• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MADIETTAvohoz na dnesek
    MARIOO
    MARIOO --- ---
    MULTICAT: Promin hned se mě vybavilo..
    Jefferson Airplane - White Rabbit (Audio)
    https://youtu.be/pnJM_jC7j_4?si=v4_yVPUYWUgRXqo7
    MULTICAT
    MULTICAT --- ---
    V práci od večera neteče teplá voda a netopí se. Docela vopruz.
    Ještě, že zde mám další ze svých ideologických mikin. :)

    #LOVELIFE #herbivore

    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    VICTO_REA: mám šátek v takové holubičí šedi, zkusím ho. Anebo můžu vyzkoušet lidovej po babičce :)

    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    MADIETTA: mně ty šály a čepice v kontrastní barvě ke kabátům přijdou často jako křeč. Jo, někdy se to povede, ale většinou to svítí až moc.
    Můžeš kouknout ke skotským klanům, jestli někdo nemá šedou s touhle :)
    VICTO_REA
    VICTO_REA --- ---
    MADIETTA: šedá možná taky. Tahle barva je soliter, vyniká sama o sobě svojí krásou.
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    VICTO_REA: přijde mi, že ty šaty, co z toho dole vykukujou (modrozelené) jsou ok. Jinak asi nebudu experimentovat, černá a bílá to jistí.
    VICTO_REA
    VICTO_REA --- ---
    MADIETTA: Nikam s tím nehýbej, je to pecka!! Koukám do pantone paletníčku jaký barvy k tomu jdou do kontrastu a moc toho není mi příjde. Spíše vše v tónu plus mínus okolo max teda ta modrá. Přímo dolnující je zelinkavá a okrovo oranžová ale to je spíš jak nějaké tibetské mámení, ještě to dovršit zlatou:D Jsem zvědavá jak to pojmeš ty:))
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    VICTO_REA: ona je v reálu nepatrně tmavší a studenější, ale byla jsem ráda, že vyšla aspoň takhle věrně, a neodvážila jsem se s tím hýbat. :-D
    VICTO_REA
    VICTO_REA --- ---
    MADIETTA: Já bych jí trošinku mrskla směrem k nachové (to je tak krásný slovo), ale jsem s tebou v tom nadšení, barva suprová!
    ULO
    ULO --- ---
    MADIETTA: Jo bez fiku.
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    ULO: lilek a baklažán je to samý ;-)
    ULO
    ULO --- ---
    MADIETTA: super! Jen bych řekla, že je to jasná baklažánová (možná je to tím že je prave pecu k večeři).
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    Před pár rokama jsem byla na sezení barevné typologie, kde mi jako jedna z nejslušivějších barev vyšla taková tmavě lilkovo-fíková. Naprosto mi ta barva uhranula a umínila jsem si, že si v ní musím pořídit kabát. Ale ne a ne na nějaký narazit, ačkoliv jsem prošla spoustu obchodů a eshopů a celý etsy a fler a vůbec všechno, takže jsem se smiřovala s tím, že si ho nechám ušít, jenomže objevit látku přesně v tom odstínu se mi taky nedařilo. No a před pár týdny jsem brouzdala po eshopu s vintage oblečením a BYL TAM. Nechala jsem si ho nadělit k Ježíškovi, ale objednala jsem ho okamžitě v hrůze, že mi ho v mojí velikosti vyprodají. Je teplý jako blázen a já jsem z něj tak hotová, že na něj v pravidelných intervalech chodím zálibně čumět do předsíně.

    MULTICAT
    MULTICAT --- ---
    NOIZER: chápu!
    NOIZER
    NOIZER --- ---
    MULTICAT: to chci!:)
    DEB
    DEB --- ---
    VELCORO: dik*
    VELCORO
    VELCORO --- ---
    DEB: Hodne cool
    MULTICAT
    MULTICAT --- ---
    Mikina od KRT.LAB, nejlepší <3
    Díky ID Siemenz.

    CHEESS
    CHEESS --- ---
    K_A_R_K_U_L_K_A: ty kdybys měla kvalitní foťák, tak by to byla fakt radost pohledět .)
    K_A_R_K_U_L_K_A
    K_A_R_K_U_L_K_A --- ---
    strašně staré šaty Iron Fist, ale poprvý focené. jsou mi trochu malé přes prsa, ale třeba to nikdo nepozná :)

    fotka nekvalitní, tak jsem ještě cvakla detail
    https://nyx.cz/files/000/027/2702127_7089557fb76a0b63579f/original.jpg?name=saty_iron_fist.jpg
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam