• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LARKmalý radosti podle Amélie z Montmartru

    Házení žábek do vody, zanořování ruky do pytle se zrním, pomalé poklepávání lžičkou na krustu oblíbeného crème brûlée.
    Jaké jsou vaše malé radosti, které vás uklidňují a prosvětlí vám den?
    rozbalit záhlaví
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    FENG_HUANG: A nestačilo by mít v té houbičce nějaký dezinfikující roztok? Slabý hypermangan by stačil...
    FENG_HUANG
    FENG_HUANG --- ---
    BONIE: blbý hygienický předpisy! :D
    TAMARIX
    TAMARIX --- ---
    ICOUCH: Jojo houbička je klasika.. :-)) Nejvíc fascinující ta, která už je částečně opotřebovaná. Teď se tady ty vlhčítka vyrábí s nějakým chemickým voskoidním hnusem.. :-(
    ICOUCH
    ICOUCH --- ---
    Jasan! Houba! :D Já zas milovala ovzduší a práci na staré poště. K čemuž to vlhčidlo samozřejmě taky patřilo. :) Doma jsem si pak jednu takovou malou poštu zřizovala. Ale jen málo kdy jsem sehnala nějakou oběť, jako zákazníka. :D To je stejnak zvláštní, že děcka upoutá zrovna taková hloupost, jako je houbička na vlhčení prstů... :D
    MYS_USATA
    MYS_USATA --- ---
    koukat přes krasohled
    BONIE
    BONIE --- ---
    FENG_HUANG: jojo, ta krásná houba, kterou pak úplně zrušili kvůli bakteriím.. jak tu jsem si přála mít doma .)
    FENG_HUANG
    FENG_HUANG --- ---
    BONIE: jééé, ta houba těch pokladní :), ta si mě taky získala. :) Ale uplně jsem na ni zapoměl.
    BONIE
    BONIE --- ---
    když jsem byla malá, tak mě fascinovala kartotéka u paní doktorky.. jak se v tom sestřičky přehrabujou.. ty šuplíky! tak jsem si to vyráběla i doma a jen tak jsem se v tom přehrabovala :) a ještě jsem si strašně přála vlastnit takovou tu houbu co měly pokladní v samoobsluhách, aby si navlhčily prst..
    GABBIANO
    GABBIANO --- ---
    SALAMAN: Sousedčiny děti se vždycky hádají, kdo bude mačkat ;)
    Moje děti by se asi taky hádaly, ale než jsme se přestěhovali do bytu s výtahem, stačily mi vyrůst.
    SUVA_
    SUVA_ --- ---
    já si koupila po předchozí nedůvěře samoopalovák a musím říct že etiketa nekecá, fakt se pak člověk cejtí jako kdyby ležel hodinu na sluníčku...
    samozřejmě je to slabá náhražka, ale já jsem sluncoholik takže se toho prozatím budu držet než mi počasí dovolí se skutečně opalovat:)
    RUSALKA
    RUSALKA --- ---
    Teď jsem zjistila, že miluju, když mi křupe sníh pod lyžemi :)..
    EUCHENIE
    EUCHENIE --- ---
    ještě k tomu nakupování.. když něco chci, nazývám to přesně tak, jak se to jmenuje, takže naposled třeba jsem nakupovala u nás v kantýně "směs ořechů super" dvakrát prosím.)
    SKLIBA
    SKLIBA --- ---
    uvařit si něco z těch oblíbených evergreenů, které mi jako malé kuchtívala babička :-)
    nově - saunaaaaa kosti, klouby, hřejte se :-)
    a co bývávalo - moct se osprchovat, zamotat do osušky a vyplácnout se na zahradu pod strom na lavičku
    MYS_USATA
    MYS_USATA --- ---
    GABBIANO: ou, za tmy! :)
    se mi stalo na Sázavě, že čumilové neplánovaně přijeli na lodi :) "ahoj - jaká je voda?" halekali :) "mokrá..." povídám
    GABBIANO
    GABBIANO --- ---
    MYS_USATA: Koupání bez plavek kdekoli, ale bez čumilů ;)
    nejlíp za tmy, to je pak ta voda taková strašidelná
    MYS_USATA
    MYS_USATA --- ---
    plavení koní v řece
    koupání se v Sázavě bez plavek
    a Krkonoše...
    MYS_USATA
    MYS_USATA --- ---
    letní sezení na zahradě u tchána, když sluníčko svítí do tváří, a všichni si povídají a pijí víno a baští, a do toho Z. vypráví veselé historky jako "morální dilema Rychlých šípů" :)
    ELS
    ELS --- ---
    Obírat uschlý lístky na pokojovkách... :)
    GABBIANO
    GABBIANO --- ---
    Vrátila jsem se ke své staré radosti - k pletení. A znovu jsem začala ohmatávat klubíčka, vymýšlet vzorky, radovat se, jak to pěkně přibývá, občas něco vypárat, těšit se, až to ten dotyčný/á bude mít na sobě, prohrabovat časopisy a hledat inspiraci. Znovuobjevit staré zapomenuté radosti je moc fajn!
    EVIE
    EVIE --- ---
    seskovat obrubníky chodníků nebo na ně vyskakovat, prostě místo kroku skok:) a když je schodů tak akorát (do pěti:), tak je taky ráda seskočím ....
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    usmívat se na lidi v MHD a čekat, jestli se usmějou zpátky...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam