• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LARKmalý radosti podle Amélie z Montmartru

    Házení žábek do vody, zanořování ruky do pytle se zrním, pomalé poklepávání lžičkou na krustu oblíbeného crème brûlée.
    Jaké jsou vaše malé radosti, které vás uklidňují a prosvětlí vám den?
    rozbalit záhlaví
    KACHNY
    KACHNY --- ---
    GABBIANO: :o)) je mi z toho hezky :o))
    GABBIANO
    GABBIANO --- ---
    KACHNY: Tak už je tady, díky! Poslala jsem vám po andělíčkovi neviditelné překvapení. Štěňátku jsem dala jméno Štěně, aby mi nikdy nevyrostlo. Unavilo se po cestě, tak jsem ho uložila do postele a teď mi tu krásně spí. :-)
    CAMAEL
    CAMAEL --- ---
    MADLENKA: To je úžasný nápad, toho taky mám dost a dost a tohle jegeniální :-)))) Jdu do toho :-)

    A jinak - stát pod sprchou a vnímat, jak po mně stéká a hladí mě voda
    KACHNY
    KACHNY --- ---
    GABBIANO: neviditelne stenatko sme vcera poslali po andelickovi ( neviditelna posta ) tak hodne stesti :o))
    SKLIBA
    SKLIBA --- ---
    SELLIGAN: neměla jsem na mysli lidi... ale spíš takové to když se podíváš z okna a zjistíš, že dnešní západ slunce zosvítil obzor na východě tak, že vypadá jako stará fotka v sépiových odstínech - například...
    GABBIANO
    GABBIANO --- ---
    Praskat kuličky pámelníku, nádhera!! Vzpomínám si, jak se na nás paní učitelka zlobila při vycházkách, že zdržujeme. A že bereme potravu ptáčkům. A že děláme nepořádek. A vůbec, že jsme se jí najednou všichni vymkli. :)
    SINHIRIELL
    SINHIRIELL --- ---
    SELLIGAN: To by mi skazilo den, hrozně nemám rád většinu lidských dotyků.

    Takže jen úsměvy z mé strany.

    Mimochodem, připomělo mi to jak báječněj pocit je když se cítíte víc na dně a utahaný než kdokoliv v tramvaji ve které jedete a jen tak se zvednete ze sedačky a pustíte náhodného člověka sednout, bez ohledu na rasu, věk, či pohlaví. Ta únava najednou tak nějak spadne.
    SELLIGAN
    SELLIGAN --- ---
    Pamatujete si nekdo na youtube akci - hug for free (chodilo to i majlikama...tohle bych brala...obcas potrebuju obejmout kohokoli http://www.youtube.com/watch?v=vr3x_RRJdd4

    v metru se mi stava, kdyz vidim nekoho smutneho, ci holku s placem-ze mam chut ho/ji jit obejmout nebo pohladit po vlasech a pak si rikam - jezisi, co by ten clovek rekl :)
    SELLIGAN
    SELLIGAN --- ---
    SKLIBA: jj, ty neopakovatelne veci o kterych vime, ze jsou posledni, nikdy se nestanou (pripadne muzem udelat blbost jelikoz toho cloveka uz nepotkame :)) - bych mohla vypravet :)

    SOUSEDKA
    SOUSEDKA --- ---
    Komunikace se psem...v jeho řeči...různě povrčkávat, odfrkovat a pozorovat co on na to...většinou mě zašlápne a hrozně se mu to líbí...
    Pak přinese něco a chce to vyměnit....
    To jsou chvíle, kdy země všechno spadne

    A ty úsměvy na ulicích...jen houšť...to bude první liga, kterou budu hrát..;o)

    A dostaly mě ty neviditelný "štěňátka" ... je to naprosto odzbrojující!!! Úžasný!!
    MRTREVOR
    MRTREVOR --- ---
    pěkně si odříhnout a říci takové to ... pardon
    SKLIBA
    SKLIBA --- ---
    chodníky třpytící se krystalky námrazy ve světle lamp...
    DORIAN
    DORIAN --- ---
    Vidět po čtvrté jeden a ten samý film a smát se tomu, co by ještě před půl rokem přišlo trapné a těšit se na to, jak se za půl roku budu smát tomu, co mi přijde trapné teď :)
    RUSALKA
    RUSALKA --- ---
    PINXXIE: Kapky jsou bezvadný. Nejlepší je, když dopadají na stanovou celtu..

    OLIII: Sníh moc krásně křoupe :).
    MADLENKA
    MADLENKA --- ---
    GABBIANO: Je to dobrej způsob - mizí opravdu rychle (když se vracím stejnou cestou, už tam nebývají)- někomu, kdo má tyhle sviňky rád, uděláš radost a netrápí Tě svědomí, jako kdybys to vyhodila. Nejlepší odbytiště je v okolí škol, ale tam mám výčitky, že se dopouštím zločinu ničení estetického cítění dětí.
    KACHNY
    KACHNY --- ---
    2MEK: jee to delam taky :o))
    GABBIANO
    GABBIANO --- ---
    SEBEL: Ale zase se mi často stane, že mi někdo ten úsměv oplatí. Někdy jen očima, pravda.
    MOLLY
    MOLLY --- ---
    SEBEL: SKLIBA: já jsem pro založení ligy úsměvů na ulici... nic násilnýho, jen prostě tak...
    2MEK
    2MEK --- ---
    GABBIANO: to delam s voskem - a nejlip kapat na sebe :)
    udelat si naprstky a poklepavat na ruzny povrchy :)
    GABBIANO
    GABBIANO --- ---
    MADLENKA: Vidíš, to mě nikdy nenapadlo, mně se to doma hromadí, protože je mi líto to prostě hodit do popelnice. Ode dneška vyrážím do ulic s alespoň jednou malou sviňkou.

    Tohle je z těch ujetějších: Patlat lepidlo (nejlépe Hercules) na různé povrchy a po zaschnutí sloupávat. I z prstů.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam