• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LARKmalý radosti podle Amélie z Montmartru
    ARGANNAH
    ARGANNAH --- ---
    Koukat se, jak se moje miminko protahuje po kojení a špulí tvářičky :))
    VANOCKA
    VANOCKA --- ---
    ráno se probudit a protáhnout se,se zíváním každou kůstku a poslouchat jak praskají
    ELS
    ELS --- ---
    AMMI
    AMMI --- ---
    někdo tu psal o tom že se mu líbí když jde po palackým mostě večer jak racci sedí na jedné straně mostu a kdyz se člověk rozeběhne tak postupně odletají a sedaji si zase na začatek. před tydnem jsem tudy večer šla a nemhla jsem odolat. Krásný pocit a zážitek vřele doporučuju!
    BARBUCHAFREE
    BARBUCHAFREE --- ---
    ELS:Přesně tak!:) Nejlepší čvachtu jsme zažili letos na mighty sounds, ta byla:))
    ELS
    ELS --- ---
    BARBUCHAFREE: hehe, to mi připomíná juchání na psy ve čvachtě na stagi :))
    BARBUCHAFREE
    BARBUCHAFREE --- ---
    Chodit bosa v blátě..
    IN_DIE
    IN_DIE --- ---
    přejíždět při chůzi prstama přes plot.nejlepší je drátěnej s vlnitýma kostkama:)
    LARK
    LARK --- ---
    GAF: to mám radost!!!
    EETEE:
    EETEE
    EETEE --- ---
    RUSALKA: Já některé věci taky...dneska jsem to potvrdila nemalou radostí z toho vzdoušku při dešti! :-)
    RUSALKA
    RUSALKA --- ---
    EETEE: A nejen dětské rituály, snad všechno dělám doteď :).
    GAF
    GAF --- ---
    asi i nám... no prostě že to tady je, souhlasim
    GAF
    GAF --- ---
    EETEE: Lark se podařilo pouhým nápadem vytvořit dlouhotrvající oázu klidu.
    EETEE
    EETEE --- ---
    Právě mně velmi potěšilo pročíst si tady přes sto dlouho nepřečtených příspěvků a pomalu s každým druhým muset souhlasit, a vracet se u těch povědomých "rituálů" do dětství...
    Fakt mi to moc zlepšilo náladu, když jsem se přistihla jak se usmívám... :-)
    LARK
    LARK --- ---
    GAF: v Anglii je návod na všem, to mě fascinuje... ale jako fakt fascinuje...:) jak je to podrobně popsaný, uplně přesně...
    MORECUTS
    MORECUTS --- ---
    ZATRSATR: ))To musi bejt zajimava podivana)
    ZATRSATR
    ZATRSATR --- ---
    pri projiti kolem dopravni znacky do ni cvrnknout prostrednickem az se rozezni. jde to jen u tech novejsich. clovek pak zna presne tony jednotlivych znacek, ktere na prvni poslech zni vsechny stejne, ale kdyz clovek chodi kolem nekterych hodne casto, tak je schopen rozeznat drobne tonove rozdily
    MYS_USATA
    MYS_USATA --- ---
    Prohlížení zákusků a dortů za sklem cukrárny.
    MADELEINE
    MADELEINE --- ---
    LARK: ... večer, když mám hlad, jít něco ulovit do špajzu a při postoji, chroupání a pití mléka číst s filozofickým zaujetím návody a složení ... to je úlet. Pak se vždycky divím, že tam strávím půl hodiny.
    PETTRUSE
    PETTRUSE --- ---
    divat se jak prsi ;)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam