• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LARKmalý radosti podle Amélie z Montmartru
    ELS
    ELS --- ---
    SOPHINKA: Třeba myslela šumivé... ;)
    SHMAIDA
    SHMAIDA --- ---
    zvuk při otevření vína
    zvuk, když se víno nalejvá... glo glo glo
    umytá hlava :)
    umytý tělo
    MADELEINE
    MADELEINE --- ---
    BUBLIFUCK: Já Tě žeru :o)
    KLAIR
    KLAIR --- ---
    Když jdete čerstvě od kadeřnice, pohodit si hlavou :-)
    BUBLIFUCK
    BUBLIFUCK --- ---
    Když máte dřevěný parkety a mezi nima velký mezery zapadá tam hroozně moc bordelu a když to vysáváte, je to úplně skvělý, hrozně příjemný jak ten písek proudí tou hadicí!!
    ZOLTY
    ZOLTY --- ---
    ráno: otevřít mojí pirátskou truhličku, kde mám jenom naušnice a vybírat si, jaké si to ráno vezmu do práce
    JUNIOR
    JUNIOR --- ---
    škrábánim špičkou lžičky kávový kroužky na hrnečku po vypitym kafi,
    poslouchání zvuku napouštející se vany,
    ořezávání tužek,
    neustálý přejmenovvávání kontaktů v telefonu

    a spousty dalších...
    VLAJECKA
    VLAJECKA --- ---
    LACAMPAGNA: nevidim důvod to vysvětlovat.. kdo ví ten ví a kdo ne..promin:)
    LACAMPAGNA
    LACAMPAGNA --- ---
    VLAJECKA: To je sice hezké, ale stejně tomu nerozumim:)
    MADELEINE
    MADELEINE --- ---
    Když zanoříte lžičku do naprosto tekutého medu a vyndáte ji, zbydou po ní zlatavé bublinky, které se nehýbou ... hůůů.
    VLAJECKA
    VLAJECKA --- ---
    LACAMPAGNA: vidličky a nože
    LACAMPAGNA
    LACAMPAGNA --- ---
    VLAJECKA: Cože?
    VLAJECKA
    VLAJECKA --- ---
    a taky ten pocit při variacích s Marikou..nejkrásnější co jsem kdy pocítila:))
    VLAJECKA
    VLAJECKA --- ---
    miluju, když mají starší lidi kolem očí vrásky od smíchu a taky ňufat obličejem do mojí kočičky:))
    ELIZHANNAH
    ELIZHANNAH --- ---
    MADELEINE: ehm, máš blbě přechodník, "drže" má být! ;-) to já jen, že studuju tu češtinu... ale jinak je to úplně jedno, přechodníky už jsou archaismus a všichni se je naučíme až teprve ve škole ... nebo taky ne :-)))
    LARK
    LARK --- ---
    aj, tak vidim, že já mám naopak ráda chaos... vše zmrveně ukrojený, žádný věci narovnaný... ale je tu jedna posedlost nepochopitelná - a to moje poznámky a sešity, ty musej bejt dokonalý a nesmí být ani list ohnutej... takže jsem vlastně jako vy! ;-)
    XTREE
    XTREE --- ---
    ne ze by me to vytocilo k nepricetnosti, ale vite kdyz je ten chleba ukrojenej blbe, tak to pak neni z toho jidla zadnej pozitek. clovek to nemuze polozit, protoze nelezi rovne, drzet se to da blbe, protoze je to na jedny strane jak papir a na druhy to ma pet centimetru.
    s tekutinou v hrnku sem na tom o trosku lip, ale ne o moc :)
    GAF
    GAF --- ---
    ELIZHANNAH: ELS: taky jo :)
    MADELEINE
    MADELEINE --- ---
    SINHIRIELL: Chleba, chleba, hlavně ten chleba ... víš, tak jsem si vzpomněla, že si jednou ráno otec stoupnul do haly, na sobě měl oblek, chystal se ... někam ... v jedné ruce držíce chléb, ve druhé nůž a velice výrazným hlasem pronesl :: "Madleno, já sem ti několikrát říkal, že se k tomu chlebu máš chovat jinak. Já nevim, proč ty ho vždycky tak zkurvíš ..." ... a to si odkrajuju JEN patičku ... a ROVNĚ ! :o)
    ELS
    ELS --- ---
    ELIZHANNAH: jaja :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam