• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MADIETTAvohoz na dnesek
    fotogalérka vašich módních kreací

    Ukažte, jak jste se oblékli a vymódili na akce a příležitosti všeho druhu; škola, práce, party, festival, karneval, divadlo, kamkoliv. Meze se nekladou.

    Pokud si vysloveně nepřejete, aby vaši fotku někdo komentoval, napište to k ní. Ostatní účastníky prosíme, aby to respektovali.

    Jinak jsou komentáře a diskuse povoleny, nicméně mají pravidla.
    1) není žádoucí komentovat fyzický vzhled, natož ho zostouzet. Odpusťte si narážky na postavu, tvář, špeky, vyčnívající žebra, tvar nohou, tetování, barvu vlasů. Můžete komentovat, zda se oblečení hodí k tělesnému typu, ale urážky a posměch se tolerovat nebudou.
    2) nebudu trpět žádné narážky a invektivy osobního charakteru.
    3) osobní spory a antipatie a frustrace si ventilujte někde jinde.
    4) za cokoli z výše uvedeného dostanete varování, uplatňuju princip jednou a dost, budete-li se i po varování chovat jako hovada, dostanete na týden RO. Vrátíte-li se a budete v hovádkovství pokračovat, dostanete permanentní ban.

    rozbalit záhlaví
    VICTO_REA
    VICTO_REA --- ---
    GIRAFFKA: já to chápu, možná jde jen o 3-4 cm podehnout. ten pattern je super abych do toho ještě tu chvilku investovala.
    GIRAFFKA
    GIRAFFKA --- ---
    VICTO_REA: nebyly tak levny, abych na nich chtela jeste neco prepracovavat. Za tu cenu bych chtela, aby byly 100%.
    VICTO_REA
    VICTO_REA --- ---
    GIRAFFKA: za mě boží, kudla bych akorát nějak rukávy, působí že ti to je a) velký b) babský.
    BERRUNA
    BERRUNA --- ---
    GIRAFFKA: a co to zkusit rozbít nějakým páskem?
    GIRAFFKA
    GIRAFFKA --- ---
    BERRUNA: ja zas kapku zkratila. Cert aby se v tom vyznal. V druhejch stejny velikosti jsem narvana,ale prdele bych do nich dala dve..
    BERRUNA
    BERRUNA --- ---
    GIRAFFKA: jsou boží! Jen bych je trochu zúžila? Přijdou mi, ze ti jsou velký ;-)
    ACIDQA
    ACIDQA --- ---
    Taky
    SMETY
    SMETY --- ---
    SIUDELAOIPOOIK
    SIUDELAOIPOOIK --- ---
    1KA: to miluju
    MULTICAT
    MULTICAT --- ---
    DEB: dík, tak snad jsem to tím výše vyfoceným nepos*ala :)
    DEB
    DEB --- ---
    MULTICAT: k tomu cernej svetr/rolak a ses naprosto top:)
    MULTICAT
    MULTICAT --- ---
    MULTICAT: no a protože jsem usoudila, že třpytky na ponožkách jsou už moc, tak vršek je velmi basic :)

    MULTICAT
    MULTICAT --- ---
    DELIRIUM: Birkenstock :)
    DELIRIUM
    DELIRIUM --- ---
    MULTICAT: Já miluju tyhle tvé boty!
    MULTICAT
    MULTICAT --- ---
    Miluju třpytivý prvky v oblečení.

    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    vcera
    DEB
    DEB --- ---
    PRDELOID: možno:))
    to radši ani nechtěj vědět, jak hluboko mam zastrceny pyzamo do kalhot, nebo triko do spodaru
    PRDELOID
    PRDELOID --- ---
    DEB: nejsou snad hodinky přes rukáv jen hipsterským reinventnutím starého dobrého pyžama zastrčeného hluboko do kalhot?
    DEB
    DEB --- ---
    LUCIASHECK: dekuji :)
    GIOMIKY
    GIOMIKY --- ---
    DEB: Oceňuji kříž.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam