• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MADIETTAvohoz na dnesek
    MULTICAT
    MULTICAT --- ---
    Prázdniny! :)

    ADRIENE
    ADRIENE --- ---
    K sukni černé termo legíny, černé návleky a zimní černé Convers, péřová Gore bunda Altai Mountain Equipment, jak jinak než černá;)

    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    Matchy matchy

    VELCORO
    VELCORO --- ---
    DEB: Trochu takovej Karl Ruprech Kroenen)
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    KLEER: jé, dík. :) Ty šaty jsou ukrutně teplý a měkoučký, kabát taky, je to takovej zimní comfort outfit.
    KLEER
    KLEER --- ---
    MADIETTA: juu, pěkná kabelka! a široký rukávy čouhající z kabátu mě taky baví.. moc milej vohoz :))
    DEB
    DEB --- ---
    dnesni vyprava na Antarktidu

    MULTICAT
    MULTICAT --- ---
    Třpytkový nehty.

    ETERNITY
    ETERNITY --- ---
    Pribuzna si ted koupila podobny retro vzor z praveho hedvabi, asi si z tech retrolet vzali jen to lepsi:)
    GIRAFFKA
    GIRAFFKA --- ---
    Srovnavam s trma druhejma a na nich je 95%bavlna, 5% elastan. Musim priznat, ze jsem to necekala.
    BERRUNA
    BERRUNA --- ---
    GIRAFFKA: doufám, že ne :D to byl šílený matroš :)
    GIRAFFKA
    GIRAFFKA --- ---
    BERRUNA: nejsou vintage, jsou retro. U krku pisou Stradivarius, cedulka se slozenim chybi. Dela se krimplen jeste?
    BERRUNA
    BERRUNA --- ---
    A to je krimplen? Takové podobné měla tetka, pujcovala jsem si je na retro party.
    GIOMIKY
    GIOMIKY --- ---
    GIRAFFKA: Ten kroužek je hezký detail. Máš smysl pro detail, chci říci.
    DRABICZ
    DRABICZ --- ---
    GIRAFFKA: v tom případě mám u rodičů uložené podobné po babičce ze 40./50. let a nemůžu se dopátrat, nicméně působí přírodně. Tenhle motiv jsem totiž potkal na nějaké rodinné fotce z 60. let. Díky za tvůj čas a nos je častěji, působí svěže :)
    GIRAFFKA
    GIRAFFKA --- ---
    DRABICZ: a dekuju!
    GIRAFFKA
    GIRAFFKA --- ---
    DRABICZ: stehuju a celej den jsem myslela na to, ze je musim zkouknout...ale podedila jsem saty bez cedulky. Bude to nejaka trochu umela smes. Tyhle a i ty zeleny jsou takova slabsi svetrovina, vlna v tom nebude, viskoza mozna...
    DRABICZ
    DRABICZ --- ---
    GIRAFFKA: ty jsou hrozně hezký, co to je za materiál? (na mobilu nepoznám, ď)
    ATUARFIK
    ATUARFIK --- ---
    GIRAFFKA: Ok, není třeba hned vyvracet žaludek. :)
    GIRAFFKA
    GIRAFFKA --- ---
    ATUARFIK: hneda🤢
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam