• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LARKmalý radosti podle Amélie z Montmartru
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    ILLUZE: podobně voní vysluněné kočky :-)
    ELS
    ELS --- ---
    ILLUZE: ...vůně Slunce... :)
    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    ta vůně, když člověk věší a pak skládá suché prádlo venku na sušáku
    HELA
    HELA --- ---
    a na Staromáku v zimě hráli dva lidi části různých klasických skladeb... jedna se mi hrozně líbila, zůstala jsem tam tak dlouho, než přehráli všechny písničky dvakrát nebo třikrát dokola, abyhc ji ještě slyšela, ale nevím, co to bylo:)
    začínám přemýšlet, že by stálo za to zmapovat, kde se vyskytujou různí pouliční hudebníci, které stojí za to si poslechnout:)
    HELA
    HELA --- ---
    TAMARIX: aha:)

    jo, to je škoda, pouliční muzikanti jsou super:) ale vždycky to snad nezákonný není, dneska jsem šla s kamarádkou po Karlově mostě a tam hrál jeden kluk, co říkal, že má povolení, a že díky tomu tam může být jen do nějaké konkrétní hodiny. A ten byl teda taky něco, hrál na didjeridoo, k tomu chřestítkem bubnoval na bubínek, na noze měl další chřestítko a tou nohou hrál na tamburínu, a občas do toho zpíval... a vypadal, že si to fakt užívá:) moc se mi to líbilo:)
    TAMARIX
    TAMARIX --- ---
    HELA: Jojo, filmová klasika ze Slunce, seno.. :-)

    Pouliční muzikanty mám taky moc ráda, bohužel podobný typ produkce u nás je narozdíl od ciziny v rozporu s různými místními vyhláškami a jako takový nezákonný.. :-)
    HELA
    HELA --- ---
    jinak před pár dny jsem jela v metru, unavená, nevyspalá, lidi koukají do zamě... a najednou začal jedné slečně zvonit mobil, měla jako zvonění hlas malého kluka, co nadává, že je k obědu zase králík (tuším nějaká citace odněkud). Bylo to tak nečekaný, že jsem se musela začít usmívat, a jak jsme zvedla hlavu, viděla jsem, že lidi kolem se taky koukají a usmívají:) to bylo hezký:)

    a pak na Smíchovském nádraží, u výlezu z metra k vlakům, jsem potkala pána s kytarou, co tam seděl a hrál... ale úžasně, vybrnkával různé melodie, které úplně jako by člověku asiciovaly radost ze života, prostě jsem se musela zastavit a poslouchat a hodit mu pár drobných:) jestli půjdete kolem, určitě si ho poslechněte:)
    HELA
    HELA --- ---
    FELIS: jé, na to se chystám taky - už dlouho:)

    teď momentálně je malá-velká radost to, že konečně začalo svítit sluníčko a je hezky:)
    FELIS
    FELIS --- ---
    sazet rerichu do vaty :)))

    Ja uplne zapomela, jak muze byt takove male zahradniceni vzrusujici :))) (znova objevuji takove Male Radosti s mym dvou a pul letym Zlatickem :))))
    SUVA_
    SUVA_ --- ---
    udělala jsem si pravou radost podle amélie, pět dní v paříži, maloý garsonce na Montmartru s balkonkem s proutěnýma židličkama, v šestém patře s nádherným výhledem

    a ty noční procházky s vínem, ach:)
    SKLIBA
    SKLIBA --- ---
    GABBIANO: proč barvící efekt? na dezinfekci stačí "světle růžová" koncentrace a ta ti prsty neobarví
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    Trhat papír perforovaný těma dírkama na nějaké tvary.
    GABBIANO
    GABBIANO --- ---
    ZUZKAOU: s barvícím efektem na prsty? :)
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    FENG_HUANG: A nestačilo by mít v té houbičce nějaký dezinfikující roztok? Slabý hypermangan by stačil...
    FENG_HUANG
    FENG_HUANG --- ---
    BONIE: blbý hygienický předpisy! :D
    TAMARIX
    TAMARIX --- ---
    ICOUCH: Jojo houbička je klasika.. :-)) Nejvíc fascinující ta, která už je částečně opotřebovaná. Teď se tady ty vlhčítka vyrábí s nějakým chemickým voskoidním hnusem.. :-(
    ICOUCH
    ICOUCH --- ---
    Jasan! Houba! :D Já zas milovala ovzduší a práci na staré poště. K čemuž to vlhčidlo samozřejmě taky patřilo. :) Doma jsem si pak jednu takovou malou poštu zřizovala. Ale jen málo kdy jsem sehnala nějakou oběť, jako zákazníka. :D To je stejnak zvláštní, že děcka upoutá zrovna taková hloupost, jako je houbička na vlhčení prstů... :D
    MYS_USATA
    MYS_USATA --- ---
    koukat přes krasohled
    BONIE
    BONIE --- ---
    FENG_HUANG: jojo, ta krásná houba, kterou pak úplně zrušili kvůli bakteriím.. jak tu jsem si přála mít doma .)
    FENG_HUANG
    FENG_HUANG --- ---
    BONIE: jééé, ta houba těch pokladní :), ta si mě taky získala. :) Ale uplně jsem na ni zapoměl.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam