• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MADIETTAvohoz na dnesek
    GIRAFFKA
    GIRAFFKA --- ---
    Po vzoru techto GIRAFFKA jsem dostala tyto. Ty jsou zas kapku kratsi,asi budou lepsi s placatejma botama, ale zatim k nim mam jen destnik. Zatim pridam cernou a bilou a zitra je asi otestuju na ven?

    AIJA
    AIJA --- ---
    GRANTORINO:
    Nevypadá to špatně, jen ten makeup se ti nějak nevyvedl :-)
    MARASAN
    MARASAN --- ---
    NANTHEI: dik za tip, na Vanoce bodovala!
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    Půjčené oblečení, košile a kalhoty, takže se to neptá, jestli k sobě ladí proužek a kostky XD... Jen pro ten dnešní den.

    DEB
    DEB --- ---
    konecne mam kabat az na zem

    SALAMAN
    SALAMAN --- ---
    EMAET: Leopard je nejlepší vzor světa!
    GIOMIKY
    GIOMIKY --- ---
    EMAET: Vypadáš v tom úžasně, jak z magazínu.
    EMAET
    EMAET --- ---
    Leopard time

    ATUARFIK
    ATUARFIK --- ---
    VALENTINA: Že jo? Dotazy na doporučované sekáče (destinace, restaurace...) ve mně vždycky vyvolají dilema "chci pomoct sestře/bratru v nouzi" vs. "to si uhod, že ti prásknu svoje oblíbený [doplň], aby ses mi tam začal vochomejtat". :)
    VALENTINA
    VALENTINA --- ---
    do Štěpánské do Sue Ryder chodím já, tam mi nelezte:))
    1KA
    1KA --- ---
    Po dvou tydnech v pyžamu na posledni den do práce jsem si až obřadně oblékala punčocháče.

    ULO
    ULO --- ---
    HELLENKA: do “mého” sekáče dává obleceni jedna (asi) Dánka, soudím podle značek. Dává tam tak hezké, kvalitní a skoro nenošené oblečení, že tam chodím taky co chvíli, abych neprošvihla další várku.
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    Chci jenom podotknout, že do Sue Ryder pravidelně nosím svoje hadry já. :D Vy jste všechny štíhlé, ale jestli máte nějaké kámošky s velikostí 42, které by zajímal můj, ehm, svérázný styl, tak to najdou tam :D
    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    DEADSLUT: jak jsem mohla zapomenout na Štěpánskou!
    DEADSLUT
    DEADSLUT --- ---
    NEI: podepisuju MICHELLEDANIELS a za mě ještě Sue Ryder, Štěpánská a Na Bojišti (kde je ooobrovsky milá - nevtíravá, jen otevřená interakci - prodavačka a dycky to tak zahřeje, a to jsem mega asociál. Posledně mi dávala strašně dobrý a easy tipy, jak si něco přešít:)). Obojí malinký krámky, hit&miss, někdy perly, někdy vůbec nic, ale...když jdu kolem, nikdy neodolam.
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    NEI:
    CAMELLA: hele jo, výběrových sekáč Bellitex v Žitná 19-21... Našla jsem tam Esprit, S'Oliver a další značky... Je to o něco dražší 150, - a víc, třeba šaty za 700, ale nový na netu jsem je našla za 2500, docela to byly nové věci, takže ok
    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    NEI: Genesis Bruselska, Jindřiška a pak je celkem dobrý na Zborovsky, takovy maly. (je tam Textilhouse, ale naproti je takovy nenapadny, mají hodně znackive věci)
    NEI
    NEI --- ---
    Když už jsme u této debaty, nemáte další tipy na sekáče v Praze krom Textile Housu?
    Dík
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    Mě dost často přijde, že prodavačky ani nějakou zajímavější značku neznaj. Ono co si budem, mnohé značky neznám taky, několikrát se mi stalo, že jsem koupila prostě hezký kus oblečení, na kterém se mi zdálo, že má hezké složení, je dobře ušité a tak, tak jsem ho doma prohnala googlem a teprve tam zjistila, kolik obleceni od nich stojí.
    CMLKA
    CMLKA --- ---
    HELLENKA: no nekdy to maji ale v te "premiove sekci" jako jasne, ze za min nez jinde, ale furt za dost...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam