• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LARKmalý radosti podle Amélie z Montmartru
    TOXICMAN
    TOXICMAN --- ---
    MARI: a třeba na FELu v Dejvicích, tam projde každý :)
    MARI
    MARI --- ---
    Páter Noster
    * český rozhlas (ale tam vás asi jen tak nepustí, já tam byla za kamarádem :))
    * poliklinika kartouzská v praze kousek od anděla (ul. kartouzská)
    MARI
    MARI --- ---
    koukám lidem na ruce a mám chuť je hladit, když se mi líbí...
    a když se někdo nechá, tak bych mu tu ruku uhladila k smrti... :)))
    achjo, teď nemám koho hladit...
    GABBIANO
    GABBIANO --- ---
    FELIS: Díky!! Moc se těším!
    FELIS
    FELIS --- ---
    FELIS
    FELIS --- ---
    Hm...tak "Pater Noster Day" vytvotim dle prani GABBIANO nekdy v terminu, jez vymezila nize...a pujdem dle trasy, jez napsala trochu vyse :-))))

    Taky se tesiiim na spolecne sdilenou radost :-)))
    GABBIANO
    GABBIANO --- ---
    Samozřejme, pokud někdo ví o dalším, sem s ním. V Praze, Brno si necháme na příště ;)
    GABBIANO
    GABBIANO --- ---
    Takže takhle jsem to dala dohromady:
    Praha 1:
    MČ Praha 1 Vodičkova?
    Pasáž Lucerna?
    Těšnov 5 ?
    MZV Loretánská ????

    Praha 2
    FÚ Štěpánská?
    Jungmannova 35?

    Praha 6
    Dejvice, FEL, Technická?
    poliklinika Břevnov

    Praha 7
    MÚ?

    u MZV nevím, jestli nás pustí dovnitř, u těch úřadů městských částí vás prosím, zkontrolujte, jestli jsou ty ulice správně, případně doplňte jméno budovy, čp, poznávací znamení apod. ať jdeme najisto. Já se můžu zaručit jen za polikliniku Břevnov.
    RUSALKA
    RUSALKA --- ---
    GABBIANO: Jojo, tour de výtahy zní fajn! :)
    ICOUCH
    ICOUCH --- ---
    Joj! Skupinová malá radost! To by byla paráda... :D No jsem pro.
    FELIS
    FELIS --- ---
    GABBIANO: uvidim, co se da delat ;-) a klidne muzes ten seznam dat dohromady a pak mi to napsat, podle toho, co tady tak lide napsali ;-)
    GABBIANO
    GABBIANO --- ---
    FELIS: Vím, že toho asi chci moc, ale kdyby to mohlo být mezi 21. - 29 lednem, byla bych ráda, trávím každý měsíc nějaký čas s manželem ve Španělsku a o tohle bych nerada přišla.
    GABBIANO
    GABBIANO --- ---
    FELIS: Doufám, že budu mít čas, vypadá to na dobrou akci a na poznání dalších páterů, které ještě neznám ;)
    Chtělo by to udělat trasu, napsat seznam všech přístupných páterů atd. :)

    MYS_USATA: Jo, to je taky dobrý!
    TAMARIX
    TAMARIX --- ---
    IN_DIE: Tyhle výtahy jsou i na úřadu MČ Prahy 1 ve Vodičkově ulici..
    IN_DIE
    IN_DIE --- ---
    pater noster!:)jsou na MZe a taky na magistrátu ve škodově paláci.nedávno jsem si říkala,jaký to asi je vyjet až nahoru a druhej den jsem jela a zamyslela se,zapoměla vystoupit...to byl adrenalin:))ještě teda ten sklep:)
    FELIS
    FELIS --- ---
    OK...tak ja pak v lednu vytvorim Akci na Uvodni strance a odkaz pak hodim taky sem :D
    A pujdeme se projeeeet :)))

    LARK: podle toho, jak to pises, uz se asi bojis dost dlouho...a je na case to prekonat.
    btw mohla by se sem pak na nastenku trebas hodit anketa, ktera hodina je v ten urcity den, pro pritomne...prijatelna?
    MYS_USATA: to jsem jela jen jednou a mela jsem oci na vrch hlavy a tehdejsi pritel byl ze me fakt vyplesklej. Ale neda se rict, ze bych to mela rada. Asi bych zase mela oci na vrch hlavy.
    ICOUCH: no, tak pro toto by vylet do Praglu urcite stal :)

    Juuu, jsem rada, ze se napad setkal s uspechem a ne(po)jedu v tom sama :D
    HELA
    HELA --- ---
    FELIS: to zní dobře:)
    MYS_USATA
    MYS_USATA --- ---
    Kdo rád projíždí myčkou aut?
    MILLY
    MILLY --- ---
    FELIS: V Praze na Magistrátě Prahy v Jungmannově 35 jsou taky.. (nikdo mi nic neřek předem, tak jsem se docela bála, když jsem tam letos jednou přejela až úplně nahoru. Od tý doby to přejíždim pokaždý- když tam jsem, projedu se. :-))
    ICOUCH
    ICOUCH --- ---
    Jé! Nikdy jsem tím nejela, a popravdě, nikdy jsem ani nepřemejšlela, jak to vlastně funguje... Asi si udělám vejlet do Práglu jen kvůli tomu, abych se povozila. :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam