• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MADIETTAvohoz na dnesek
    fotogalérka vašich módních kreací

    Ukažte, jak jste se oblékli a vymódili na akce a příležitosti všeho druhu; škola, práce, party, festival, karneval, divadlo, kamkoliv. Meze se nekladou.

    Pokud si vysloveně nepřejete, aby vaši fotku někdo komentoval, napište to k ní. Ostatní účastníky prosíme, aby to respektovali.

    Jinak jsou komentáře a diskuse povoleny, nicméně mají pravidla.
    1) není žádoucí komentovat fyzický vzhled, natož ho zostouzet. Odpusťte si narážky na postavu, tvář, špeky, vyčnívající žebra, tvar nohou, tetování, barvu vlasů. Můžete komentovat, zda se oblečení hodí k tělesnému typu, ale urážky a posměch se tolerovat nebudou.
    2) nebudu trpět žádné narážky a invektivy osobního charakteru.
    3) osobní spory a antipatie a frustrace si ventilujte někde jinde.
    4) za cokoli z výše uvedeného dostanete varování, uplatňuju princip jednou a dost, budete-li se i po varování chovat jako hovada, dostanete na týden RO. Vrátíte-li se a budete v hovádkovství pokračovat, dostanete permanentní ban.

    rozbalit záhlaví
    PETRUSCHKA
    PETRUSCHKA --- ---
    MADIETTA: můžu se zeptat, na co konkrétně je ta ortéza?
    KEMENTARI
    KEMENTARI --- ---
    MADIETTA: Ty vlasy jsou fakt skvely, uz se nemuzu dockat, az uvidim, jak to budes mit finalne. :)
    ULO
    ULO --- ---
    MADIETTA: světlé vlasy tě dělají nežnější.
    RANDOM_NIGHT
    RANDOM_NIGHT --- ---
    MADIETTA: Ty jsi fakt boží.
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    Dnešní outfit včetně epikondylární ortézy.

    JAMESES
    JAMESES --- ---
    vcerejsi rande s frydlantskym starostou (rano bylo 15*)
    DEB
    DEB --- ---
    vcera

    GIRAFFKA
    GIRAFFKA --- ---
    Rikal nekdo kosilovy saty?
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    Jerevanský sekáč za 240,-cz.... Šifon, takže vzdušný :)

    LFE
    LFE --- ---
    KAIAFOX: Moc ti slušej. Já celkově košilové šaty miluju, je to evergreen, velmi ženský v tisíci a jedné podobě.
    1KA
    1KA --- ---
    FEFERONIE
    FEFERONIE --- ---
    Rano ke kravam a domu

    KAIAFOX
    KAIAFOX --- ---
    Hrozně nerada si kupuju oblečení, způsobuje mi to frustraci a depku, nesnáším chození po krámech, zkoušení a to všechno okolo, ve všem si vypadám jak neforemná brambora.. dneska jsme s mužem nechali děti u našich a jeli s největším odporem na Chodov (doplnit zásoby, čeká nás svatba přátel, dětem cosi dokoupit atd.). Už jsem to skoro vzdala, že je všechno hadr, polyester a "meh" a na cestě z Espritu, že na to jebu a už mi to vysává poslední mozkový buňky, jsem na štendru zahlidla tyhle šaty. Byly tam jedny, moje velikost, padly jak ulitý a nejsou ani takový shit materiál (je takový pevný, hladký/lehce lesklý, přitom bavlna, plus cosi). Hodila jsem si k nim ještě pásek, ale dají se i bez (a maj kapsy). Na netu bych si jich asi ani nevšimla... Mám z nich fakt radost (za ten bordel se omlouvám, včera jsme přijeli z chaty a všude jsou haldy prádla :D).
    OPUS Košilové šaty WARENE - tmavě modrá
    https://www.breuninger.com/cz/b/opus/ko-ilove-aty-warene/1001595987/p/?variant=138878a6d0b4461abc09ba29d5a7deff

    GIRAFFKA
    GIRAFFKA --- ---
    Dneska padla, jde se plavat (zadny Podoli,aby bylo jasno). Cestou domu domaluju ocni linky:)
    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    ILLUZE: Respektive - krása = rysy, linie.

    Snad je to srozumitelné a doufám, že jsem se nikoho nedotkla.
    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    VALENTINA: Že s věkem zrají muži. Že jim přibývající věk naopak prospívá - víc vynikne jejich krása a zajímavost, svým vkusem podtrhnou i svou osobnost.

    Když se člověk kolem sebe rozhlédne, podobných žen moc není.
    VALENTINA
    VALENTINA --- ---
    ILLUZE: jaký myslíš?:)
    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    VALENTINA: Já tě žeru - regulérně popíráš přírodní zákony :-))
    HELLENKA
    HELLENKA --- ---
    GENEVIEVE: hele trochu nečekaně ve F&F ... normálně zrovna tady nenakupuju
    ale chodila jsem kolem nich douho a teď je zlevnili o 50% tak jsem si řekla, že si je aspoň vyzkouším :D
    děkuju
    VALENTINA
    VALENTINA --- ---
    GENEVIEVE
    GENEVIEVE --- ---
    HELLENKA: hele a kde jsi narazila na tyhle šaty? :D moc ti sluší.
    GENEVIEVE
    GENEVIEVE --- ---
    Na pietu do Osvětimi. Mělo být vedro. Není. Oh well.

    PETRUSCHKA
    PETRUSCHKA --- ---
    HELLENKA: chachááá! Byl to sofistikovaný prank!

    Ne, šaty dobrý :-) Možná bych ustřih ty třásně
    LUCIASHECK
    LUCIASHECK --- ---
    HELLENKA: Mne se libej ty boty. A k tem botam se ty saty hodi. Takze jestli uz je mas, tak good.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam