• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ZABIASWEBY - tvorba malorozpoctových, formou bartru, na splatky, spoluučasti na zisku ....atd nabídky, poptavky, napady, ukazk
    KEMAL
    KEMAL --- ---
    zdravím,
    nevím jsetli se ptám na správném místě, ale zkusím:

    je možné jakkoli zjistit "stáří" konkrétní webové stránky? Resp. datum jejího vzniku? Jde mi o to, že existuje web, jehož součástí byly před nějakou dobou nějaké stránky, a dnes jsou jeho součástí kromě stránek původních i stránky nové a rád bych zjistil, zda je možné nějak rozklíčovat, které stránky patří mezi ty původní a které mezi ty nové.

    díky moc !!
    K.
    ZABIAS
    ZABIAS --- ---
    DANNY_OCEAN: je to tam:

    Chorvatsko - co je a co není v ceně, trasy plaveb
    http://www.jachta-dovolena.cz/chorvatsko/

    CHORVATSKO
    Ceny plaveb - mimo sezonu již od 9 tis. za osobu!!! Přesnou cenu však doporučujeme zjistit přímo v naší kanceláři (viz "Kontakt" nebo můžete použít formulář, který najdete na těchto stránkách v záložce "Napište nám"). Cenu ovlivňuje vždy hned několik faktorů a sice termín plavby, počet lidí a samozřejmě také konkrétní trasa a výběr lodě.

    DANNY_OCEAN
    DANNY_OCEAN --- ---
    ZABIAS: BTW - trochu mimo otázku- jak se pohybujou ceny pobytu na jachtě?nikdej sem to na webu nenašel a docela mě to zaujalo :)...
    ZABIAS
    ZABIAS --- ---
    webnode.cz


    btw spustil sem si novej web ale nejak mi tam nefungujou tlacitka like na facebook nejaka rada ? : www.jachta-dovolena.cz

    btw pochybuji ze to bude vydelavat ale prest bych rad nejake prolinky vymenil kdyby mel nekdo zajem :)
    KOC256
    KOC256 --- ---
    EASY917: xnview
    EASY917
    EASY917 --- ---
    CHARVYBURGER: to vypada pekne, ale myslel jsem primo programek co vyprdne hotovou galerku
    CHARVYBURGER
    CHARVYBURGER --- ---
    EASY917: Nevim jestli je to to, co hledas, ale me se to osvedcilo http://www.minigal.dk/
    EASY917
    EASY917 --- ---
    prosim pekne doporucte mi nejakej programek na tvorbu web galerii, je jich spousta ja vim, jen stoho dicky vypadne neco co vypada jak z roku 98 :) chtel bych neco peknyho ala mac. dik
    COSMIC_MONCHI
    COSMIC_MONCHI --- ---
    KOC256: jasne, dik
    KOC256
    KOC256 --- ---
    COSMIC_MONCHI:
    vestim ze to bude napsane v PHP takze spise -> [ PHP + MySQL ]

    A stejnak ti tezko nekdo pomuze kdyz ten script nikdo nevidi a nezname nastaveni serveru a proste nic...
    COSMIC_MONCHI
    COSMIC_MONCHI --- ---
    ahoj, mozna se ptam ve spatnym klubu, tak mne kdyztak prosim nasmerujte. Mam problem s nahravanim obrazku na stranku (pres adminovsky formular). Nedelal jsem ho ja, je uz predprogramovany... Nektere fotky (jpeg, RGB) jdou nahrat bez problemu, ale tak 50% fotek se sice ulozi na ftp do odpovidajici slozky, ale ve formulari se neobjevi potvrzeni o nahrani (pokud se fotka nahraje uspesne, tak se rozsviti "yes", pokud ne, tak to pise "no") - asi u 50% fotek zustane svitit "no", prestoze se na ftp nahraji... je to hodne obecne popsany, ale chtel jsem se zeptat jestli se to nekomu nestalo a netusi, v cem by mohl byt problem. diky moc
    TEDDYBEDDY
    TEDDYBEDDY --- ---
    Zdar lidi. Potřeboval bych nějakýho schopnýho webdizajnéra na úvodní prezentaci budoucího shopu s broušeným sklem. Rád bych měl tu sajtu hotovu nejpozději do 10.2. kdy začíná veletrh ve Franfurktu. ať máme na vizitkách platné odkazy. V případě zajímavého návrhu, nabídnu další spolupráci. Více kdyžtak pošta plz. Zn. platím dobře & cash & rychle:)
    ZABIAS
    ZABIAS --- ---
    KACZER: a co nabizis ? :) jak se hodlas podilet ? si programator, desinger...
    KACZER
    KACZER --- ---
    pokud mate nekdo rozumne napady na projekt, ktery bude ziskovy, rad se na nem budu podilet. rad se k tomu sejdu a pobavim se o tom. do posty prosim
    CZEENDA
    CZEENDA --- ---
    čuzte
    shánim někho kdo mi udělá E-SHOP (na míru) a rozřeže grafiku.

    podmínkou je schopnost se sejít, takže PRAHA, cena 20 000 - 30 000,-
    ZABIAS
    ZABIAS --- ---
    dej to na trziste a uvidis kolik budes mit nabidek ;)
    ZABIAS
    ZABIAS --- ---
    113KW: nemyslim ze je to malo spis myslim ze vomhle klubu je malo lidi :)
    SKUTEKKUTEKK
    SKUTEKKUTEKK --- ---
    CHARVYBURGER: Cena je parametr, nikoliv podminka :)
    CHARVYBURGER
    CHARVYBURGER --- ---
    113KW: Ano 4000 je malo... =)
    113KW
    113KW --- ---
    113KW: je 4000 malo? zaplatim kolik si reknete - skutecne nutne behem mesice potrebuji web zprovoznit
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam