• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LARKmalý radosti podle Amélie z Montmartru

    Házení žábek do vody, zanořování ruky do pytle se zrním, pomalé poklepávání lžičkou na krustu oblíbeného crème brûlée.
    Jaké jsou vaše malé radosti, které vás uklidňují a prosvětlí vám den?
    rozbalit záhlaví
    EETEE
    EETEE --- ---
    HELA:
    KOVOVAMINCE: restaurace Výtopna: Václavské nám. 56, Praha; Hlinky 34, Brno; 17.listopadu 427 Orlová.
    KOVOVAMINCE
    KOVOVAMINCE --- ---
    EETEE: Poděl se se..kde? :)))
    HELA
    HELA --- ---
    EETEE: lokomotiva? kde? já chci takyyy:)
    TJORVEN
    TJORVEN --- ---
    kdyz si napoustim vanu horkou vodou a citim, jak mi stoupa kolem tela, uzasne me mrazi v zadech a naskakuje husi kuze. nejlepsi je, kdyz k tomu citim vuni peny z davneho detstvi (obcas se nahodou zadari). to se mi doslova jezi vlasy na hlave.
    EETEE
    EETEE --- ---
    Díky kamarádce ELBERETH jsem objevila jakou můžu mít radost v restauraci, když dostanu objednaný nápoj!
    Když Vám totiž nápoj nedonese číšník, ale přiveze ho lokomotiva ve vagonku až na stůl, tak se skoro pominete radostí ať je Vám pět, třicet nebo padesát! :-)
    ANIQUE
    ANIQUE --- ---
    MONROE: Ano, ano...:) mám ruční mlýnek, poslouchám, jak chroupe kávová zrnka....:)
    MYS_USATA
    MYS_USATA --- ---
    Mně baví číst vtipný příspěvky, anebo vyslechnout náhodně vzniklý, trefný fórek :)
    3L1NK4
    3L1NK4 --- ---
    MONIOUS: meni licidla podle toho, jakou naladu mam ja ;)
    3L1NK4
    3L1NK4 --- ---
    LUCIASHECK: No, zkousim jaky licidla chameleonovi slusi nejvic a co se stane, kdyz zkrizim kralika s leguanem.
    LUCIASHECK
    LUCIASHECK --- ---
    3L1NK4: to pracujes v ustavu na testovani kosmetiky? :D
    3L1NK4
    3L1NK4 --- ---
    prijit do prace a pozdravit vsechny zviratka, ktery tam jsou. Hezky jedno po druhym :)

    "ahoj, kralici! Ahoj, kreckove. Ahoj chameleone a leguani." a tak podobne.

    A potom je vsechny nakrmim. A vidim, jak si na me den za dnem vic a vic zvykaji a maj radost ze me videj :)


    Dobre, neni to mala, ale velka radost. Ano, konecne jsem nasla praci, ktera me bavi :)

    ICOUCH
    ICOUCH --- ---
    Tlukot jeho srdce, nebo to potichý pochrupkávání když usne. Znáte lepší hudbu?
    IN_DIE
    IN_DIE --- ---
    když přijdu domů a rasík(psík)mi skočí na ramena a vítá mě a do toho se mi kočka otírá o nohy:)
    IN_DIE
    IN_DIE --- ---
    cyklojízda noční prahou.nechodí moc lidí a já se dostanu tam, kam běžně ne.navíc je praha hezčí:)
    GABBIANO
    GABBIANO --- ---
    TJORVEN: Já zase přes Stromovku a přes Vltavu na Masaryčku. Miluju pojhled na ty propustě u Štvanice. A opuštěný domky u trati, kdekoli.
    HELA
    HELA --- ---
    TJORVEN: taky tudy jezdím a taky vždycky vyhlížím řeku, je to takový světlý bod celé jízdy, podívat se na Vltavu:)
    TJORVEN
    TJORVEN --- ---
    jeee, k tem cestam do prace: miluju vlakovou trasu hl. n. - smichov, lecjaka mista tam, vzdycky se tesim na nebe nad vltavou a hladinu reky. a pokazde jsem zvedava, jakou bude mit atmosferu vysehradska a jakou hradcanska strana.
    WILLOW
    WILLOW --- ---
    PEPAZDEPA: nejde ani o pisnicku za ta leta co to album vyslo, uz ho mam naposlouchany takze me bavy spis jako celek... jde o pocit kterej neni vazanej jen na U2 :)
    PEPAZDEPA
    PEPAZDEPA --- ---
    WILLOW: Nedá mi to abych se nezeptal - nějakej konkrétní song? :-)

    Jsem si vzpomněl, když jsem si prvně stáhnul nejnovější album NLOTH ve škole a cestou domů někdy pozdě večer si ho pustil při čekání na bus. (dojíždím 30 minut, takže mi to krásně vyšlo na celé album bez pauzy) Úplně prázdná večerní ulice maloměsta, já se vracím ze školy a do toho jemné tóny Cedars of Lebanon. Krása.
    WILLOW
    WILLOW --- ---
    jdu po ranu pres most u narodniho divadla do usi mi hrajou U2 Joshu tree ...

    lechce prsi, narazi do me porivy vetru a snazi se me odfouknout ...staci jen roztahnout ruce a poletim :))

    takhle nejak kazde rano na ceste do prace :)
    RUSALKA
    RUSALKA --- ---
    Vcera jsem po narocnem létu odpocivala tim, ze jsem projizdela profily ruznych lidi na Lidech. A kdyz jsem narazila maminky s fotkami jejich ditek, tak jsem jim napsala, ze maj roztomily deti a poprala jim hodne stesti do budoucna. A dneska mi jedna maminka odepsala, ze jsem ji udelala veelkou radost a podekovala mi! Skvely pocit! :))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam