• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LARKmalý radosti podle Amélie z Montmartru
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    být první, kdo udělá stopy ve sněhu v naší ulici...
    ANIQUE
    ANIQUE --- ---
    ...když se přemlouvám abych šla něco dělat a přitom nic dělat nemusím:)
    MADELEINE
    MADELEINE --- ---
    Usnout po milování v jeho / její náručí ...
    FELMERIEL
    FELMERIEL --- ---
    Dny, kdy mě nebolí hlava...
    a že venku sněží:)
    LICINDA
    LICINDA --- ---
    postupne zjistovat, ze nnemoc pomaloucku odchazi.
    FRONEMA
    FRONEMA --- ---
    ted je to jasne... delat stopy ve snehu kde jeste zadne nejsou... :)
    KACHNY
    KACHNY --- ---
    OLIII: a ja si myslwela ze sem blazen :o)))
    OLIII
    OLIII --- ---
    Já si obrovsky užívám, když jedu v noci na kole dom a nikde nikdo neni. Žádný auta, lidi, žádnej život... Jako kdybych měla celý město pro sebe. Potom zahnu na silnici, kde jsou lampy nízko nad silnicí a sleduju svuj stín. Objeví se za mnou, pak mě začne dohánět a když už mě skoro má, tak už jsem pod další lampou a stín je zase vzadu. Takovej stíhací závod, kterej vždycky vyhraju:-)

    KACHNY: No to je super, to přesně dělám taky a taky mi to přijde hrozně uklidňující.

    TOM: Heh, to mi připomíná, jak jsme jednou pozdě večer nakupovali s kamarádama v nějakým velkým supermarketu. Nejdřív jsme se tam vozili na židlích s kolečkama, potom jsme si žonglovali s ruličkama balicího papíru (moc to nešlo) a když jsme měli platit, tak jsme udělali takovou pantomimickou scénku...jako že chceme zaplatit, ale mezi náma a tou pokladní je neviditelná stěna, takže to nejde. Chvíli jsme tu stěnu osahávali a potom jí jeden z nás jakoby odhrnul. Tak jsme zaplatili a šli. A dost jsme se divili, že nás mezitim nikdo nevyhodil:-)
    GABBIANO
    GABBIANO --- ---
    Sebrat prádlo, kousek po kousku, ještě provlhlé, z balkonu, "vyžehlit" ho rukama, složit ho a složené dát na topení. Ale pak už mě nebaví ho uklízet do skříně. :-)
    KACHNY
    KACHNY --- ---
    TOM: jo hrat si z vlasama ...

    ve skole sem delavala to ze sem vzala pramnen vlau a hledala rozdvojene konce a zastrihavala je jeden po druhym... moc uklidnujici...
    DLOUHA_POTVORA
    DLOUHA_POTVORA --- ---
    TOM: super:)
    NILWINE
    NILWINE --- ---
    před spaním přejíždět prstem po vyplétaným obložení stěny a poslouchat, jak to šustí
    schovat hlavu pod peřinu a jen čichat tu vůni - každá voní úplně jinak ;)
    stoupnout si v dešti doprostřed zahrady jen v tričku a čekat, až ucítím na těle první kapky :)
    XTREE
    XTREE --- ---
    tak dneska jsem vecer pri zapadajicim slunci vylezl na kopci na strom a koukal do obou udoli a vychutnaval ticho a svetlo,

    vzpominka na hory pred navratem do civilizace...
    ELIZHANNAH
    ELIZHANNAH --- ---
    dělání si "zátišíček" z kosmetiky a vůbec různých flaštiček a krabiček od čehokoli, rovnám to podle velikosti a dělám si z toho různý obrazce a geometrický tvary a linie a strašně mě to baví a uklidňuje... a pak někam odejdu a když se vrátím, tak to třeba zase přeskládám jinak...
    MADELEINE
    MADELEINE --- ---
    MACHEPELA: Teď jsem kýchla :o) Pokaždé, když se mi to stane, tak řeknu SHIT (nebo německý - a to častěji - ekvivalent), ani nevím, proč to dělám, ale dělám to tak již dlouho. Jakoby to umocňuje ten moment úlevy.
    A pak jsem taky zjistila, že se mi strašně moc líbí psát na klávesnici notebooku. a nejlépe fontem, co používá nyx ... ach ... jsem já to n o r m á l n í ...
    THLASPI
    THLASPI --- ---
    taky je báječný namočit si konečky prstů do rozehřátýho vosku a když vychladne tak se jima dotýkat věcí....jestli jste to nezkoušeli, tak vřele doporučuju...:)
    MACHEPELA
    MACHEPELA --- ---
    ....pohyb sněhu po silnici ,když projede auto, anebo stékající kapka na oroseném okně,uplně vzadu v tramvaji,zavřít jedno oko a pozorovat okolí skrz cestičku oné kapky...
    pak vůně knihy,papírů a barev.Toulání se a kochání se detaily čehokoli.
    anebo ten okamžik ,než si kýchneš a blažený pocit potom;)
    KLAIR
    KLAIR --- ---
    KLAIR: takže reakce na tohle... Dnes ráno jsem si zas nastavila budíka na brzo, že budu "dospávat". Jenže jsem byla v bytě sama a kočka si zvonění budíku vyložila jako "vstáváme", takže mi začala rajtovat po hlavě. občas mám chut vykuchat to
    MADELEINE
    MADELEINE --- ---
    Očuchávání ještě úplně nezralého banánu.
    GAF
    GAF --- ---
    Občas si v obchodě uvědomit, že teď, když jsem veliký jako ti dospělí, tak už nemusim zbytečně toužit po nějaký sladkosti nebo se dožadovat maminky, ať mi jí koupí, ale můžu se po ní natáhnout a koupit si jí sám.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam