• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LARKmalý radosti podle Amélie z Montmartru
    VANOCKA
    VANOCKA --- ---
    čichat kouř se zhasnuté svíčky
    SEPHORA
    SEPHORA --- ---
    HUSA: -//-
    HUSA
    HUSA --- ---
    Čichat vůni knížek ;)
    RUSALKA
    RUSALKA --- ---
    ...čuchat nekonečně čerstvé pečivo :).
    ELS
    ELS --- ---
    Dle výrazu soudím, že b) je správně :P
    NACHTIGAL
    NACHTIGAL --- ---
    ELIDOR: Otázka za deset tisíc:

    Holčička se tváří jako

    a) profesionální modelka
    b) jako kdyby ten dům zapálila ona.
    ELIDOR
    ELIDOR --- ---
    ta holcicka na obrazku ....
    [ ATOMINATOR @ obrazky, co mne rozstipou - CTI ZAHLAVI !!! (tzn. primárně formou či obsahem nadpruměrné, nikoli vtipné, morbidní a WTF) ]
    kdyby tam nebylo co tam je, ale treba velky plisovy medved .. nebo misa jahod ....
    vyraz ma dokonaly
    STILL_PRIMITIVE
    STILL_PRIMITIVE --- ---
    rozšťouchávat nakrajenou cibuli když se osmahává, na ty uplně nejmenčí kousíčky...tak aby byla celá rozpadlá
    ELS
    ELS --- ---
    ICOUCH: Fakt ne?!? 8O To my vždycky s mamkou, že "jdeme na světýlka"... A vyrazily jsme třeba Petřínem na Hrad a pěkně si ten soumrak užívaly... Hmmm, dlouho jsme nebyly :P :/
    ICOUCH
    ICOUCH --- ---
    ELS: Ty jo, to jsem snad nikdy nepozorovala... A přitom mám hned za barákem výhled na celý město... Dík za tip. ;)
    ELS
    ELS --- ---
    Miluju přechod ze světla do tmy... Nejlépe za teplé letní noci na nějaké vyhlídce, kdy se začnou rozsvěcet první světla... To kouzlo... :)
    ZOLTY
    ZOLTY --- ---
    VANOCKA: tak to já ráda jezdím tramvají po Praze na místa, kam by člověk dojel metrem a to třeba o půl hodiny dříve.. ze stejnýho důvodu - mám ráda jízdu tramvají a koukám po praze..
    STILL_PRIMITIVE
    STILL_PRIMITIVE --- ---
    rád se procházím prahou kolem 2 - 3 - 4 ráno, někdy už v 1..nejlíp po dešti, nikde nikdo, ticho, klid jen občas nějaká ta zvěř..fascinujou mě prázdný ulice který sou přes den narvaný.
    VANOCKA
    VANOCKA --- ---
    ráda jezdím v tramvaji bez cíle na konečnou a zase zpět koukám po okolí a přemíšlím
    OLIII
    OLIII --- ---
    HELA: S tou bagáží jsi mi připomněla, jak jsem jednou jela busem s obrovskou krosnou na zádech a ještě nějakýma věcma v rukou. A takovej postarší pán si mě docela dlouho prohlížel a pak povídá: "Taky se chystáte do Himaláje?":-)
    HELA
    HELA --- ---
    mám radost z různých setkání se zajímavými lidmi, na které narazím na ulici, ve vlaku, na procházce... mám ráda lidi, co se usmějou i na cizího člověka, nebo co se přátelsky, ne vlezle, ale tak nějak přirozeně, dají do řeči... akorát mě mrzí moje stydlivost, která mi brání se s nimi nějak víc bavit, první reakce je úsměv a pak v brzké době následuje útěk:(

    před nějakou dobou jsem u kolejí potkala dva kluky, ze kterých jeden vydával různé zvuky na pusu a znělo to skoro jako když bubnuje kapela:) já se většinou kluky v příslušně pubertálním věku snažím obejít zdálky, protože jsou mi nepříjemné různé jejich poznámky a narážky, ale tenhle kluk se ke mně otočil a zavolal naprosto pohodově a s úsměvem něco jako "tak co, pani, hezký?" a já jsem mu to musela pochválit, protože se mi fakt líbilo, jak si umí hrát se zvuky:)
    a před pár dny jdu na kolej a někdo na mě volá ahoj... myslím, že to byl tenhle kluk, nebo aspoň někdo, kdo se mu fakt podobal:)

    dneska jsem zas ve vlaku potkala paní, která mi pomohla s taškama (vyklízím kolej) a říkala, že jí připomínám kolegyni, co je v Thajsku a že ta se určitě taky vrátí se spoustou bagáže... ta mi byla taky moc sympatická:) akorát jsem už byla po dni balení a cestování tak zničená, že útěková reakce rychle převážila nad touhou s ní prohodit aspoň pár slov:/
    GAF
    GAF --- ---
    Vždycky znova a zase stejně dobře zjišťovat, jak se dá smutek převádět do pocitu moudrosti.
    RUSALKA
    RUSALKA --- ---
    strašně ráda si prohlížím starý fotky a u nich případně smutním ;).
    LICINDA
    LICINDA --- ---
    miluju vůni olivovyho oleje kdyz se orzehriva na panvicce :)
    AILAS
    AILAS --- ---
    ELS: no to je super :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam