• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LARKmalý radosti podle Amélie z Montmartru
    ELIZHANNAH
    ELIZHANNAH --- ---
    mazlit se s "mýma" kočkama, který na mě čekávají na cestě z práce, a dívat se, jak si to užívají, jak přivírají oči a jak se mi tulí k noze a vrní :-)
    ANICCKAA
    ANICCKAA --- ---
    delat na podzim kytice ze suchych trav a kytek. Miluji barvy a vune podzimu
    ELIZHANNAH
    ELIZHANNAH --- ---
    vybírat v létě z řeky pěkný oblázky a jiný kamínky
    SKLIBA
    SKLIBA --- ---
    DORIAN: to mě nikdy nenapadlo, příležitostně musím zkusit!
    KACHNY
    KACHNY --- ---
    RUSALKA: je fakt ze vylez z ni je nadlidsky ukol, ale ja mam zaruceny budicek uz 4 roky..
    RUSALKA
    RUSALKA --- ---
    KACHNY: No, po ránu já do sprchy nesmím.. Když je moc studená, tak jsem celý dopoledne naštvaná a když horká, tak tam prostě usnu. Usnu úplně anebo se mi nechce ven a to pak nestíhám :/ ..
    HELA
    HELA --- ---
    mít nějaké svoje vlastní tajné místo nebo věc nebo situaci, myšlenku, písničku, nápad, obrázek... třeba i úplnou maličkost, o které vím jen a jen já a je pro mě něčím zvláštní... a jen já v ní vidím tu zvláštní důležitost a je to moje malé tiché tajemství:)
    KACHNY
    KACHNY --- ---
    SOPHINKA: ty jo se mas ...:o(
    DORIAN
    DORIAN --- ---
    Uprstřed léta sáhnout do vzduchu nad pšeničnými klasy a cítit jak se tetelí horkem
    KACHNY
    KACHNY --- ---
    SOPHINKA: petkrat denne hodinu?? ty jo bych chtela mit tolik casu :o))
    ale horkpou sprchu samo miluju taky a treba po ranu kdyz musim vstavat a neche se mi tak me neprobudi nic jinyho nez horka sprcha :o))
    ELS
    ELS --- ---
    ...no a doplatky za vodu jsou samozřejmě na mně... :P
    ELS
    ELS --- ---
    Nj, kachny se nezapřou, hehe. Vždycky ženu všechny do koupelny před sebou, abych pak měla klid :P :))
    ANICCKAA
    ANICCKAA --- ---
    SOPHINKA: me tedy staci sprcha max jen dvakrat za den, ale kdybych byla doma casteji, tak se to asi znasobi :D
    ANICCKAA
    ANICCKAA --- ---
    ELS: presne, vzdycky vycerpam vsechnu vodu a je ohen na strese, proto dopredu hlasim, ze se jdu sprchnout, aby pocitali s nedostatkem teple vody :D
    ELS
    ELS --- ---
    ANICCKAA: Zááávist! Za tohle mě doma pranýřujou, ale já si ne a ne pomoct; se musim furt hlídat :P :D
    ANICCKAA
    ANICCKAA --- ---
    kdyz prijdu vecer domu, zamknu se v koupelne a dam si treba hodinovou horkou sprchu...respektive se sprchuji dokud tece horka voda, jelikoz mame boiler, tak to vic jak hodinu neni....ale stejne to zboznuji:p
    KACHNY
    KACHNY --- ---
    bavi me varit velká množství jídla a nakrmit jima spoustu lidí cim vic tim lip!
    a zjistila sem to az dneska do ted sem si myslela ze jenom neumim uvarit male mnozství...
    RUSALKA
    RUSALKA --- ---
    ELIZHANNAH: Jojo, já mám taky ráda, taky je fajn, když můžu nohou šťourat v rozpáleným tekutým asfaltu a pak se divit, že to nejde dolů.. :)
    ELIZHANNAH
    ELIZHANNAH --- ---
    HARPER: ááá, tohle mi něco připomnělo: miluju se bosky procházet po rozpáleném chodníku, silnici... takové té venkovské, co po ní jede sem tam jedno auto za strašně dlouho :-)

    Pak taky chodit bosky v písku, v trávě... na to si teda ještě nějakou dobu počkám :-)
    HARPER
    HARPER --- ---
    s tim stinem jak te dohani pod lampou taky, vzdy za letnich noci pri navratu z karnevalu trosku opily s tim rostoucim tlakem v usich jak se clovek vzdalil do ticha od te halasne hudebni produkce....

    a co me vzdy lakalo a nikdy jsem to neuskutecnil...vune rozpalene cesty, takova ta okreska co po ni jede par aut za den (dnes uz utopie, aut je vsude jak nasrano), za horkeho letniho dne, slunce nad hlavou na modre obloze s par oblaky a cvrcci v trave...touha se k te ceste postavit a stopovat az na konec sveta...castokrat jsem stopoval a jednou jsem mel stesti a chytil auto co jelo az k mori, ale byl jsem prilis velky srab a vystoupil :(
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam