• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MADIETTAvohoz na dnesek
    fotogalérka vašich módních kreací

    Ukažte, jak jste se oblékli a vymódili na akce a příležitosti všeho druhu; škola, práce, party, festival, karneval, divadlo, kamkoliv. Meze se nekladou.

    Pokud si vysloveně nepřejete, aby vaši fotku někdo komentoval, napište to k ní. Ostatní účastníky prosíme, aby to respektovali.

    Jinak jsou komentáře a diskuse povoleny, nicméně mají pravidla.
    1) není žádoucí komentovat fyzický vzhled, natož ho zostouzet. Odpusťte si narážky na postavu, tvář, špeky, vyčnívající žebra, tvar nohou, tetování, barvu vlasů. Můžete komentovat, zda se oblečení hodí k tělesnému typu, ale urážky a posměch se tolerovat nebudou.
    2) nebudu trpět žádné narážky a invektivy osobního charakteru.
    3) osobní spory a antipatie a frustrace si ventilujte někde jinde.
    4) za cokoli z výše uvedeného dostanete varování, uplatňuju princip jednou a dost, budete-li se i po varování chovat jako hovada, dostanete na týden RO. Vrátíte-li se a budete v hovádkovství pokračovat, dostanete permanentní ban.

    rozbalit záhlaví
    DEB
    DEB --- ---
    FEFERONIE: vypadají báječně, to ano, ale prave jsem si představila jak mi natecou nohy:))))
    FEFERONIE
    FEFERONIE --- ---
    DEB: V poho. Ja je miluju. Bolely po peti hodinach, kdyz mi otekly nohy, jinak je to laska
    DEB
    DEB --- ---
    FEFERONIE: vrsek dobry, ale ty boty me trochu bolej
    ELIS
    ELIS --- ---
    FEFERONIE
    FEFERONIE --- ---
    Jeste k ty rooftop party dneska prisla fotka. Ja mela kostym a trochu nahaty triko ladici se sprostejma botama. Jako letni hit to neni, ale jednou za cas to takhle vynesu

    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    KURE: Bomba, co? Časovaná
    KURE
    KURE --- ---
    MADIETTA: jsou dobrý. Takový nadčasový.
    DELIRIUM
    DELIRIUM --- ---
    MADIETTA:
    Jo :)
    Slusej ti.
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    Na bazárku jedna dáma poptávala šaty s hodinkovým vzorem, tak jsem si řekla, že už jsem tyhle neměla na sobě asi milion let a že je zkusím nabídnout a vůbec, že kdyžtak stejně pudou na Vinted, no a pak jsem si je oblíkla a usoudila, že jim dám ještě šanci :D

    HASHLERKA
    HASHLERKA --- ---
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    SRETSIS: ja te chapu! Ja mam rada zeny, co delaji bold moves a riskuji! Jsi krasna baba co unese a vynese hodne;)
    SRETSIS
    SRETSIS --- ---
    SARAJ: Děkuju a s kabelkou máš určitě pravdu, jenže já skoro žádný nemám a tak skoro pokaždý beru tuhle „jistotu“.) Nějak vždycky utrácím za něco jinýho.
    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    SRETSIS: tak samozřejmě, že základ je byt sama spokojena a s peknym usmevem to sluší kazde ženě. Navic to absolutně beru. První, co me napadlo, že foot fetišisti musí slintat, ale bala jsem se, aby to nebylo špatně pochopeno :) To, že to ruší mě, neznamena, že to jinde nesedne.
    EMAET
    EMAET --- ---
    SRETSIS: mě to zcela příjemně dráždí :)
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    SRETSIS: za mne je to kombo proste rajc! Mne ten kontrast bavi, jen kabelku bych brala subtilnejsi.
    SRETSIS
    SRETSIS --- ---
    MICHELLEDANIELS: No, jak říkám, nebyly v plánu, ale pak se mi ta kombinace vlastně i líbila. Ale já jsem dost fashion střelec, když mám pocit, že tam je potřebný „šik“ flow, vyrážím spokojená etiketa neetiketa.
    SRETSIS
    SRETSIS --- ---
    FEFERONIE: Jee a děkujem.) Až se příště zase někde uvidíme, tak se určitě hlaš.
    SRETSIS
    SRETSIS --- ---
    DEB: Slavili 20. výročí.
    DELIRIUM
    DELIRIUM --- ---
    GENEVIEVE
    GENEVIEVE --- ---
    Druhý konferenční den

    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    WRNQ: že silonky by mely byt v každém případě, ale bud tenke se zeslabenou špičkou nebo se delaji bez špičky.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam