• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LARKmalý radosti podle Amélie z Montmartru
    MOLLY
    MOLLY --- ---
    SEBEL: SKLIBA: já jsem pro založení ligy úsměvů na ulici... nic násilnýho, jen prostě tak...
    2MEK
    2MEK --- ---
    GABBIANO: to delam s voskem - a nejlip kapat na sebe :)
    udelat si naprstky a poklepavat na ruzny povrchy :)
    GABBIANO
    GABBIANO --- ---
    MADLENKA: Vidíš, to mě nikdy nenapadlo, mně se to doma hromadí, protože je mi líto to prostě hodit do popelnice. Ode dneška vyrážím do ulic s alespoň jednou malou sviňkou.

    Tohle je z těch ujetějších: Patlat lepidlo (nejlépe Hercules) na různé povrchy a po zaschnutí sloupávat. I z prstů.
    SKLIBA
    SKLIBA --- ---
    SKLIBA: třeba by se pak usmívalo víc lidí
    SKLIBA
    SKLIBA --- ---
    SEBEL: ani nepamatuju, kdy jsem naposled viděla někoho na ulici jen tak se na někoho neznámého usmát... už vůbec, kdy se to naposled stalo mně...
    a hlasuju za víc rozdávačů kytiček :-)
    MADLENKA
    MADLENKA --- ---
    - Překládat a trhat papír na co nejmenší kousíčky.

    - Pokládat takový ty malý sviňky (myslim slonečky, podkůvky, čtyřlístky atp.), kterými nás zahrnují naši blízcí s dobrým úmyslem, ale špatným vkusem, na parapety, lavičky, zídky,... a cíleně je tím ztrácet.
    SEBEL
    SEBEL --- ---
    SINHIRIELL: Právě, že nahoře ty lidi nejsou:-)

    MOLLY: Víš kolikrát se mi stalo, že jsem se na někoho usmál a on přešel ulici, nebo mě alespoň obešel...? Češi jsou zvláštní...

    OLIII: :-)
    SKLIBA
    SKLIBA --- ---
    prohlížet si věci jen dotekem
    SKLIBA
    SKLIBA --- ---
    okamžiky, o kterých víte, že jsou jedinečné, pohledy, které už nikdy neuvidíte - a jsou jen vaše...
    vůně kolem... a okamžiky, kdy mě některá brnkne přes nos a řekne že tuhle přeci tak důvěrně znám a k něčemu se váže, pak to vzpomínání kam vlastně patří
    SKLIBA
    SKLIBA --- ---
    KATHY_: čím víc při tom procházení lítá listí kolem, tím líp ;-)...
    KATHY_
    KATHY_ --- ---
    SKLIBA: Nejen brouzdání listím je fajn.. Já ho hrozně ráda vyhazuju do vzduchu :)
    SKLIBA
    SKLIBA --- ---
    SELLIGAN: brouzdání spadaným listím má jedinou konkurenci - možnost plácnout sebou do kupky čerstvého voňavého sena
    SOUSEDKA
    SOUSEDKA --- ---
    No a sníh je taky přece překrásný jako kraječka...a každá je jiná...
    OLIII
    OLIII --- ---
    Poslouchat, jak padá sníh... je to takový...jemný, skoro neslyšitelný křupání:-)

    SEBEL: Jéé, to je krásný...
    GABBIANO
    GABBIANO --- ---
    GABBIANO: Oprava: Domy, samozřejmě.
    KACHNY
    KACHNY --- ---
    GABBIANO: joo no vidis na ty sem zapomněla :o)
    SHADDIE
    SHADDIE --- ---
    -Lehnout si po práci na gauč a počkat až mi na břicho vleze kočka, začne příst a uťapávat si místo packama.
    -jít večer z práce pěšky přes kampu a karlův most
    GABBIANO
    GABBIANO --- ---
    PINXXIE: A jsou domu, jejichž okna nemají parapety, nebo na ně jen déšť nedopadá - a tam je smutno...
    PINXXIE
    PINXXIE --- ---
    -poslouchat jak kapky deště dopadají na parapet
    -míchat čaj s medem a pozorovat jak se med postupně na lžičce rozpouští
    -sbírat zvláštní kamínky a nechávat je cizím lidem ve schránce, na okně......
    -ze střeláku nebo ze břehu na kampě pozorovat stmívající se Prahu
    SELLIGAN
    SELLIGAN --- ---
    SINHIRIELL: no, po Praze se krásně tančí - pokud jsou uličky ve tmě krásně prázdné
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam