem a to je na hezkou mladou holku škoda. Obzvlášť ten velvet look ti přidává roky.
    ZRK
    ZRK --- ---
    Já přispěju jiným kabátem. Včera mi přišel a...no chtěla jsem ho vlastně asi kvůli tý kapuci. Na hlavě s ní a kabátem rozeplým se mi líbí. No ale jinak mě to celkem štve a jsem zklamaná. Necítím se v tom. Hlavně když ho zapnu ke krku, kapuca dole.
    Na mě asi moc...no jak do divadla..."fiflenkoidní" na běžné nošení 🙈
    Co myslíte?
    Btw klidně ho asi vyměním za nějaký trochu sportovnější 😇

    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    ______________________________________________________________________

    Ukončuju flejm na téma dvouřadých kabátů, vydřenili jste to dost, vaše názory známe.

    Všichni nad touhle čárou mají za jeden příspěvek varování, za každý další RO na týden.
    SOLEI
    SOLEI --- ---
    Ano, dvouřadý hlavně většímu hrudníku nelichotí, ale občas člověk sleví na některých parametrech protože upřednostnil například materiál či barvu. Sehnat kabát splňují i všechny požadavky není jednoduché a člověk se tak nepříjemně blíží situaci když si ho půjde nehat ušít, což taky není zrovna sázka na jistotu a stát se může ledacos. Což v dané cenové kategorii už člověk nerad riskuje.
    GENEVIEVE
    GENEVIEVE --- ---
    Mě se dvouradaky líbí a specifiky jsem sháněla takový. Mám ho fakt ráda a cítím se v něm dobře a hezky :) jestli jsem objemnější nevím, nicméně díky všem za názory :D
    DEB
    DEB --- ---
    GEISHA: protože v tech ostatních rovnych vecech maji 90% sanci, ze budou vypadat jako jedna velka koule nebo hranata krabice:)))
    DEB
    DEB --- ---
    SUBVERSION: neni to muj styl, ale neoznacila bych je za otřesný ci hnusný, je to normální vypasovany kabat

    dvourady rovny kabat mam na wishlistu, hodne vojenskej styl bych brala
    vypasovany dvourady jsem drive mela, velice vyrazne modre barvy, koupila ho ode me tenkrat Zuzka (id huzba)
    SUBVERSION
    SUBVERSION --- ---
    DEB: mam 4 minusy. anyway, z nejakeho duvodu takovy kabat ale ve skrini nemas, ze)
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    PETRUSCHKA: mas svuj styl a je to podle me lepsi nez ty depesacky fedory nasazeny do tyla, rnb trilby za kazdyho pocasi, kozenej konackej statson a nebo cast uniformy kanadsky jizdni policie. je to takovy neotrely a asi se nikdo nebude zubit, kdyz obcas nesmeknes vcas :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam