• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LARKmalý radosti podle Amélie z Montmartru
    IN_DIE
    IN_DIE --- ---
    já když byla malá a došel nějakej šampon, taxem naplňovala vodou ve víčku tu flašku ve vaně a snažila jsem se být co nejpřesnější a nepřelejt abych jí naplnila na co nejmíň víček:))
    KOPRETKA
    KOPRETKA --- ---
    MYS_USATA: jo to mi připomnělo, jak sem vždy našla stránku na kterých byli obrázku těch garáží pro auta, s myčkou bezninkou a výtahem a já vydržela hodiny se na to koukat a představovat jak tam čepuju, myji auto a jezdím z patra do patra...)) (ted už mám auto, a garážový stání v -4)))
    FELIS
    FELIS --- ---
    no, kdyz uz jste u toho koupani...
    Me vzdycky hrozne bavilo michat sampony (a ze jsme jich jako 5ti clena rodina meli v koupelne dost) a jeste bylo super, kdyz byly ruznobarevny...a pak si to namatlat na hlavu :). Nedavno jsem si tuto malou radost pripomela a doprala :)))))
    EETEE
    EETEE --- ---
    MYS_USATA: Tak to já taky...
    Katalogy projíždím do dnes, jen už z toho nedýchá taková ta nedostupná "tuzexová" atmosféra... :-)

    Saponát, fuj! ;-D
    MYS_USATA
    MYS_USATA --- ---
    Ale teď jedna super vzpomínka - jak jsme se sérou prohlížely tlusté katalogy Otto, kde bylo vše od oblečení po záclony a hračky - a vybíraly si, co rozhodně "musíme mít".
    MYS_USATA
    MYS_USATA --- ---
    EETEE: a já jako malá čichala tajně saponát :)
    EETEE
    EETEE --- ---
    RUSALKA: Já dlouho neměla vanu, tak jsem odvykla napouštět... :-(

    Ale určitě to zase zkusím! ;-)
    RUSALKA
    RUSALKA --- ---
    EETEE: ...dělám pořád? :))
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    EETEE: a když jsem byla u babičky, tak měla takový ten odtok, co na konci zaškrundal. Bála jsem se toho, ale stejně jsem vždycky čekala na ten zvuk.
    TAMARIX
    TAMARIX --- ---
    EETEE: To teda! :-) Nejlepší je, že nějaký zvuky slyšíš vždycky, i když zrovna voda neteče.
    EETEE
    EETEE --- ---
    :-) Vzpomínám jak jsem jako malá holčička potápěla hlavu ve vaně, a poslouchala jak to zní když teče voda z kohoutku...
    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    GABBIANO: tak jsme úchylné dvě, až na to, že já si připadám jako ta velryba... :)) a je příjemné naslouchat zvukům pod vodou...
    GABBIANO
    GABBIANO --- ---
    Objevila jsem novou malou radost, ale obávám se, že to bude znít úchylně. ;)
    Koupila jsem si brýle na plavání a zjistila jsem, že se mi líbí pod vodou pozorovat lidská těla. Ale bez jakéhokoli sexuálního podtextu, líbí se mi pozorovat, jak se pohybují, podobně, jako když se v ZOO nebo v televizi dívám na vodní zvířata pod vodou. Nejlepší jsou ženské v jednodílných černo-bílých plavkách, ty připomínají kosatky nebo tučňáky.
    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    ta vůně, když vejdu ke svému masérovi (dělá i aromaterapii)
    a to postupné uvolňování se, jak na mě patlá ty olejíčky a masíruje... :)
    SUVA_
    SUVA_ --- ---
    včera jsem si nechala ujet poslední tramvaj pro příchod včas do práce a místo ní si koupila vaničku jahod a na posezení je snědla...velice osvobozující:)
    RUSALKA
    RUSALKA --- ---
    Teď mi došlo, že mám strašně ráda, když po psaní seminárek, prací a tak, zavřu všechna okna internetu se zdroji, odkazy, materiály a počítač prostě vypnu. Je to děsná úleva :)).
    KETA
    KETA --- ---
    HELA: to mi pripomelo.. adventni kalendar! i ve 30ti jsem zvedave a nadsene otevirala okynka ;))
    HELA
    HELA --- ---
    dostala jsem kindrvajíčko:) to je taková retro-malá radost, jako malá jsem je milovala:)
    EETEE
    EETEE --- ---
    Dnes jsem si uvědomila, že ráda pozoruju jak se chovají lidi, když se děje něco příjemně neobvyklého...
    Letěl vrtulník nízko nad střechou a bylo fajn koukat z okna na lidi, jak se na chodníku otáčejí, zastavují a vystupují z aut, zvedají oči od řidítek kol, aby se podívali... Aneb v každém z nás je kousek toho dítěte (já se na ten vrtulník šla podívat taky!).
    ZUSKA
    ZUSKA --- ---
    když mi někdo dá šanci udělat dobrý skutek
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam