• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MADIETTAvohoz na dnesek
    SUBVERSION
    SUBVERSION --- ---
    CYBORCA: zrovna ho na sobe též mám. Miluju ho a klidne si ty růžky budu dělat i v šedesáti! Moc ti sluší:)
    WRNQ
    WRNQ --- ---
    CYBORCA: Buď v poho!
    FEFERONIE
    FEFERONIE --- ---
    CYBORCA: Nebypada na tobe vubec diblikovsky
    GIOMIKY
    GIOMIKY --- ---
    CYBORCA: Je na pohodu. Jak z nějakého Anime, mi to přijde. Taková statečnice z Tekenu nebo něco takového.
    CYBORCA
    CYBORCA --- ---
    Nvm, jestli ten uces neni pro me uz moc diblikovskej? :)

    ACIDQA
    ACIDQA --- ---
    ACKO: moje prace! :)
    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    FRENNET: Nevím, cca 40 párů?
    A to se snažím už nové nekupovat a původní nenahrazovat, poslední 3 roky jsem vyhodila nebo poslala o dům dál tak 10-15 párů bot.
    Průměrně točím tak 10 párů bot. Jen v práci mám troje na výměnu (plus ty, ve kterých přijdu).
    ACKO
    ACKO --- ---
    tady jedna fotka z muzea bot ve Skutči

    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    Já nemám asi zas tolik bot, ale nejméně deset párů je červených nebo růžových. I ploutve mám růžové :)
    SIR_PROMOE
    SIR_PROMOE --- ---
    ACIDQA: ano az budu ve Skutci prohlizet boty tak na tebe budu myslet, slibuju :)
    ACKO
    ACKO --- ---
    Tak asi teda mám moc bot, teď mám výčitky svědomí, že jsem si na jaro koupila další troje. Ale to jen proto, že jsem tu zimu už nemohla vydržet a na jaro se moc těšila :-)
    ACIDQA
    ACIDQA --- ---
    GEISHA: az “odzimuju” ;)

    DEB: zhruba jako KOCHANSKA_CH:


    SIR_PROMOE: jestli myslis tenisky, jako obuv na sport, tak ty mam samozrejme v botniku taky. 😎 Primo BOTASky nemam ani jedny. Kdysi jsem je dostala, kdyz jsem jako studentka brigadnicila pro jednu firmu, ktera zrovna realizovala expozici firmy Botas v Muzeu ve Skutci, ale nesedi mi. :)) Ale diky tomu dotazu ted budes vedet, ze az budes v tomhle muzeu https://muzeum.skutec.cz/, kazda bota, kazdej popisek… vsechno mi proslo rukama. 😂
    KOCHANSKA_CH
    KOCHANSKA_CH --- ---
    ACIDQA: Já ti v tomto sekunduju, mám bot jak stonoha. A furt je to málo! :-)
    DEB
    DEB --- ---
    ACIDQA: tak schválně, kolik
    SIR_PROMOE
    SIR_PROMOE --- ---
    ACIDQA: ale BOTASek moc nemas co :) ?
    ACIDQA
    ACIDQA --- ---
    FRENNET:
    BERUSKA_CA:

    Nebojte, ja mam boty i za vas. Vzdycky se takhle obetuju za nekoho, kdo moc bot nema, aby nepadl obuvni prumysl.
    FRENNET
    FRENNET --- ---
    BERUSKA_CA: Ehm, jsme v tom spolu. Jedny zimní, jedny přechodne: jaro+podzim a dobre tak letní asi ctvery: 2xpantofle, jedny sandale, jedny espadrilky. Tenisky na behani jedny, ale ty uz si taky říkají o výměnu.
    Jedny společenské a jedny slusne lodičky na klinku.
    Přeskace a dvoje stary trekovky na zahradu nepočítám.
    Mela bych se nad sebou zamyslet.
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    GENEVIEVE:Osobne muzu doporucit tyhle. Nosim je uz par let jako daily tenisky. Koupil jsem si jeden par a pak dalsi tri, takze mam na patnact let vystarano. Jsou imho unisexovy, takze pro zensky i chlapy. Ted jsou na zalandu vyprodane, ale urcite se daji sehnat i jinde.

    Lloyd EDIBUR - Vysoké tenisky - black/černá - Zalando.cz
    https://www.zalando.cz/lloyd-edibur-vysoke-tenisky-black-ll112n009-q11.html
    GENEVIEVE
    GENEVIEVE --- ---
    Já právě zoufale sháním černé tenisky, kvalitní kde neproslapu patu hned, nebudu z nich mít puchýře a nebudou mít flitry, cvočky nebo zip (tohle fakt nechápu, ty zipy všude). A zatím nic moc.
    LITTLE_SISTER
    LITTLE_SISTER --- ---
    FRENNET: já si koupila někdy v říjnu Vasky Lydie black a totál spokojenost, tahám je pořád a vypadaj jako nový... daj se nosit od podzimu do jara
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam