• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LARKmalý radosti podle Amélie z Montmartru
    EVIE
    EVIE --- ---
    tuhle ráno v tramvaji jsem si vzpomněla na jednu - když stihnete MHD na poslední chvíli (zvlášť v metru, když za Váma zaklapnou dveře:) nebo takovýto už to nestíhám, když vidím tram v zastávce, pak stejně vyrazím a dám to, přijdete na zástavku a jede, co potřebujete....

    a nebo se jen rozběhnout a utíkat, běhání jsem vždycky nesnášela a teď si občas popoběhnu pro radost:))
    KLAIR
    KLAIR --- ---
    já jsem včera uklidila z nejhoršího. nebavilo mne to, ale těší mne mít doma alespoň trochu pořádek :) zas se tam dá chodit...¨

    Jo, poňuchňala jsem si hada... :) Já mám svou Coeur tak ráda... Had - přítula
    GABBIANO
    GABBIANO --- ---
    No jasně, lázeňské oplatky, kulaté plněné sušenky, hořické trubičky - na všechno existuje správná metoda. Ještě mi to připomnělo krupicovou kaši, jak jsem ji vždycky jedla dokola a dělala si ostrůvek.

    Jinak vám s uklízecí radostí taky závidím - i když někdy, když se k tomu dokopu, pak mě to vlastně taky baví, ale dokopat se, to mi nějak nejde. Včetně žehlení, roztáhnout žehlící prkno je problém - ale samotná činnost mě baví. A taky mě baví mýt nádobí, ale taky se mi do toho často nechce.
    RUSALKA
    RUSALKA --- ---
    BRUSINKA: dtto :)
    BRUSINKA
    BRUSINKA --- ---
    já to dělám se sendvičem od orionu, nejdřív okoušu sušenku a na závě mi zbyde čokoláda!:)
    RUSALKA
    RUSALKA --- ---
    ICOUCH: Taky!
    ANebo fajn je jíst medovník po těch plátcích horizontálně :). Príma je taky totéž dělat s horalkami, etc..
    ICOUCH
    ICOUCH --- ---
    KOPRETKA: Jo jo jo!
    KOPRETKA
    KOPRETKA --- ---
    okusování lázenských oplatek kolem dokola a zarovnávat je hezky podle těch kroužků co tam jsou..))
    MYS_USATA
    MYS_USATA --- ---
    BONIE: Bingo! O víkendu čistím autopotahy a luxuju :)))
    HELA
    HELA --- ---
    MYS_USATA: hodilo by se to:)
    BONIE
    BONIE --- ---
    MYS_USATA: tsss ja si půjdu aspon vytřepat přehozy v autě :D
    MYS_USATA
    MYS_USATA --- ---
    BONIE: jdu právě úchylovat pračku :))
    BONIE
    BONIE --- ---
    MYS_USATA: no tak věšení prádla, to už je uplně rajc :D zvlášť třeba když člověk přijde domů a ten byt voní tím prádlem.. nebo to věšet venku..hm
    ale už dost.. už si sama připadám jak uchyl :D
    MYS_USATA
    MYS_USATA --- ---
    BONIE: ano! věšení čerstvě vypraného prádla!
    HELA: potřebuješ uklidit? :)
    BONIE
    BONIE --- ---
    MYS_USATA: já věděla, že nás bude víc :D

    jinak jsem ještě zapomněla na svou slabost pro žehlení :) a když si chci joo ujet, jak si v létě natáhnu prodlužku na zahradu a žehlím v plavkách venku..
    ale uplne nejvíc jsem ujetá na aviváže :)
    HELA
    HELA --- ---
    nechcete se ke mně nastěhovat?;)
    ICOUCH
    ICOUCH --- ---
    Ty jo, holky, závidim vám... =/
    MYS_USATA
    MYS_USATA --- ---
    BONIE: Ty seš můj člověk! Včera jsem celou noc nemohla spát, tak jsem umyla 5 oken i s žaluziemi, vyprala záclony v bělicí soli a vydrhla spáry po celé dlažbě. Do vysavače jsem dala voňavé krystaly, a kytky osprchovala ve vodě z filtru. Miluju vytírání mopem, když je v té voně kokosové aroma.
    ELS
    ELS --- ---
    BONIE: Tebe si někdy pozvu ;)
    BONIE
    BONIE --- ---
    moje malá radost je UKLÍZENÍ :) moc lidí to nechápe, ale miluju všechno.. praní, utírání prachu, vysávání, vytírání... zvlášť si potrpím na drhnutí koupelny, taky přeskládávání věcí v kuchyni.. saponáty, leštidla, prachovky.. nakonec byt provonět levandulovým nebo meduňkovým aroma olejem.. jo! .)
    taky mi dělá radost přestavování nábytku..
    a ted protože jsem delší dobu na cestách a moc si toho uklízení neužiju, tak si užívám sbírání mušlí a na pláži, hledání nejlepších a nejlevnějších věcí v seconhandech a jakákoliv činnost na přímém slunci (to vím, že je nezdravé, ale miluju hic..) :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam