• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MADIETTAvohoz na dnesek
    DA_NIELA
    DA_NIELA --- ---
    KOCHANSKA_CH: A ty dvoje kapsy na břiše ... radši nic.
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    KOCHANSKA_CH: o pravém jsem vůbec nemluvila, pravá ovce je pravá bačova babička, no a pravá lovená zvířata či chované šelmy je zlo.

    Ale je to čistě osobní emoce, lemy na kapucu z králíčka úplně miluju. :)
    KOCHANSKA_CH
    KOCHANSKA_CH --- ---
    MAR_TINA: Falešnej chlup - to nenosím. :-) Ale většinu baranin mám s chlupem dovnitř. To, co jsem postovala, není plast, ale ovce a krásně to hřeje.
    He, včera jsem měla manšestráky do zvonu, starou pilotku z Kary Trutnov a boty na slušné platformě. Brněnské módní peklo! :-)
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    KOCHANSKA_CH: já dvou postel king size :) Ale líbí se mi to.

    Je vidět, jak to vidí každý jinak. Mně vysloveně vadí všechno s falešným chlupem ven - všechny ty jako obečky, samety, srtstičky, hrubé jako pletiny. Do jisté míry i manchester. Přijde mi to jak župan nebo něco huňatého pro bačovu babičku. a tady jsou zjevně oblíbené.
    KOCHANSKA_CH
    KOCHANSKA_CH --- ---
    Vám ty bundy sluší, ale já bych si připadla, že jsem si oblíkla postel. :-)
    DEB
    DEB --- ---
    GEISHA: hej :)
    MART1NKA
    MART1NKA --- ---
    Och, ja to hrozne hrozne potrebujem.
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    MADIETTA: je jich plný Vinted
    DEB
    DEB --- ---
    WRNQ: ja to myslela tak, ze teda v Praze ji budu nosit ja a Geisha v Brne (+ plus ta pani co ji Geisha videla a fotila v tramvaji)

    1KA
    1KA --- ---
    WRNQ: přesně :-)

    WRNQ
    WRNQ --- ---
    DEB: Tak tuhle podmínku splňujou právě i leckterý úlovky ze seku za pár korun.
    SOLEI
    SOLEI --- ---
    MADIETTA: výprodeje to jistí. Taky nemám za plnou cenu.
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    SOLEI: ledaže bych prodala ledvinu.
    SOLEI
    SOLEI --- ---
    WRNQ: no a co kousky od Wellensteyn.
    Na tuhle značku trpím miluju tu možnost strčit do jedné náprsní kapsy šrajtofli, do druhé kelímek s prikrmem pro déčko, do kapsy na rukávu narvat kapesník atd. Modelu na výběr je fakt hodně. A za mne super
    DEB
    DEB --- ---
    aspoň jí nebude mít každá druhá :))))))
    WRNQ
    WRNQ --- ---
    GEISHA: Jo, aha, jenže to je bunda za desítku. Es tut mir Leid, ale to je absolutně mimo moje finanční mantinely. Už z principu. Ale je krásná, to jo.
    WRNQ
    WRNQ --- ---
    Add bundy, třeba teď na mě tahle skočila na IG a můžu říct, že kdyby byla o dvacet centimetrů delší, tak bych ji mileráda oblékla.
    Jinak mám totální krizi, protože můj nejoblíbenější kabát byl nějakej černej (nějaký skandinávský cool no name značky, ale s tím nenápadným šarmem) ze sekáče, kterej jsem totálně dorvala a žádný podobný neexistuje, takže kdybyste natrefili na něco, co je cosi mezi tím, co posílám, jednoduchou parkou typu Fjell Räven a něčím, co může zavánět parkou typu Bundeswehr, tak mi to prosím pošlete, budu vám velmi vděčná:)

    ZRK
    ZRK --- ---
    KAIAFOX: už vidím babu s květákem, jak nakupuje u Erika fashion 😅
    MISSDNB
    MISSDNB --- ---
    MULTICAT: Odkud? Prosím!
    VSICHNIMAME
    VSICHNIMAME --- ---
    GEISHA: jak píšeš, pěkná bunda je fakt sirokej pojem a navíc je to hooodne subjektivní. Za mě třeba to, co linkujes, do té kategorie nespadá.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam