• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MADIETTAvohoz na dnesek
    fotogalérka vašich módních kreací

    Ukažte, jak jste se oblékli a vymódili na akce a příležitosti všeho druhu; škola, práce, party, festival, karneval, divadlo, kamkoliv. Meze se nekladou.

    Pokud si vysloveně nepřejete, aby vaši fotku někdo komentoval, napište to k ní. Ostatní účastníky prosíme, aby to respektovali.

    Jinak jsou komentáře a diskuse povoleny, nicméně mají pravidla.
    1) není žádoucí komentovat fyzický vzhled, natož ho zostouzet. Odpusťte si narážky na postavu, tvář, špeky, vyčnívající žebra, tvar nohou, tetování, barvu vlasů. Můžete komentovat, zda se oblečení hodí k tělesnému typu, ale urážky a posměch se tolerovat nebudou.
    2) nebudu trpět žádné narážky a invektivy osobního charakteru.
    3) osobní spory a antipatie a frustrace si ventilujte někde jinde.
    4) za cokoli z výše uvedeného dostanete varování, uplatňuju princip jednou a dost, budete-li se i po varování chovat jako hovada, dostanete na týden RO. Vrátíte-li se a budete v hovádkovství pokračovat, dostanete permanentní ban.

    rozbalit záhlaví
    KOCHANSKA_CH
    KOCHANSKA_CH --- ---
    DELIRIUM: Ale nohy jo!
    DELIRIUM
    DELIRIUM --- ---
    Jsou to kraťasy (na sukni nemám ani odvahu, ani věk) :)
    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    BERRUNA: i jako ženský mi málem vypadly oči z jiných vyrazností, než barvy :)) Takže za mě dobrý!
    HNILOB
    HNILOB --- ---
    DEB: jako by si vystupovala z te robite dlazby. Cool
    BERRUNA
    BERRUNA --- ---
    GRANTORINO: mám je už dlouho, včera jsem je vytáhla a dala jim ještě šanci,…ale mas pravdu,..pocitově to není ono ;) co už :D
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    BERRUNA: dala bych na pocit, je důležité, jak se v jich cítíš, jestli ne, tak nebrat...
    DEB
    DEB --- ---
    BERRUNA
    BERRUNA --- ---
    CMLKA: na můj vkus jsou dost výrazné, nosím spíše neutrální barvy ;)
    CMLKA
    CMLKA --- ---
    BERRUNA: proč?
    WRNQ
    WRNQ --- ---
    HELLENKA: Já mám právě asi pět let starý, na chlup stejný, jen zeleno-bílý proužek.
    FRENNET
    FRENNET --- ---
    BERRUNA: Odkud?
    HELLENKA
    HELLENKA --- ---
    WRNQ: jj gate :)
    mam je koupeny v kvetovany verzi cca 3 roky zpatky, jsou ale na gumu v pase a s kapsama
    zatimco tyhle se zipem na boku (pevnejsi strih) a bez kapes
    WRNQ
    WRNQ --- ---
    HELLENKA: To je Gate? Mají stejný střih a každej rok to daj do prodeje to samý, jen z jiný látky 😀
    XMARGE
    XMARGE --- ---


    Po focení jsem ten svetr ráda sundala, na těch dnešních 26 to bylo trochu moc:o)
    HELLENKA
    HELLENKA --- ---
    šaty ?

    HERMAN85
    HERMAN85 --- ---
    1KA: main character vibez
    WRNQ
    WRNQ --- ---
    Nerada bych, aby došlo k mýlce, já jsem byla jakoby ten zkoušející:) Ale! Bylo to celé dopoledne písemné, příští týden se na ústní vyfiknu:)
    WRNQ
    WRNQ --- ---
    Formální oblečení mi na dnešní závěrečné zkoušky moc nevyšlo, ale vzhledem k tomu, že máme ve škole standardně 17 stupňů, mi dost pomohla tahle mikina, která si umí udržet takové vlastní mikroklima:D
    Miluju ji moc, je to sekáčový úlovek Lee Cooper za 150,-, měla ještě visačku, ručně malovaná/pocákaná.

    DROOPI
    DROOPI --- ---
    DELIRIUM: mohla bys hodit fotku s rozpustenejma :-)
    LADYBUGS
    LADYBUGS --- ---
    BERRUNA: Ty šaty jsou boží! :))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam