• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LARKmalý radosti podle Amélie z Montmartru

    Házení žábek do vody, zanořování ruky do pytle se zrním, pomalé poklepávání lžičkou na krustu oblíbeného crème brûlée.
    Jaké jsou vaše malé radosti, které vás uklidňují a prosvětlí vám den?
    rozbalit záhlaví
    AILAS
    AILAS --- ---
    ELS: no to je super :)
    ELS
    ELS --- ---
    ...mohlo by potěšit...

    http://uloz.to/1877520/cut2-3xvid.avi

    ...dílko mého šikovného off-nyx kolegáčka...

    enjoy ;)
    ELS
    ELS --- ---
    ICOUCH: Krásný :)
    HELA
    HELA --- ---
    ICOUCH: náhodou, to jsou právě takové ty těžko vysvětlitelné maličkosti, které tak hrozně moc potěší a zvednou náladu:)
    ICOUCH
    ICOUCH --- ---
    Tak včera se mi přihodila taková věc. :) Jela jsem na nákupy do Práglu. Náladu jsem měla mizernou, nic jsem nemohla sehnat, všude spousty lidí, na který já vidlák nejsem zvyklá, no prostě pod psa. No, jediný co jsem si koupila, byl takovej duhově barevnej slamáček kterej mě hnedle upoutal. Nepujde nosit ke všemu, ale chystáme se k móři a tam se hodí. No a tak jsem se tak courala nabubřená tou Prahou, otrávená a unavená. No a jedu metrem na Můstek, a najednou, nevim kde, přistoupí k nám do vagónu (mezi ty lidi v oblekách, vyšňořený turisty a cool děcka) pán, oblečenej celkem normálně, ale opíral se o takovou sukovičku, pomalu jak Krakonoš. Žádná vycházková hůl, ale uplně obyčejnej odrbanej klacek, jakejch ležej v lese spousty. No lidi koukali, oči na vrch hlavy. Ale mě to tak zahřálo, že si to ani neumíte představit. Podívali jsme se na sebe, usmáli se a bylo to. Všechna únava, stres i špatná nálada byla fuč. Než jsem vystupovala, vybalila jsem z tašky ten klobouk a narazila si ho na hlavu. Bylo mi fuk, že se absolutně vůbec nehodí k tomu co mám na sobě. Vykračovala jsem si ke staromáku, a lidi už nebyli otravný, ale zajímavý a milý. U orloje jsem měla spich s kamarádkou, než dorazila, dřepla jsem si na obrubník a pozorovala. Lidi, zvířata, nasávala vůně... Zbytek dne jsem si báječně užila. Obrat o 180°. Jak málo stačí. :)
    (omlouvám se za takovej blábol, ale ještě mi nikdy nic tak "neprosvětlilo den")
    SEPHORA
    SEPHORA --- ---
    ZOLTY: tim jsem se ted bavila pri nudne brigade. nejmensi mela na delku dva cm
    ZOLTY
    ZOLTY --- ---
    já hrozně ráda skládám takové ty obyčejné lodičky ze všeho co jde - z lístku z mhd, z papírku od žvejky, z účtenky atd.. a vždycky jsem sama nad sebou překvapená z jakého malého nebo blbého materiálu tu lodičku vyrobim:)
    LICINDA
    LICINDA --- ---
    VANOCKA: jo, babiciky byvaj :) jasny, proste to jsou dorbnosti a v takovyhle diskusich to clovek moc neresi. A je fajn,ze se snazi to eliminovat :) co uplne nesnasim jsou ignoranti, kteri tvrdi, ze pravopis nepotrebujou, ze je to k nicemu.. to me dokaze dycky vytocit!!! Taky mi zalezi (v basnich treba) vic na obsahu nez na forme, ale s totalni ignoraci pravopisu to fakt nejde!!! :)
    VANOCKA
    VANOCKA --- ---
    LICINDA: ale já se fakt snažím ! prostě to nevydím :( le babička my vždycky říkala že nezáleží jak je to napsané ale co v tom textu stojí :) je to hloupost ...ale byla to moudrá žena
    LICINDA
    LICINDA --- ---
    VANOCKA: mě... :) to bylo jen takove postouchnuti ;) obcas kdyz koukam na sve vytvory, tak se chytam za hlavu!!! :)
    VANOCKA
    VANOCKA --- ---
    LICINDA: a nemám ráda když mně někdo opravuje :)
    LICINDA
    LICINDA --- ---
    VANOCKA: jen ti ptácY... :)
    VANOCKA
    VANOCKA --- ---
    ráda listuji katalogi s nábytkem a vybavuji svoje vyrtuální byty domy hotely hrady... :)
    ELS
    ELS --- ---
    ICOUCH: Jaja, jsem na to hned myslela... Zrovna minulej BIO víkend byl hóódně dlooouhej... hihi O:)
    ICOUCH
    ICOUCH --- ---
    VANOCKA:
    ELS: A ne jen v Praze. :)
    ELS
    ELS --- ---
    VANOCKA: Tak tohle si užívá snad každej... ;)
    VANOCKA
    VANOCKA --- ---
    dnes ráno jsem zjistila že se hrozně ráda vracim z flámu raní prahou když první sluneční paprsky prosvěcujou staré domy zpívají ptácy a já pod vlivem se potutelně směju lidem kteří už jdou do práce :)
    ELS
    ELS --- ---
    VANOCKA: J, Dům módy na Václaváku je přeci jen asi docela atraktivní místo... :P
    VANOCKA
    VANOCKA --- ---
    to oni mají každý den novou výlohu ?? tak to je mazec !
    ELS
    ELS --- ---
    LEMS: Až na ty hadry, který jsou pokaždý jiný :D
    LEMS
    LEMS --- ---
    ELS: to zni jako povedena casova smycka!:)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam