• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LARKmalý radosti podle Amélie z Montmartru
    SEPHORA
    SEPHORA --- ---
    mazat pastiku nebo maslo do vsech kraju a zahybu chleba a pak nozem delat obrazek :)
    YVETT
    YVETT --- ---
    roztrhat před vyhozením popsané papíry na malinkatý kousíčky a pak je rozfoukat
    YVETT
    YVETT --- ---
    slyšet krákat havrany a křupající sníh pod nohama
    pít neušlehanou čokoládovou šlehačku ze sklenice na šampaňský (a na to pak někdy kyselý okurky:)
    ANICCKAA
    ANICCKAA --- ---
    mam strasne rada kefirove mleko, hlavne jahodove....dokazu o jen tak usrkavat hodinu, jen tak pomalounku po malych douskach, hlavne ve skole....mnam
    MADELEINE
    MADELEINE --- ---
    Zjistila jsem, že trpím zvláštní úchylkou na třpytky. Hlavně v líčidlech, ale vlastně i kdekoliv jinde. A když vidím třeba strassový kamínky ... jinak to ale moc nechápu, protože nesnáším lesklé, barevné a nápadné věci.

    A taky jsem si dneska koupila k snídani tři pidi koláčky s pořádnou porcí máku. Vzpomněla jsem si na dětství ... nějak mi ho ten mák připomněl ...
    RADU
    RADU --- ---
    koupit/sehnat klíční rostlinku neznámýho původu, zasadit jí a zkoumat, co z ní bude. Nejvíc mě uchvátila takhle jedna Euphorbie, která se dodnes stále vyvíjí v něco stále odlišnýho:-)
    GAF
    GAF --- ---
    Asi jsem si dneska vymyslel novou:

    Obzvláště po noční se podívat na oblohu, do těch míst, jak to tam narozdíl od horizontálního pohledu na okolí o dost víc svítí a otevřít oči naplno a nechat se tim osvítit zevnitř co to jde.
    CROAN
    CROAN --- ---
    byla jsem v cizine, tady se to moc casto nepostesti---

    koupit si neco k jidlu, sladky slany to je fuk, neco, co jsem jeste nikdy nemela, proste neco dobryho co na obrazku vypada dobre ale nevim dopredu, jak to chutna...je to takovy dobrodruzo...rozbalit, ocuchat, zakousnout:)
    taky me to bavi vybirat...stala jsem u tech regalu fakt dlouho:DDD
    CROAN
    CROAN --- ---
    MALAKK: a jo, na bloky jsem zapomnela:)...tak to mame stejne, mam doma ruzny velikosti, samozrejme jen zcasti pokresleny a popsany:D
    HELA
    HELA --- ---
    chození v čerstvě napadaném sněhu:) teď v Budějovicích pořád padá a padá... a já tu nemám zimní boty, jen tenisky, ale stejně si to nedokážu odpustit a vracím se s úplně promočenýma nohama:)
    ISLINGTON
    ISLINGTON --- ---
    Mezi různou povinnou četbou si přečíst nějakou prima oddechovou (fantasy) knížku - naposledy třeba Knihu hřbitova od Neila Gaimana. Ten chlap je tak dobrej!:)
    SUBVERSION
    SUBVERSION --- ---
    na eskalatorech v metru kdyz jedou dolu bud sedim (vetsinou vecer) anebo letim hrozne rychle a rvu "s dovolenim" jakoby odhizdelo moje posledni v zivote metro :)
    CONTINUITY
    CONTINUITY --- ---
    ZOLTY: :)
    čuchám k lihový fixce vždycky když ji otevírám, příjemně voní :)
    MADELEINE
    MADELEINE --- ---
    LACAMPAGNA: Jo, jo, JO !!!
    MALAKK
    MALAKK --- ---
    Dát si nějaký hezký obrázek na plochu, na který mám zrovna náladu, a pokaždé, když se proklikávám soubory, tak mě znovu překvapí (než si na něj zvyknu, což trvá i dva týdny) a kochám se jím... Zvedá mi to náladu :-)
    ZOLTY
    ZOLTY --- ---
    VESTIGIA: to já čuchám při věšení k právě vypranému prádlu
    NACHTIGAL
    NACHTIGAL --- ---
    Včera jsem poprvé po šesti letech uhňácal a hodil sněhovou kouli. Taková koulovačka s přáteli je parádně radostná věc. Dokud se sníh nedostane za šálu :/
    RUSALKA
    RUSALKA --- ---
    Já strašně ráda chytám vločky sněhu do pusy...takže vidět mě na zastávce tramvaje s otevřenou pusou k nebi je naprosto normální :)).
    GAF
    GAF --- ---
    GABBIANO: taky

    ale už jsem to dlouho nedělal teda.
    KLAIR
    KLAIR --- ---
    ANICCKAA: tak to doporučuju aquapalace čestlice, saunový rituál od půl deváté večer každý den. Dostaneš do dlaně med a natřeš se jím v tém sauně :)

    A abych nebyla OT, tak miluju takový ten pocit totálního zblbnutí, když vylezete po hodině ze sauny, jen ležíte a nejde dělat nic jiného


    VESTIGIA: já očmuchávám noviny a hlavně staré knížky
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam