• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LARKmalý radosti podle Amélie z Montmartru

    Házení žábek do vody, zanořování ruky do pytle se zrním, pomalé poklepávání lžičkou na krustu oblíbeného crème brûlée.
    Jaké jsou vaše malé radosti, které vás uklidňují a prosvětlí vám den?
    rozbalit záhlaví
    DLOUHA_POTVORA
    DLOUHA_POTVORA --- ---
    LARK: nee, jim to i se slupkou, ale proste to okrajuju, vic si to vychutnam:) normalni kousani je moc nudny..
    SAJAGI
    SAJAGI --- ---
    LARK: Mě to zkrátka baví :) A teď mě omluvte, jdu pro další jablko ;)
    LARK
    LARK --- ---
    DLOUHA_POTVORA: proč? dělal to děda... je vám to nepříjemný na dásně ta šlupka, nebo proč? :-)
    DLOUHA_POTVORA
    DLOUHA_POTVORA --- ---
    SAJAGI: jj, s jablkem souhlasim.
    SAJAGI
    SAJAGI --- ---
    Kafe, jdu na to :))

    Mimochodem, jablko raději okrajuju nožem, než bych do něj přímo kousal, pokud mám tu možnost.
    NACHTIGAL
    NACHTIGAL --- ---
    ELS: Mám dojem, že zrovna tam je káva :D Ale ano, teplý šálek je velmi uklidňující.
    ELS
    ELS --- ---
    NACHTIGAL: Tvá ikonka o těchto potěšeních hodně vypovídá... :))
    NACHTIGAL
    NACHTIGAL --- ---
    Kápnout do šálku černého čaje trochu mléka a dívat se, jaké kouzlí tvary…

    Udělat si šálek čaje a na balkoně koukat do malého parčíku…

    Se šálkem čaje otevřít knihu nebo noviny a začíst se…
    ZOLTY
    ZOLTY --- ---
    DLOUHA_POTVORA: tak to je taky něco pro mě!
    GABBIANO
    GABBIANO --- ---
    DLOUHA_POTVORA: Jo, bublinky, ty mají na facebooku svůj fanclub, už 685 490 fanoušků!
    DLOUHA_POTVORA
    DLOUHA_POTVORA --- ---
    praskat bublinky na takovych tech plastovych foliich, co se do nich bali lednicky a tak...jednou si z nich chci nechat usit svatebni saty :)
    SKLIBA
    SKLIBA --- ---
    HELA: já se až v současné společnosti odnaučuji být bezkontaktní a je to fakt úleva, když se člověk může na přivítanou/rozloučenou s přáteli obejmout bez jakéhokoliv dalšího kontextu...
    SUVA_
    SUVA_ --- ---
    SUVA_: vlastně jak si to tak čtu...jsem obecně zatížená na to sladit povinnosti tak abych stihla co nejvíc v co nejkratší dobu a ještě to třeba spojila s něčím příjemným:)
    SUVA_
    SUVA_ --- ---
    ve chvíli kdy se musím soustředit, ale neni po mě vyžadována žádná manuální činnost (ve škole, u filmu...) vytáhnu háček a začnu doplejtat dredy....člověk má pak pocit "upravenosti" a taky že zabil dvě mouchy jednou ranou:)
    ZOLTY
    ZOLTY --- ---
    SOPHINKA: tady nejde o to, jestli by to mělo nebo neěmlo.. mě je ten zvuk taky příjemnej
    HELA
    HELA --- ---
    TRISSIE: jo, přesně to mi taky někdy dost chybí... když jsem byla malá, tak jsem měla dlouhé vlasy a na různých táborech a tak si mě holky půjčovaly jako panenku na česání;) hrozně jsem si to užívala:)
    i teď mám naštěstí pár lidí, ke kterým se můžu jen tak přitulit, pohladit/nechat se pohladit... ale máálo! :) lidi se stydí se jen tak dotknout... teda, já se taky stydím, a navíc na sebe od každého sáhnout nenechám... možná bych jinak takových lidí znala víc:)
    SHMAIDA
    SHMAIDA --- ---
    SOPHINKA: vím, vím, aby se neleklo... ale nedovedu si to odepřít :)))

    stejně tak jako jít bosa v letním dešti po louce nebo vyhřátým asfaltu
    nebo ležet na louce a hladit trávu
    nebo poslouchat šumění vody
    je toho strašně moc těch "velkejch maličkostí" :)

    ZOLTY: myslela sem přesně to :) a to by se právě nemělo stávat
    ELS
    ELS --- ---
    ANICCKAA: Úplněk je až dneska, Ani ;)
    ANICCKAA
    ANICCKAA --- ---
    kdyz jdu vecer spat a jsem po dni tak akorat unavena, ze jakmile se zachumlam, tak ulehnu do hlubokeho spanku... ne jako vcera, kdy jsem sice unavena byla, ale (nejspis diky uplnku) jsem usinala asi tri hodiny...
    ZOLTY
    ZOLTY --- ---
    SOPHINKA: já myslim, že SHMAIDA myslela takový to lupnutí korku, kdy ho taháš ven a v lahvi je podtlak..
    ELS
    ELS --- ---
    SOPHINKA: Třeba myslela šumivé... ;)
    SHMAIDA
    SHMAIDA --- ---
    zvuk při otevření vína
    zvuk, když se víno nalejvá... glo glo glo
    umytá hlava :)
    umytý tělo
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam