• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LARKmalý radosti podle Amélie z Montmartru
    SEPHORA
    SEPHORA --- ---
    ja mam uchylku na hladkou mouku..... rada si v ni borim ruce
    LARK
    LARK --- ---
    FRONEMA: to je super!!! :-)
    FRONEMA
    FRONEMA --- ---
    ja zjistila ze me hrozne bavi delat takovou hloupustku v prac... mam na zachodech takovy standartni platovy vonitko a stoji v rohu tak ja ho vzdycky vezmu a postavim vzhuru nohama "na hlavu" a cekam jak dlouho bude trvat nez ho nekdo otoci zpatky :)
    HELA
    HELA --- ---
    zjistila jsem, že mi zvedá náladu fénování vlasů:) z nějakých důvodů je to uklidňující pocit... :)
    SAJAGI
    SAJAGI --- ---
    LARK: Mě to zkrátka baví :) A teď mě omluvte, jdu pro další jablko ;)
    LARK
    LARK --- ---
    DLOUHA_POTVORA: proč? dělal to děda... je vám to nepříjemný na dásně ta šlupka, nebo proč? :-)
    DLOUHA_POTVORA
    DLOUHA_POTVORA --- ---
    SAJAGI: jj, s jablkem souhlasim.
    SAJAGI
    SAJAGI --- ---
    Kafe, jdu na to :))

    Mimochodem, jablko raději okrajuju nožem, než bych do něj přímo kousal, pokud mám tu možnost.
    NACHTIGAL
    NACHTIGAL --- ---
    ELS: Mám dojem, že zrovna tam je káva :D Ale ano, teplý šálek je velmi uklidňující.
    ELS
    ELS --- ---
    NACHTIGAL: Tvá ikonka o těchto potěšeních hodně vypovídá... :))
    NACHTIGAL
    NACHTIGAL --- ---
    Kápnout do šálku černého čaje trochu mléka a dívat se, jaké kouzlí tvary…

    Udělat si šálek čaje a na balkoně koukat do malého parčíku…

    Se šálkem čaje otevřít knihu nebo noviny a začíst se…
    ZOLTY
    ZOLTY --- ---
    DLOUHA_POTVORA: tak to je taky něco pro mě!
    GABBIANO
    GABBIANO --- ---
    DLOUHA_POTVORA: Jo, bublinky, ty mají na facebooku svůj fanclub, už 685 490 fanoušků!
    DLOUHA_POTVORA
    DLOUHA_POTVORA --- ---
    praskat bublinky na takovych tech plastovych foliich, co se do nich bali lednicky a tak...jednou si z nich chci nechat usit svatebni saty :)
    SKLIBA
    SKLIBA --- ---
    HELA: já se až v současné společnosti odnaučuji být bezkontaktní a je to fakt úleva, když se člověk může na přivítanou/rozloučenou s přáteli obejmout bez jakéhokoliv dalšího kontextu...
    SUVA_
    SUVA_ --- ---
    SUVA_: vlastně jak si to tak čtu...jsem obecně zatížená na to sladit povinnosti tak abych stihla co nejvíc v co nejkratší dobu a ještě to třeba spojila s něčím příjemným:)
    SUVA_
    SUVA_ --- ---
    ve chvíli kdy se musím soustředit, ale neni po mě vyžadována žádná manuální činnost (ve škole, u filmu...) vytáhnu háček a začnu doplejtat dredy....člověk má pak pocit "upravenosti" a taky že zabil dvě mouchy jednou ranou:)
    ZOLTY
    ZOLTY --- ---
    SOPHINKA: tady nejde o to, jestli by to mělo nebo neěmlo.. mě je ten zvuk taky příjemnej
    HELA
    HELA --- ---
    TRISSIE: jo, přesně to mi taky někdy dost chybí... když jsem byla malá, tak jsem měla dlouhé vlasy a na různých táborech a tak si mě holky půjčovaly jako panenku na česání;) hrozně jsem si to užívala:)
    i teď mám naštěstí pár lidí, ke kterým se můžu jen tak přitulit, pohladit/nechat se pohladit... ale máálo! :) lidi se stydí se jen tak dotknout... teda, já se taky stydím, a navíc na sebe od každého sáhnout nenechám... možná bych jinak takových lidí znala víc:)
    SHMAIDA
    SHMAIDA --- ---
    SOPHINKA: vím, vím, aby se neleklo... ale nedovedu si to odepřít :)))

    stejně tak jako jít bosa v letním dešti po louce nebo vyhřátým asfaltu
    nebo ležet na louce a hladit trávu
    nebo poslouchat šumění vody
    je toho strašně moc těch "velkejch maličkostí" :)

    ZOLTY: myslela sem přesně to :) a to by se právě nemělo stávat
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam