• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MADIETTAvohoz na dnesek
    fotogalérka vašich módních kreací

    Ukažte, jak jste se oblékli a vymódili na akce a příležitosti všeho druhu; škola, práce, party, festival, karneval, divadlo, kamkoliv. Meze se nekladou.

    Pokud si vysloveně nepřejete, aby vaši fotku někdo komentoval, napište to k ní. Ostatní účastníky prosíme, aby to respektovali.

    Jinak jsou komentáře a diskuse povoleny, nicméně mají pravidla.
    1) není žádoucí komentovat fyzický vzhled, natož ho zostouzet. Odpusťte si narážky na postavu, tvář, špeky, vyčnívající žebra, tvar nohou, tetování, barvu vlasů. Můžete komentovat, zda se oblečení hodí k tělesnému typu, ale urážky a posměch se tolerovat nebudou.
    2) nebudu trpět žádné narážky a invektivy osobního charakteru.
    3) osobní spory a antipatie a frustrace si ventilujte někde jinde.
    4) za cokoli z výše uvedeného dostanete varování, uplatňuju princip jednou a dost, budete-li se i po varování chovat jako hovada, dostanete na týden RO. Vrátíte-li se a budete v hovádkovství pokračovat, dostanete permanentní ban.

    rozbalit záhlaví
    VELCORO
    VELCORO --- ---
    DEB: Trochu takovej Karl Ruprech Kroenen)
    DEB
    DEB --- ---
    dnesni vyprava na Antarktidu

    MULTICAT
    MULTICAT --- ---
    Třpytkový nehty.

    ETERNITY
    ETERNITY --- ---
    Pribuzna si ted koupila podobny retro vzor z praveho hedvabi, asi si z tech retrolet vzali jen to lepsi:)
    GIRAFFKA
    GIRAFFKA --- ---
    Srovnavam s trma druhejma a na nich je 95%bavlna, 5% elastan. Musim priznat, ze jsem to necekala.
    BERRUNA
    BERRUNA --- ---
    GIRAFFKA: doufám, že ne :D to byl šílený matroš :)
    GIRAFFKA
    GIRAFFKA --- ---
    BERRUNA: nejsou vintage, jsou retro. U krku pisou Stradivarius, cedulka se slozenim chybi. Dela se krimplen jeste?
    BERRUNA
    BERRUNA --- ---
    A to je krimplen? Takové podobné měla tetka, pujcovala jsem si je na retro party.
    GIOMIKY
    GIOMIKY --- ---
    GIRAFFKA: Ten kroužek je hezký detail. Máš smysl pro detail, chci říci.
    DRABICZ
    DRABICZ --- ---
    GIRAFFKA: v tom případě mám u rodičů uložené podobné po babičce ze 40./50. let a nemůžu se dopátrat, nicméně působí přírodně. Tenhle motiv jsem totiž potkal na nějaké rodinné fotce z 60. let. Díky za tvůj čas a nos je častěji, působí svěže :)
    GIRAFFKA
    GIRAFFKA --- ---
    DRABICZ: a dekuju!
    GIRAFFKA
    GIRAFFKA --- ---
    DRABICZ: stehuju a celej den jsem myslela na to, ze je musim zkouknout...ale podedila jsem saty bez cedulky. Bude to nejaka trochu umela smes. Tyhle a i ty zeleny jsou takova slabsi svetrovina, vlna v tom nebude, viskoza mozna...
    DRABICZ
    DRABICZ --- ---
    GIRAFFKA: ty jsou hrozně hezký, co to je za materiál? (na mobilu nepoznám, ď)
    ATUARFIK
    ATUARFIK --- ---
    GIRAFFKA: Ok, není třeba hned vyvracet žaludek. :)
    GIRAFFKA
    GIRAFFKA --- ---
    ATUARFIK: hneda🤢
    ATUARFIK
    ATUARFIK --- ---
    GIRAFFKA: Punčocháče tlumeně / tmavě fialový nebo tmavě hnědý, černá sice neurazí, ale je dost tvrdá.
    HEJSEK23
    HEJSEK23 --- ---
    GIRAFFKA: imho. černý
    GIRAFFKA
    GIRAFFKA --- ---
    GIRAFFKA: Na satech je i trochu fialo. Nevim, jestli je lepsi varianta fialovy puncochace nebo vzhledem kdylce absolutne nepruhledny cerny leginy.
    GIRAFFKA
    GIRAFFKA --- ---
    Po vzoru techto GIRAFFKA jsem dostala tyto. Ty jsou zas kapku kratsi,asi budou lepsi s placatejma botama, ale zatim k nim mam jen destnik. Zatim pridam cernou a bilou a zitra je asi otestuju na ven?

    AIJA
    AIJA --- ---
    GRANTORINO:
    Nevypadá to špatně, jen ten makeup se ti nějak nevyvedl :-)
    MARASAN
    MARASAN --- ---
    NANTHEI: dik za tip, na Vanoce bodovala!
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam