• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LARKmalý radosti podle Amélie z Montmartru

    Házení žábek do vody, zanořování ruky do pytle se zrním, pomalé poklepávání lžičkou na krustu oblíbeného crème brûlée.
    Jaké jsou vaše malé radosti, které vás uklidňují a prosvětlí vám den?
    rozbalit záhlaví
    LANMANCZ
    LANMANCZ --- ---
    SELLIGAN: I to se nekdy postesti :) loni na silvestra sme tak dovadeli ve snehu :)
    SELLIGAN
    SELLIGAN --- ---
    LANMANCZ: nebo se do nej vrhnout tvari dolu :)
    LANMANCZ
    LANMANCZ --- ---
    projit se po cerstve nasnezenem (neujezdenem, neuslapanem, krasnem cistem) snehu a poslouchat a citit jak lehce praska pod nohama :)
    SELLIGAN
    SELLIGAN --- ---
    nosit jerabiny nebo listí ve vlasech..
    SEBEL
    SEBEL --- ---
    V létě vybrat klasy zrní a celou hrst dát do pusy. Pak postupně vyplivávat přebitky, až mi zbude lepková žvýkačka:-)))
    GABBIANO
    GABBIANO --- ---
    LARK: Ne, to ne, to vždycky nějak přijde samo.
    SELLIGAN
    SELLIGAN --- ---
    ANIQUE: jeeeej ja uz chci taky sníh a vločky a třpitivé chodníky a zmrzlé kaluže a velké vločky ...aaaach
    XTREE
    XTREE --- ---
    jit se projit v noci, nejlepe v mlze, sledovat kuzely svetla vytinane poulicnim osvetlenim, poslouchat hudbu a tancovat
    MADELEINE
    MADELEINE --- ---



    Vy ste úžasný ...


    SKLIBA
    SKLIBA --- ---
    když se mi pod rukama postupně objevuje kousek po kousku výsledné dílo...
    ANIQUE
    ANIQUE --- ---
    Miluju věc, kterou zažiju tak jednou až dvakrát do roka.... Je ticho, vlhko, svítí světlounký slabý sluníčko a začne sněžit. Velký chumáče vloček... Je to moment, kdy se zpomalí čas. Letos jsem to už taky jednou zažila a skoro mě to rozbrečelo, protože ty věci jako cesta domů, která trvá 15 minut ve skutečnosti podle hodin trvala 7 minut, podle mého vnímání 30 minut.... Asi jsem plula nad zemí, nebo nevim:)
    GABBIANO
    GABBIANO --- ---
    SELLIGAN: V angličtině to má krásné jméno : "Snowberry", v němčině stejně- "Schneebeere"
    DRACONIK
    DRACONIK --- ---
    ja si uzivam docela kdyz si koupim novou knizku, nebo nejaky casopis, ktery je na kridovym papiru tistenej ofsetem, tak to otevru a cichnu si k tisku:) mi to voni:)
    SELLIGAN
    SELLIGAN --- ---
    OLIII: tyyyjo, tak to se asi pridam :)
    SELLIGAN
    SELLIGAN --- ---
    SKLIBA: no, taky pravda :) Vcera jsem byla schuzce na Zlicine (konec sveta s obchodakama..) ale byl tam tak nadherny zapad slunce, uplne jsem jim to zavidela, ze to maji porad :)
    SELLIGAN
    SELLIGAN --- ---
    GABBIANO: jj, to delam taky :) a miluju to!!! (jen jsme nevedela, jak se to cesky jmenuje-ja tomu rikam praskavky :)
    KACHNY
    KACHNY --- ---
    GABBIANO: :o)) je mi z toho hezky :o))
    GABBIANO
    GABBIANO --- ---
    KACHNY: Tak už je tady, díky! Poslala jsem vám po andělíčkovi neviditelné překvapení. Štěňátku jsem dala jméno Štěně, aby mi nikdy nevyrostlo. Unavilo se po cestě, tak jsem ho uložila do postele a teď mi tu krásně spí. :-)
    CAMAEL
    CAMAEL --- ---
    MADLENKA: To je úžasný nápad, toho taky mám dost a dost a tohle jegeniální :-)))) Jdu do toho :-)

    A jinak - stát pod sprchou a vnímat, jak po mně stéká a hladí mě voda
    KACHNY
    KACHNY --- ---
    GABBIANO: neviditelne stenatko sme vcera poslali po andelickovi ( neviditelna posta ) tak hodne stesti :o))
    SKLIBA
    SKLIBA --- ---
    SELLIGAN: neměla jsem na mysli lidi... ale spíš takové to když se podíváš z okna a zjistíš, že dnešní západ slunce zosvítil obzor na východě tak, že vypadá jako stará fotka v sépiových odstínech - například...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam