• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LARKmalý radosti podle Amélie z Montmartru
    EETEE
    EETEE --- ---
    Právě mně velmi potěšilo pročíst si tady přes sto dlouho nepřečtených příspěvků a pomalu s každým druhým muset souhlasit, a vracet se u těch povědomých "rituálů" do dětství...
    Fakt mi to moc zlepšilo náladu, když jsem se přistihla jak se usmívám... :-)
    LARK
    LARK --- ---
    GAF: v Anglii je návod na všem, to mě fascinuje... ale jako fakt fascinuje...:) jak je to podrobně popsaný, uplně přesně...
    MORECUTS
    MORECUTS --- ---
    ZATRSATR: ))To musi bejt zajimava podivana)
    ZATRSATR
    ZATRSATR --- ---
    pri projiti kolem dopravni znacky do ni cvrnknout prostrednickem az se rozezni. jde to jen u tech novejsich. clovek pak zna presne tony jednotlivych znacek, ktere na prvni poslech zni vsechny stejne, ale kdyz clovek chodi kolem nekterych hodne casto, tak je schopen rozeznat drobne tonove rozdily
    MYS_USATA
    MYS_USATA --- ---
    Prohlížení zákusků a dortů za sklem cukrárny.
    MADELEINE
    MADELEINE --- ---
    LARK: ... večer, když mám hlad, jít něco ulovit do špajzu a při postoji, chroupání a pití mléka číst s filozofickým zaujetím návody a složení ... to je úlet. Pak se vždycky divím, že tam strávím půl hodiny.
    PETTRUSE
    PETTRUSE --- ---
    divat se jak prsi ;)
    RUSALKA
    RUSALKA --- ---
    GAF: Já mám nejradši ty potraviny :))...
    GAF
    GAF --- ---
    LARK: To jsou návody na spotřebu? To jsem asi ještě neviděl...

    Jinak jsi mi připomněla, že já něco podobnýho - číst si složení na všech potravinách (jak ti seznamy jsou ze zákona) a různě o tom dumat.
    LARK
    LARK --- ---
    miluju podrobný návody na obalech... přes rejži až po jogurty...
    HELA
    HELA --- ---
    a javorové nosy ráda házím z výšky a pozoruju, jak se točí
    HELA
    HELA --- ---
    tak když už je tu řeč o gingu, tak jako malá jsem měla velkou radost, když jsem ten bájný strom poznala u babičky v Karlových Varech naživo - to jsem tahala vždycky z procházek hrsti listů a dávala lisovat:)
    KLAIR
    KLAIR --- ---
    TRISSIE: Gingo mělo Vontské sdružení Uctívačů Ginga. Šípáci se snažili dostat do jejich svatyně, která byla v zahradě s Gingem, protože tam teoreticky měli najít stopu po tom, jak umřel Hačiřík. Teda, myslím :-O
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    BODLINKA: ginko měli přeci jako poznávací znak členové takové té vontská sekta, do níž se pokoušely Rychlé šípy proniknout někdy v druhé nebo třetí knížce, ne?
    Akorát ještě vědět, proč :-)
    TOXICMAN
    TOXICMAN --- ---
    BODLINKA: zlute spendliky meli taky Vontove, jako verejne poznavaci znameni :)
    BODLINKA
    BODLINKA --- ---
    MYS_USATA: :D
    TOXICMAN: a kdo to měl špendlíky?

    abychom s tim nebyli tak mimo, tak to bývala velká moje "malá radost":
    měli sme na chatě v beskydech, kam sme jezdívali na celé prázdniny původní výtisky komiksu Rychlých šípu. pročtení komplet všech sešitů byl každoroční rituál.
    TOXICMAN
    TOXICMAN --- ---
    BODLINKA: jojo :) Sipy si listy obstarali a pak mohli na jejich uzemi :))
    MYS_USATA
    MYS_USATA --- ---
    BODLINKA: Do háje! :)
    BODLINKA
    BODLINKA --- ---
    MYS_USATA: list jinanu neměli ho ve znaku rychlý šípy, ale vontové ;)
    MYS_USATA
    MYS_USATA --- ---
    BODLINKA: Asi jo! :) Jako děcka jsme žily v domnění, že se jedná o ginkgo - znak Rychlých šípů.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam