• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LARKmalý radosti podle Amélie z Montmartru
    SELLIGAN
    SELLIGAN --- ---
    SKLIBA: jo a taky se pomalu trousi ta hlina z vlasu :)
    ale nejlepsi je to zelene blaticko na hlave, to doma hraju vzdycky domorodce s kreativnimi ucesy na hlave :)
    SKLIBA
    SKLIBA --- ---
    SELLIGAN: přesně...

    mimochodem když se vrátím k tomu senu - po obarvení vlasů hennou obvykle pár dní voní vlasy po seně... to naprosto miluju
    SELLIGAN
    SELLIGAN --- ---
    SKLIBA: jj, takova ta vune slunicka -aaach

    SKLIBA
    SKLIBA --- ---
    než sníh mám mnohem radši vysokou trávu - brouzdat se v ní i kdyby byla navlhlá rosou

    SOUSEDKA: obzvlášť když je možné to prádlo usušit na sluníčku
    SOUSEDKA
    SOUSEDKA --- ---
    Vůně čerstvě vypraného a vyžehleného prádla...
    A v "čerstvém" povlečení - to usnu okamžitě ;o))
    _ARTEMIS_
    _ARTEMIS_ --- ---
    dělání andělíčků ve sněhu :)
    LANMANCZ
    LANMANCZ --- ---
    SELLIGAN: I to se nekdy postesti :) loni na silvestra sme tak dovadeli ve snehu :)
    SELLIGAN
    SELLIGAN --- ---
    LANMANCZ: nebo se do nej vrhnout tvari dolu :)
    LANMANCZ
    LANMANCZ --- ---
    projit se po cerstve nasnezenem (neujezdenem, neuslapanem, krasnem cistem) snehu a poslouchat a citit jak lehce praska pod nohama :)
    SELLIGAN
    SELLIGAN --- ---
    nosit jerabiny nebo listí ve vlasech..
    SEBEL
    SEBEL --- ---
    V létě vybrat klasy zrní a celou hrst dát do pusy. Pak postupně vyplivávat přebitky, až mi zbude lepková žvýkačka:-)))
    GABBIANO
    GABBIANO --- ---
    LARK: Ne, to ne, to vždycky nějak přijde samo.
    SELLIGAN
    SELLIGAN --- ---
    ANIQUE: jeeeej ja uz chci taky sníh a vločky a třpitivé chodníky a zmrzlé kaluže a velké vločky ...aaaach
    XTREE
    XTREE --- ---
    jit se projit v noci, nejlepe v mlze, sledovat kuzely svetla vytinane poulicnim osvetlenim, poslouchat hudbu a tancovat
    MADELEINE
    MADELEINE --- ---



    Vy ste úžasný ...


    SKLIBA
    SKLIBA --- ---
    když se mi pod rukama postupně objevuje kousek po kousku výsledné dílo...
    ANIQUE
    ANIQUE --- ---
    Miluju věc, kterou zažiju tak jednou až dvakrát do roka.... Je ticho, vlhko, svítí světlounký slabý sluníčko a začne sněžit. Velký chumáče vloček... Je to moment, kdy se zpomalí čas. Letos jsem to už taky jednou zažila a skoro mě to rozbrečelo, protože ty věci jako cesta domů, která trvá 15 minut ve skutečnosti podle hodin trvala 7 minut, podle mého vnímání 30 minut.... Asi jsem plula nad zemí, nebo nevim:)
    GABBIANO
    GABBIANO --- ---
    SELLIGAN: V angličtině to má krásné jméno : "Snowberry", v němčině stejně- "Schneebeere"
    DRACONIK
    DRACONIK --- ---
    ja si uzivam docela kdyz si koupim novou knizku, nebo nejaky casopis, ktery je na kridovym papiru tistenej ofsetem, tak to otevru a cichnu si k tisku:) mi to voni:)
    SELLIGAN
    SELLIGAN --- ---
    OLIII: tyyyjo, tak to se asi pridam :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam