• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LARKmalý radosti podle Amélie z Montmartru
    GABBIANO
    GABBIANO --- ---
    BLACKBITCH: To je přesně ta chvíle, kdy jde zelinář do práce, když mu Amélie přeřídí budíka. V tom filmu je ta atmosféra krásně vystižená.
    BIRKOF
    BIRKOF --- ---
    Kazdy rano ocuchat cerstvy noviny - miluju to, jak voni tiskarska cern a uz jsem zjistil, ze hodne zalezi i na tiskarne:)

    Letni prochazka blizko rozpalenych koleji, kdy jsou nejvic citit namoreny prazce.
    BIRKOF
    BIRKOF --- ---
    BLACKBITCH: tak trosku smahem mi to pripomina Nohavicovu Jiriho z Podebrad:-)
    SUVA_
    SUVA_ --- ---
    wow tohle je krásný fórum...přesně to se potřebuju naučit, prosvětlit si den malýma hloupostma a naučit se vypnout:)
    GAF
    GAF --- ---
    BLACKBITCH: Žejo ? Jakoby čas vlastně byl zastavenej - ale taky bylo jasný, že se už brzo posune a to mezi tim je nádherně tichý.
    EJCULKA
    EJCULKA --- ---
    sedět po koupeli s velkým hrnkem slazenýho kafe půl napůl s mlékem v teplých ponožkách a mít klid
    BLACKBITCH
    BLACKBITCH --- ---
    miluju velmi brzke rano, kolem pate hodiny, kdyz je jeste klid, Vnimam takove to "napeti" pred tim, nez den naplno vypukne a s ostatnima lidma, ktere v tuhle hodinu potkavam, se citim tak nejak ... tajne spriznena. Proste kdyz uz neni ani noc, ani jeste ale neni den..takove to mezidobi, kdy bych nejradeji zastavila cas.
    GAF
    GAF --- ---
    CHAPALA: hele, to si dost možná pěstuješ telepatii. Rád bych se tě za nějakých 10 let zeptal, jak ti telepatie jde.
    CHAPALA
    CHAPALA --- ---
    pozorovani lidi, sednout si nekde na lavicku nebo v kavarne a sledovat lidi, rikat si kam asi spechaji, nebo hadat co se jim asi honi hlavou..
    MADELEINE
    MADELEINE --- ---
    TOM: :o*
    HELA
    HELA --- ---
    osvětlená okna... ne šmírování:) jen pohled zdálky, kdy je vidět jen to světlo, nebo třeba při pohledu zezdola z ulice jen strop a lustr, nebo zatažené závěsy, skrz které prosvítá světlo... vždycky po nich koukám a představuju si, co se za nimi skrývá a vždycky mám pocit, že je za nimi něco krásného, nějaká křehká nálada, pocit pohody... když jsem byla malá, sedala jsem v noci na okně a koukala na okna sousedů v okolních blocích a vysnívala si útržky nálad a atmosfér za nimi:)
    LARK
    LARK --- ---
    RUSALKA: já bych zase ráda psala na záda, kdybych měla kam :-(
    RUSALKA
    RUSALKA --- ---
    Psaní slov do vzduchu prstem.. i když to je spíš zlozvyk, který bych nejradši opustila..ale nejde to.
    GAF
    GAF --- ---
    Nakupování mandarinek. Když nedávám pozor na to, kolik jich kupuju, zhruba s 90% úspěšností zkončím u 0,996 0,923 0,96 a podobně jednoho kilogramu.
    XTREE
    XTREE --- ---
    brouseni noze a sledovani odrazu svetla na ostri
    LIFESGOOD2
    LIFESGOOD2 --- ---
    štípání jízdenek pražské mhd :)
    HANI
    HANI --- ---
    chodit bosky v trave...
    jist jen napln z disko susenek...
    zpivani v koupelne...
    DLOUHA_POTVORA
    DLOUHA_POTVORA --- ---
    EVKAK: s temi zvuky, to mam taky moc rada! ted v zime je hrozne ticho a kdyz napadne snih, tak se to utlumi jeste vic...bydlim kousek od jizni spojky, takze jsem zvykla na neustaly sum, ale vzdycky kdyz je ten prvni cerstvy mekky bily snizek, jdu ven a neslysim vubec nic. jenom to padani.
    SOUSEDKA
    SOUSEDKA --- ---
    Ano, jsou věci, které Nostalgie a vzpomínky nedovolí prát...Mám jeden šátek..který byl v Africe a Nepálu a ...taky není pranej...ale je to spíš fetiš...(nenosím ho)
    ANIQUE
    ANIQUE --- ---
    Ještě k tomu čistému prádlu... mám jeden svetr, kterej mám pět let a ještě nebyl ani jednou pranej. Sedím, píšu tenhle příspěvek a pomalu se mi k nosu plíží vůně nafty z onoho svetru. Ta se tam dostala když jsem si byla před nějakou dobou zatočit na sněhu se zapálenou holí...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam