• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LARKmalý radosti podle Amélie z Montmartru
    EETEE
    EETEE --- ---
    :-) Vzpomínám jak jsem jako malá holčička potápěla hlavu ve vaně, a poslouchala jak to zní když teče voda z kohoutku...
    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    GABBIANO: tak jsme úchylné dvě, až na to, že já si připadám jako ta velryba... :)) a je příjemné naslouchat zvukům pod vodou...
    GABBIANO
    GABBIANO --- ---
    Objevila jsem novou malou radost, ale obávám se, že to bude znít úchylně. ;)
    Koupila jsem si brýle na plavání a zjistila jsem, že se mi líbí pod vodou pozorovat lidská těla. Ale bez jakéhokoli sexuálního podtextu, líbí se mi pozorovat, jak se pohybují, podobně, jako když se v ZOO nebo v televizi dívám na vodní zvířata pod vodou. Nejlepší jsou ženské v jednodílných černo-bílých plavkách, ty připomínají kosatky nebo tučňáky.
    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    ta vůně, když vejdu ke svému masérovi (dělá i aromaterapii)
    a to postupné uvolňování se, jak na mě patlá ty olejíčky a masíruje... :)
    SUVA_
    SUVA_ --- ---
    včera jsem si nechala ujet poslední tramvaj pro příchod včas do práce a místo ní si koupila vaničku jahod a na posezení je snědla...velice osvobozující:)
    RUSALKA
    RUSALKA --- ---
    Teď mi došlo, že mám strašně ráda, když po psaní seminárek, prací a tak, zavřu všechna okna internetu se zdroji, odkazy, materiály a počítač prostě vypnu. Je to děsná úleva :)).
    KETA
    KETA --- ---
    HELA: to mi pripomelo.. adventni kalendar! i ve 30ti jsem zvedave a nadsene otevirala okynka ;))
    HELA
    HELA --- ---
    dostala jsem kindrvajíčko:) to je taková retro-malá radost, jako malá jsem je milovala:)
    EETEE
    EETEE --- ---
    Dnes jsem si uvědomila, že ráda pozoruju jak se chovají lidi, když se děje něco příjemně neobvyklého...
    Letěl vrtulník nízko nad střechou a bylo fajn koukat z okna na lidi, jak se na chodníku otáčejí, zastavují a vystupují z aut, zvedají oči od řidítek kol, aby se podívali... Aneb v každém z nás je kousek toho dítěte (já se na ten vrtulník šla podívat taky!).
    ZUSKA
    ZUSKA --- ---
    když mi někdo dá šanci udělat dobrý skutek
    EUCHENIE
    EUCHENIE --- ---
    ICOUCH: jop plus mačkání beďarů.))
    HELA
    HELA --- ---
    dneska jsem našla v čerstvě koupených jahodách kvítek a v sáčku od chleba pytlík s mateřídouškovým čajem, co jsem tam omylem přihodila, takže mi chleba voní:) oboje mě příjemně překvapilo.)
    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    oblizování vařečky a mísy po syrovém těstu, když se peče koláč...
    a co teprve, když se přidá kakao :)
    ICOUCH
    ICOUCH --- ---
    Mezi moje malý radosti taky patří loupání strupů. :D A taky dlabání ruský zmrzky tak, že nekonec zbydou ty dvě zvlhlý oplatky slepený k sobě, a to je teprv bašta! :)
    HELA
    HELA --- ---
    to mi připomíná, mám ráda vůni kůže, když je člověk nějako dobu na sluníčku:)
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    ILLUZE: podobně voní vysluněné kočky :-)
    ELS
    ELS --- ---
    ILLUZE: ...vůně Slunce... :)
    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    ta vůně, když člověk věší a pak skládá suché prádlo venku na sušáku
    HELA
    HELA --- ---
    a na Staromáku v zimě hráli dva lidi části různých klasických skladeb... jedna se mi hrozně líbila, zůstala jsem tam tak dlouho, než přehráli všechny písničky dvakrát nebo třikrát dokola, abyhc ji ještě slyšela, ale nevím, co to bylo:)
    začínám přemýšlet, že by stálo za to zmapovat, kde se vyskytujou různí pouliční hudebníci, které stojí za to si poslechnout:)
    HELA
    HELA --- ---
    TAMARIX: aha:)

    jo, to je škoda, pouliční muzikanti jsou super:) ale vždycky to snad nezákonný není, dneska jsem šla s kamarádkou po Karlově mostě a tam hrál jeden kluk, co říkal, že má povolení, a že díky tomu tam může být jen do nějaké konkrétní hodiny. A ten byl teda taky něco, hrál na didjeridoo, k tomu chřestítkem bubnoval na bubínek, na noze měl další chřestítko a tou nohou hrál na tamburínu, a občas do toho zpíval... a vypadal, že si to fakt užívá:) moc se mi to líbilo:)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam