• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MADIETTAvohoz na dnesek
    fotogalérka vašich módních kreací

    Ukažte, jak jste se oblékli a vymódili na akce a příležitosti všeho druhu; škola, práce, party, festival, karneval, divadlo, kamkoliv. Meze se nekladou.

    Pokud si vysloveně nepřejete, aby vaši fotku někdo komentoval, napište to k ní. Ostatní účastníky prosíme, aby to respektovali.

    Jinak jsou komentáře a diskuse povoleny, nicméně mají pravidla.
    1) není žádoucí komentovat fyzický vzhled, natož ho zostouzet. Odpusťte si narážky na postavu, tvář, špeky, vyčnívající žebra, tvar nohou, tetování, barvu vlasů. Můžete komentovat, zda se oblečení hodí k tělesnému typu, ale urážky a posměch se tolerovat nebudou.
    2) nebudu trpět žádné narážky a invektivy osobního charakteru.
    3) osobní spory a antipatie a frustrace si ventilujte někde jinde.
    4) za cokoli z výše uvedeného dostanete varování, uplatňuju princip jednou a dost, budete-li se i po varování chovat jako hovada, dostanete na týden RO. Vrátíte-li se a budete v hovádkovství pokračovat, dostanete permanentní ban.

    rozbalit záhlaví
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    mám Tchibo kalhotky s dlouhou nohavičkou z biobavlny s krajkou taky, koupeno v blbým Kauflandu za 250 a vyhovuje to zcela :))
    ANGELINE:
    ANGELINE
    ANGELINE --- ---
    GHOSTDOG: Přesně tohle mám a můžu doporučit.
    Ješte mají verzi s krajkou, kde je víc bavlny, taky fajn.
    Bandaletky mi lezou dolu.
    https://www.lindex.com/cz/p/8339477-80-cerna-kalhotky-s-delsimi-nohavickami
    RADUZZKA
    RADUZZKA --- ---
    Metronome vohoz

    HEJSEK23
    HEJSEK23 --- ---
    MULTICAT: jseš k sobě nesmyslně sebekritická
    MULTICAT
    MULTICAT --- ---
    Total OT. "Hnusný haksny" neznamená jen tlustý stehna...
    SIEGR
    SIEGR --- ---
    GHOSTDOG: Dik!! To přesně sháním.
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    K šatům a tlustým stehnům - mám bandeletky a jsou fajn, ale mnohem častěji nosím klasické bombarďáky. :)

    Pohodlné dlouhé kalhotky s krajkou - křídově béžová + světle šedý melír
    https://www.bonprix.cz/produkt/dlouhe-spodni-kalhotky-3-ks-v-baleni-tlovo-svtle-edy-melir-931714/

    Jsou lehounké, prodyšné, nerolujou se nahoru a vůbec v nich není vedro, ani když je čtyřicet ve stínu, otestováno mj. vloni na Krétě.

    (Chápu, že většina z vás by se něčeho takového nedotkla ani vidlema, ale já už jsem starší pani a mám ráda svoje pohodlí. :D )

    DROOPI
    DROOPI --- ---
    ANGELINE: protoze je to pro drsny chlapy ne asi :-))
    DROOPI
    DROOPI --- ---
    OLIII: ostatne jako vsechna damska kosmetika :-)
    ANGELINE
    ANGELINE --- ---
    Od Angry Beards bych si na základě jejich marketingu nekoupila ani párátko 🙂
    REONA
    REONA --- ---
    OLIII: Zato menší balení - prý aby se lépe vešlo do kabelky... 🙈
    OLIII
    OLIII --- ---
    DROOPI: A bude to to samý akorát o 20% dražší.
    DROOPI
    DROOPI --- ---
    MICHELLEDANIELS: mimochodem ted uz zacali v Angry Beards delat pripravek specialne pro zeny, takze si nemusite kupovat tu pro muze.
    MULTICAT
    MULTICAT --- ---
    Jedu do zahradnictví.... :)

    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    MICHELLEDANIELS: mě nefungovalo bohužel. Antiperspirant mi funguje lépe a stojí výrazně méně. Ale bandeletky jsou úplně top a přitom jsou i hezké, muž má na mě rád ty krajkové ;)
    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    CAMELLA: tuhý, sprejovy, silonky ve spreji... Vše pomáhalo jen částečně. Mazání na koule je prostě nejlepší :))
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    Bandeletky nebo prostě obyč antiperspirant a je po šoupání.
    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    SIEGR: já budu mít "kejty" (jak píše MULTICAT) asi vždy, takže preferuji sukni, která toho hodně schová a že jsem zatím letos nemazala, mně teď hodně překvapilo :)
    SIEGR
    SIEGR --- ---
    MICHELLEDANIELS: Mám teď čerstvě, ale zatím se furt bojím se spolehnout jen na to. No uvidíme.. nejlepší je stejně zhubnout těch 8kg :D
    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    SIEGR: Ha! díky tobě mi došlo, že už se nesoupou. Opravdu díky, udelalo mi to hned po ránu lepší den :)

    Zkoušela jsi Angryballs? Já dřív smazala tímhle a bez problémů pak :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam